En İyi Trivia Oyunlar ile Zihinsel Becerilerini Test Et

trivia-oyunlar

Genel kültürüne ve bilgine güveniyor musun? Sorulara cevap vererek keyifli zaman geçirmek ister misin? En iyi trivia oyunlar ile hem eğlenebilir hem de zihinsel becerilerini test edebilirsin. Önemsiz gibi görünen birçok bilgiye ihtiyacın olacak, daha fazlası için hemen oku!

Zihinsel Becerilerin İçin En İyi Trivia (Tırıvırı) Oyunu

Bilgi yarışmalarını, zeka oyunlarını sevenler için Android’de birçok alternatif bulmak mümkün. Bu tür eğlencelik bilgi yarışmalarına genellikle trivia oyunu denilmekte. Trivia, tırıvırı, çok da önemli olmayan bilgiler anlamında kullanılır. Ancak kimi sorular oldukça zorludur.

Günlük hayatta birçok kişinin dikkat etmediği veya unuttuğu şeyler bu oyunlarda birer soruya dönüşür. Bir taraftan eğlenirken diğer taraftan da zihinsel becerilerini test edebilir hatta geliştirebilirsin. Aslında genel bilgisine güvenenler için iyi bir oyun alternatifidir.

En İyi Trivia Oyunlar Listesi

Tırıvırı oyunu olarak en çok beğenilenleri listeledik. Bu oyunlarla çok eğlenebilir hatta arkadaşlarına meydan okuyabilirsin. Kimi sorular da çok sinir bozucu gelebilir! Şimdi listemize kısaca bakalım.

En çok sevilen oyunlardan biri olan Trivia Crack ile başlıyoruz. Beyin yakan sorularıyla Brain Test listemizde. Quizland Sorular ve Cevaplar’da çok farklı alanlardan bilgini sınayacaksın. Who is? ile zihnine meydan oku. Milyoner 2021, TV ekranlarından bildiğin yarışmanın mobil hali.

En iyi trivia oyunlar listemizin ayrıntılarını aşağıda bulabilirsin. Dekorasyondan hoşlanıyorsan en iyi Homescapes benzeri oyunlar listemizi de şimdi incele.

APK oyun indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazlasını sunuyor. Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında arkadaşlarınla paylaşmayı unutma!

 1. Trivia Crack

  Trivia Crack

  Trivia Crack, genel kültürünün ne kadar yüksek olduğunu çevrene gösterebileceğin bir tırıvırı oyunu. Sanattan spora birçok farklı başlıkta yarışabileceğin bu oyunda çekişme tam gaz devam ediyor. Hem yeni bilgiler öğrenebilir hem de eğlenebilirsin. Ayrıca farklı yarış modları da sunuyor.

 2. Brain Test: Tricky Puzzles

  Brain Test: Tricky Puzzles

  Gözlem yeteneğine güveniyor ve zeka bulmacalarından hoşlanıyorsan Brain Test tam senlik. Çözmen gereken birbirinden şaşırtıcı ve eğlenceli bulmacalar var. Verilen sorunla ilgili çözümü bulmak için mantığını kullan. İnternet’e bağlanmadan oynayabilir, zihnini çalıştırabilir ve eğlenebilirsin.

 3. QuizzLand - Knowledge trivia game

  QuizzLand – Knowledge trivia game

  Quizland Sorular ve Cevaplar, arkadaşlarını davet ederek birlikte oynayabileceğin bir trivia oyunu. Farklı alanlarda 50.000 soru, binlerce seviye ve onlarca mini oyun bulabilirsin. Zekanı çalıştıracak zorlu soruların yanı sıra çok eğlenceli ve sürprizlerle dolu cevaplar da seni bekliyor.

 4. Who is? Brain Teaser & Riddles

  Who is? Brain Teaser & Riddles

  Who is? zekanı, gözlem ve karar verme becerilerini sınayacak bir bulmaca. Hikayede bahsi geçen olaydan sorumlu kişinin kim olduğunu bulmalısın. Senaryodaki ögelere, diyaloglara ve karakterlere çok dikkat etmeli ve ipuçlarını iyi değerlendirmelisin. Beyin jimnastiği yaparken biraz da eğlen!

 5. Milyoner 2021: oyunlar 2021 beyin mantığı

  Milyoner 2021: oyunlar 2021 beyin mantığı

  Milyoner 2021, TV ekranlarından aşina olduğumuz popüler bilgi yarışmasınınAndroid versiyonu. Genel kültür ve diğer alanlardan 20.000’den fazla soru seni bekliyor. Bu trivia oyunda hem eğlenecek hem de yeni şeyler öğreneceksin. Ne kadar ilerleyebileceğini gör ve arkadaşlarınla paylaş.

İndirmen gereken en iyi Android simülasyon oyunları
İndirmen gereken en iyi Android simülasyon oyunları

Günlük hayatı eğlenceli görsellerle mobil cihazlara taşıyan oyunları seviyor musun? O zaman en iyi Android simülasyon oyunları tam da senlik! Oyun mekanikleri ve grafikleri ile ilgini çekecek, mobil cihazlarına indirmen gereken en iyi Android oyunları keşfetmek için hemen oku…

Android için indirmen gereken en iyi Scrabble oyunları
Android için indirmen gereken en iyi Scrabble oyunları

Ailecek veya arkadaşlarınla oynayabileceğin kutu oyunlarının başında gelen kelime türetme oyunu Scrabble’ı bilirsin. Android için en iyi Scrabble oyunlarından birini indirerek bu keyfi mobil cihazlarına taşıyabilirsin. En iyi kelime oyunlarını keşfetmek için okumaya devam et!…

Android İçin Bilmen Gereken En İyi Masa Oyunları
Android İçin Bilmen Gereken En İyi Masa Oyunları

Masa oyunlarını seviyor ama taşıması zor mu geliyor? Android seni bu dertten kurtarıyor ve en popüler oyunları mobile taşıyor. Her an oynayabileceğin en iyi masa oyunları AndroidListe’de. Keyifli zaman geçirmeni sağlayacak en güzel oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla!…