En İyi Trivia Oyunlar ile Zihinsel Becerilerini Test Et

trivia-oyunlar

Genel kültürüne ve bilgine güveniyor musun? Sorulara cevap vererek keyifli zaman geçirmek ister misin? En iyi trivia oyunlar ile hem eğlenebilir hem de zihinsel becerilerini test edebilirsin. Önemsiz gibi görünen birçok bilgiye ihtiyacın olacak, daha fazlası için hemen oku!

Zihinsel Becerilerin İçin En İyi Trivia (Tırıvırı) Oyunu

Bilgi yarışmalarını, zeka oyunlarını sevenler için Android’de birçok alternatif bulmak mümkün. Bu tür eğlencelik bilgi yarışmalarına genellikle trivia oyunu denilmekte. Trivia, tırıvırı, çok da önemli olmayan bilgiler anlamında kullanılır. Ancak kimi sorular oldukça zorludur.

Günlük hayatta birçok kişinin dikkat etmediği veya unuttuğu şeyler bu oyunlarda birer soruya dönüşür. Bir taraftan eğlenirken diğer taraftan da zihinsel becerilerini test edebilir hatta geliştirebilirsin. Aslında genel bilgisine güvenenler için iyi bir oyun alternatifidir.

En İyi Trivia Oyunlar Listesi

Tırıvırı oyunu olarak en çok beğenilenleri listeledik. Bu oyunlarla çok eğlenebilir hatta arkadaşlarına meydan okuyabilirsin. Kimi sorular da çok sinir bozucu gelebilir! Şimdi listemize kısaca bakalım.

En çok sevilen oyunlardan biri olan Trivia Crack ile başlıyoruz. Beyin yakan sorularıyla Brain Test listemizde. Quizland Sorular ve Cevaplar’da çok farklı alanlardan bilgini sınayacaksın. Who is? ile zihnine meydan oku. Milyoner 2021, TV ekranlarından bildiğin yarışmanın mobil hali.

En iyi trivia oyunlar listemizin ayrıntılarını aşağıda bulabilirsin. Dekorasyondan hoşlanıyorsan en iyi Homescapes benzeri oyunlar listemizi de şimdi incele.

APK oyun indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazlasını sunuyor. Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında arkadaşlarınla paylaşmayı unutma!

 1. Trivia Crack

  Trivia Crack

  Trivia Crack, genel kültürünün ne kadar yüksek olduğunu çevrene gösterebileceğin bir tırıvırı oyunu. Sanattan spora birçok farklı başlıkta yarışabileceğin bu oyunda çekişme tam gaz devam ediyor. Hem yeni bilgiler öğrenebilir hem de eğlenebilirsin. Ayrıca farklı yarış modları da sunuyor.

 2. Brain Test: Tricky Puzzles

  Brain Test: Tricky Puzzles

  Gözlem yeteneğine güveniyor ve zeka bulmacalarından hoşlanıyorsan Brain Test tam senlik. Çözmen gereken birbirinden şaşırtıcı ve eğlenceli bulmacalar var. Verilen sorunla ilgili çözümü bulmak için mantığını kullan. İnternet’e bağlanmadan oynayabilir, zihnini çalıştırabilir ve eğlenebilirsin.

 3. QuizzLand - Knowledge trivia game

  QuizzLand – Knowledge trivia game

  Quizland Sorular ve Cevaplar, arkadaşlarını davet ederek birlikte oynayabileceğin bir trivia oyunu. Farklı alanlarda 50.000 soru, binlerce seviye ve onlarca mini oyun bulabilirsin. Zekanı çalıştıracak zorlu soruların yanı sıra çok eğlenceli ve sürprizlerle dolu cevaplar da seni bekliyor.

 4. Who is? Brain Teaser & Riddles

  Who is? Brain Teaser & Riddles

  Who is? zekanı, gözlem ve karar verme becerilerini sınayacak bir bulmaca. Hikayede bahsi geçen olaydan sorumlu kişinin kim olduğunu bulmalısın. Senaryodaki ögelere, diyaloglara ve karakterlere çok dikkat etmeli ve ipuçlarını iyi değerlendirmelisin. Beyin jimnastiği yaparken biraz da eğlen!

 5. Milyoner 2021: oyunlar 2021 beyin mantığı

  Milyoner 2021: oyunlar 2021 beyin mantığı

  Milyoner 2021, TV ekranlarından aşina olduğumuz popüler bilgi yarışmasınınAndroid versiyonu. Genel kültür ve diğer alanlardan 20.000’den fazla soru seni bekliyor. Bu trivia oyunda hem eğlenecek hem de yeni şeyler öğreneceksin. Ne kadar ilerleyebileceğini gör ve arkadaşlarınla paylaş.

Android’de oynaman gereken en iyi satranç oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi satranç oyunları

Android’de biraz beyin jimnastiği yapmaya ve yeni taktikler öğrenmeye ne dersin? En iyi satranç oyunları listemizde harika uygulamalar seni bekliyor. Yapay zekaya ya da çevrim içi diğer oyunculara meydan okuyabileceğin en iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi çiftçilik oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi çiftçilik oyunları

Toprakla uğraşmayı seviyor musun? Cevabın evetse basit mekanikleri ve eğlenceli grafikleri ile en iyi çiftlik oyunları sanal alemde de toprakla uğraşmana imkan tanıyor. Yetişkinler günün stresinden kurtulurken çocuklar da yeni şeyler keşfedecek. Listemiz için okumaya devam et…

Android’de oynaman gereken en iyi polis oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi polis oyunları

Polis olup suçluları yakalamak ya da trafik sıkışıklığını çözmek ister misin? En iyi polis oyunları sana bu fırsatı sunuyor. Yılmadan kötülerle mücadele edeceğin ve kimi zaman trafiği yöneteceğin en güzel Android oyunların yer aldığı listemizi keşfetmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi mafya oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi mafya oyunları

Aksiyon ve macera dolu oyunlarını seviyorsan işte sana farklı bir dünyanın kapısını aralama fırsatı! En iyi mafya oyunları ile yeraltı dünyasına dalacak, illegal işler yapacak ve sokaklara hakim olmak için savaşacaksın. En iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et!…