Telegram Tema Değiştirme Sohbetler İçin Nasıl Yapılır?

telegram-tema-değiştirme

Mesajlaşırken daha eğlenceli bir sohbet ekranın olsun ister misin? Telegram tema değiştirme, her bir sohbet için mümkün. Sohbetlerinin temasını dilediğin gibi özelleştirebilir, her birini farklı yapabilirsin. Bu rehberimizle nasıl yapacağını öğrenmek için hemen okumaya başla!

Telegram Tema Değiştirme

Mesajlaşma uygulamaları arasındaki kıyasıya rekabet, kullanıcıların yeni özelliklere kavuşmasını sağlıyor ve deneyimlerini iyileştiriyor. Mesajatarlar, birbirinden kullanıcı kapma yarışında, yeni özelliklerle insanları cezbediyor.

Telegram, rakiplerinden geri kalmamak ve öne çıkmak adına kendini geliştirmeye devam ediyor. Bunlardan biri de sohbet temasını değiştirme.

Sohbetlerinin temaları değiştirerek daha kişisel bir deneyim yaşayabilir, farklı arka planlar, renk paletleri kullanabilirsin. Önceden tema değiştirdiğinde tüm sohbetler aynı tipte oluyor ve duvar kağıdı hepsine uygulanıyordu. Artık sohbetlerin için tek tek tema düzenlemesi yapabilirsin.

Telegram Tema Değiştirme Sohbette Nasıl Yapılır?

Bu yeni özelliği nasıl kullanacağına adım adım bakalım. Herhangi bir sohbetinin temasını değiştirmek için aşağıdaki adımları izle.

1. Öncelikle uygulamanın en güncel versiyonunu kullandığından emin ol ve uygulamayı aç.

2. Temasını değiştirmek istediğin sohbetine gir.

telegram-tema-değiştirme

3. Sağ üst köşedeki üç noktaya dokun.

telegram-tema-değiştirme

4. Açılan menü seçeneklerinden Renkleri Değiştir seçeneğine tıkla.

telegram-tema-değiştirme

5- Hoşuna giden temalardan birini seç.

telegram-tema-değiştirme

6- Tema seçeneklerinin üstünde yer alan ay simgesine dokunarak temanın gece modunda nasıl görüneceğine önceden görebilirsin.

telegram-tema-değiştirme

7- Temayı uygula seçeneğine dokun.

telegram-tema-değiştirme

Artık sohbet pencerendeki renklerin, duvar kağıdının değiştiğini görebilirsin. Bu işlemleri diğer sohbetlerine de yaparak onları da özelleştirebilirsin.

Sohbetlerin için Telegram tema değiştirme bu kadar basit. Telegram galeriye kaydetme kapatma, cihazının hafızasını dolmasını engelleyebilir, yazımızı hemen incele.

Tema indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazlasını sunuyor. Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında arkadaşlarınla paylaşmayı unutma!

  1. Telegram

    Telegram

    Telegram kullanımı kolay, gizliliği ve kullanıcı verilerini koruyan bir mesajlaşma uygulaması. Sesli ve görüntülü arama yapabilir, kanal kurabilir, 200.000 kişilik grup oluşturabilir, 2 GB’a kadar dosya paylaşabilir, çoklu fotoğraf gönderebilirsin. Canlı yayın yapabilirsin.

YouTube Ebeveyn Denetimi Nasıl Ayarlanır?
YouTube Ebeveyn Denetimi Nasıl Ayarlanır?

Çocuklarının, internette vakit geçirirken uygunsuz içeriklere sahip videoları izlemesinden endişeleniyor musun? YouTube ebeveyn denetimi ile bir nebze olsun içini rahatlatabilirsin. Çocuklar için güvenli olan videoları izlemeleri sağlayabilirsin. Nasıl mı? Hemen okumaya başla…

WhatsApp Uçtan Uca Şifrelenmiş Yedekleme Nasıl Açılır?
WhatsApp Uçtan Uca Şifrelenmiş Yedekleme Nasıl Açılır?

Popüler mesajlaşma uygulamasını kullanırken güvenlik ve gizlilik konusunda endişeleniyor musun? WhatsaApp uçatan uca şifrelenmiş yedekleme özelliğini duyurarak senin gibi kaygılı tüm kullanıcıların içini bir nebze olsun rahatlattı. Detayları öğrenmek için şimdi okumaya başla!…

Telegram Kişileri Yenileme Android’de Nasıl Yapılır?
Telegram Kişileri Yenileme Android’de Nasıl Yapılır?

Mesajlaşırken uygulamada bazı kişilerin eksik olduğunu mu fark ettin? Belki de yanlışlıkla sildin. Telegram kişileri yenileme imkanı sunuyor. Bu sayede Telegram silinen kişileri geri getirme daha da kolay hale geliyor. Adım adım nasıl yapılır öğrenmek için hemen okumaya başla…

TikTok Ses Efektleri ve Autotune Nasıl Eklenir?
TikTok Ses Efektleri ve Autotune Nasıl Eklenir?

Autotune ile hazırlanmış şarkları seviyor musun? Bu tarz şarkılar söyleyerek video klipler hazırlamak ister misin? TikTok ses efektleri ve autotune ile oldukça eğlenceli klipler çekebilirsin. Nasıl yapacağını ve kullanabileceğin Android uygulamaları keşfetmek için hemen oku! …