Oynaman Gereken En İyi Homescapes Benzeri Oyunlar

homescapes-benzeri-oyunlar

Ev dekore etmeyi seviyor musun? Bulmacaları çözerek hayalindeki evi dekore edebildiğin Homescapes’ten biraz sıkıldın mı? Homescapes benzeri oyunlar oynayabilirsin. Oynaman gereken en iyi Android oyunları bulabileceğin harika bir liste seni bekliyor. Keşfetmek için hemen oku!

En İyi Homescapes Benzeri Oyunlar

Homescapes, en çok oynanan gündelik oyunlardan biri. Bir bulmaca türü olan 3’lü eşleştirmelere dayanır. Oyunda amaç, Austin adlı karakterin çocukluğunun geçtiği evin tadilatını yapmak ve evi dekore etmek. Bunun için bulmacalarını çözmeli ve evi dekore etmek için yeni eşyalar kazanmalısın.

Hem dekorasyonu hem de eşleştirme oyunlarını birleştiren farklı oyunlar bulmak mümkün. Homescapes’i seviyor ancak farklı alternatifler denemek istiyorsan tam senlik bir liste hazırladık!

En İyi Homescapes Benzeri Oyunlar Listesi

Android cihazlarına indirip oynayabileceğin Homescapes gibi oyunları listeledik. Öncelikle listemizden kısaca bahsedelim ve ardından detayları paylaşalım

Güzel Evim ile rüyalarını gerçeğe dönüştüreceksin. Matchington Malikanesi’de şekerlemeleri eşleştirerek harika bir dekorasyon yapacaksın. Manor Cafe’de evini ve restoranını göz alıcı yapacaksın. Gummy Drop ile ünlü anıtları yeniden inşa edeceksin. Sweet House ile tasarım ve dekorasyon yeteneklerini göstereceksin.

Homescapes benzeri oyunlar listemizi detaylı bir şekilde aşağıda bulabilirsin. Android’de oynaman gereken en iyi gündelik oyunlar listemizi şimdi incele.

APK oyun indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazlasını sunuyor. Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında arkadaşlarınla paylaşmayı unutma!

 1. My Home - Design Dreams

  My Home – Design Dreams

  Güzel Evim, bir dairen villaya kadar evin farklı odalarını hayalindeki gibi dekore edebileceğin gündelik bir oyun. Yeni mobilya, eşya ve aksesuarların kilidini açmak için 3’lü eşleştirme bulmacalarını çözmelisin. Bulmacalarda üç veya daha fazla aynı eşyayı bir araya getirerek oyun tahtasını temizle.

 2. Matchington Mansion: Match-3 Home Decor Adventure

  Matchington Mansion: Match-3 Home Decor Adventure

  Matchington Malikanesi, kazandığın her oyunla malikaneni dekore edebileceğin ve yeniden tasarlayabileceğin bir bulmaca. İç tasarım ve bahçe tasarımı konusunda yeteneklerini konuşturacaksın. Tek yapman gereken 3 veya daha fazla şekeri eşleştirmek.

 3. Manor Cafe

  Manor Cafe

  Eğlenceli bulmaca, Manor Cafe’de bir taraftan restoranını işletirken evini ve bahçeni dekore etmen gerekecek. Tabii ki daha çok müşteri çekmek için restoranını da güzelleştirmelisin. Farklı şekilleri birleştirerek yeni eşyalar, restoran malzemeleri, yemek tarifleri ve çok daha fazlasını alabilirsin.

 4. Gummy Drop!

  Gummy Drop!

  Gummy Drop! ile dünyayı ve ünlü şehirleri gezmeye hazır mısın? Aynı renkteki 3 veya daha fazla şekeri bir araya getirip ortadan kaldırarak Eyfel Kulesi gibi anıtları yeniden inşa etmelisin. Farklı şehirlerde gezebilir ve dilediğin anıtı seçebilirsin. Bir sonraki görülecek şehir için çantanı topla.

 5. Sweet House

  Sweet House

  Sweet House ile hayalindeki eve ve bahçeye kavuşabilirsin. Aynı üç nesneyi eşitleyerek temizle Onlarca mobilya, süs ve dekorasyon malzemesi topla. Mutfağını, salonunu yeniden dekore et ve hikayedeki gizemleri çöz. Daha çok seçenek için yeni odaların ve eşyaların kilidini açabilirsin.

İndirmen gereken en iyi Android simülasyon oyunları
İndirmen gereken en iyi Android simülasyon oyunları

Günlük hayatı eğlenceli görsellerle mobil cihazlara taşıyan oyunları seviyor musun? O zaman en iyi Android simülasyon oyunları tam da senlik! Oyun mekanikleri ve grafikleri ile ilgini çekecek, mobil cihazlarına indirmen gereken en iyi Android oyunları keşfetmek için hemen oku…

Android için indirmen gereken en iyi Scrabble oyunları
Android için indirmen gereken en iyi Scrabble oyunları

Ailecek veya arkadaşlarınla oynayabileceğin kutu oyunlarının başında gelen kelime türetme oyunu Scrabble’ı bilirsin. Android için en iyi Scrabble oyunlarından birini indirerek bu keyfi mobil cihazlarına taşıyabilirsin. En iyi kelime oyunlarını keşfetmek için okumaya devam et!…

Android İçin Bilmen Gereken En İyi Masa Oyunları
Android İçin Bilmen Gereken En İyi Masa Oyunları

Masa oyunlarını seviyor ama taşıması zor mu geliyor? Android seni bu dertten kurtarıyor ve en popüler oyunları mobile taşıyor. Her an oynayabileceğin en iyi masa oyunları AndroidListe’de. Keyifli zaman geçirmeni sağlayacak en güzel oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla!…