Android İçin En İyi Sanat ve Çizim Uygulamaları

en-iyi-çizim-uygulamaları

Senin için resim çizmek bir eğlence, hobi veya meslek olabilir. Sanatla uğraşanların zevkle kullanacağı en iyi çizim uygulamaları AndroidListe’de. Mobil cihazlarından şaheserler yaratmana imkan tanıyan en iyi Android uygulamaları listeledik, keşfetmek için hemen okumaya başla!

En İyi Çizim Uygulamaları ile Sanat

Mobil cihazlar, dijital sanatlara yeni bir boyut katıyor. Çünkü her an her yerde resim çizmek artık mümkün. Gelişmiş özellikleriyle neredeyse bilgisayardaki rakiplerini aratmıyor. Önemli olan içindeki yaratıcılığı çıkarabilmen.

Android cihazlarında kullanabileceğin en iyi çizim ve sanat uygulamaları için bir liste hazırladık. Bu uygulamaları parmağınla veya e-kalem ile kolaylıkla kullanabilirsin.

Sanat İçin En İyi Çizim Uygulamaları Listesi

Tablet veya telefonunda kullanabileceğin pratik uygulamaları bir araya getirdik. Kısaca listemize göz atalım. Resim severlerin oldukça beğeneceğin listemize geçelim.

Popüler çizim aracı ibis Paint X ile başlıyoruz. Sketchbook, mobil cihazını bir eskiz defterine dönüştürecek. MediaBang Paint, birçok fırça ve araç ile geliyor. PaperColor ile resim yapmak çok keyifli. PENUP, e-kaleminle eşsiz resimler çizmene imkan tanıyor.

En iyi çizim uygulamaları listemizdeki uygulamaları AndroidListe‘den indirebilirsin. En iyi avatar yapma uygulamaları listemizi inceleyerek sosyal ağlarında daha karizmatik olabilirsin.

APK indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazlasını sunuyor. Bizi Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında arkadaşlarınla paylaş!

 1. ibis Paint X

  ibis Paint X

  İbis Paint X7100 fırça, 79 filtre, 900 yazı tipi ve daha fazlasını bulabileceğin çok yönlü bir çizim uygulaması. Üstün özellikleri ile yaratıcılığını ortaya koyabilirsin. Manga dahi çizebilirsin. Yardıma ihtiyacın olursa öğretici videoları izleyebilirsin. Çizim esnasında video kaydı imkanı da sunuyor.

 2. SketchBook - draw and paint

  SketchBook – draw and paint

  SketchBook ile eskiz defterini her an yanında taşıyabilir, kara kalem çalışması yapabilirsin. Birçok farklı fırça, renk ve araç kullanabilirsin. Yüzlerce fırçayı kişiselleştirerek kullanabilir, %2500 oranında yakınlaştırabilirsin. Karıştırma modu ile katmanlar halinde daha detaylı çalışma fırsatı.

 3. MediBang Paint - çizim

  MediBang Paint – çizim

  MediBangfarklı platformlarda çalışıp eşitleyerek resim yapabileceğin, amatörler ve profesyonel çizerler için bulut destekli, eşsiz bir uygulama. Yüzlerce fırça, ton, arka plan ve daha fazlası ile kendi çizgi romanlarını ustalıkla oluşturabilirsin. Eserlerini yedekleme fırsatını da kaçırma.

 4. PENUP - Share your drawings

  PENUP – Share your drawings

  PENUP, e-kalem kullanarak eskizler ve çizimler yapabileceğin kullanışlı bir uygulama. Yaptığın çizimleri kolayca renklendirebilirsin. Çizimlerine temel olması açısından fotoğraflarını kullanabilirsin. Çizim aşamalarını kaydedebilir, nihai sonucu ve video arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

 5. PaperOne - Drawing board

  PaperOne – Drawing board

  PaperColor ile çizim yaparak sanat eserleri oluşturabilirsin. Yüzlerce renk, fırça ve stil seni bekliyor. Bir fotoğraf yükleyip saydam modda kullanabilir ve daha düzgün çizimler yapabilirsin. Çizim yapmayı öğrenebilir ve yeteneklerini geliştirebilirsin. Farklı boyama teknikleri kullanabilirsin.

İndirmen gereken en iyi manga okuma uygulamaları
İndirmen gereken en iyi manga okuma uygulamaları

En sevdiğin ünlü Japon çizgi romanlarını, her yerde, dilediğin an okumak ister misin? O halde bir manga okuyucuya ihtiyacın olacak. En iyi manga okuma uygulamaları listemizi incele, en çok beğendiğini kolayca indir. En iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya baş…

Android’e indirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı
Android’e indirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı

Oyun oynarken veya çeşitli görevleri yerine getirirken biri senin adına otomatik olarak tıklasa güzel olmaz mıydı? İndirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı için harika bir liste hazırladık. İşine çok yaracak en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …