Android’de Kullanman Gereken En İyi 5 Autotune Uygulaması

autotune-uygulamasi

Şarkı söylemekten keyif alıyor musun? Söyleyişin ve ses tonun ile arkadaşlarını şaşırtmak ister misin? Autotune uygulaması kullanarak bunu yapabilirsin. Android cihazlarında kolayca kullanabileceğin en iyi uygulamalar bugün AndroidListe’de. Keşfetmek için hemen okumaya başla!

Autotune Uygulamaları

Modern dünyada şarkı söylemek de kolaylaşıyor. Sesi işleyen birçok yardımcı program mevcut. Bunlardan biri de autotune uygulamaları. Otomatik tonlama yapabilen bu uygulamalar, şarkıdaki detone olunan kısımları düzenliyor ve dinleyenlerin şarkıdan daha çok keyif almasını sağlıyor.

İnsan sesini daha robotik seslere yaklaştırdığından fazla abartılı kullanmamak lazım. Günümüzün birçok pop ve rap yıldızı bu tür yazılımlardan faydalanıyor. Şarkı söylemeyi seven biriysen arkadaşlarına harika sürprizler hazırlayabilirsin!

Android için En İyi 5 Autotune Uygulaması

Android cihazlarını kullanarak sesini işleyebileceğin harika uygulamalar var. Bir profesyonel elinden çıkmış gibi kayıtlar oluşturabilirsin. Listemizde neler var kısaca bakalım.

Arkadaşlarınla düet yapabileceğin Smule ile başlıyoruz. Tune Me ile T-Pain tarzı şarkılar yapabilirsin. StarMaker ile bir yıldıza dönüşebilirsin. MicDriod, birçok ton düzeltme seçeneğine sahip. Voloco ile kişisel stüdyonu yanında taşı.

Autotune uygulamaları ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsin. Müziksiz kalamadığın gibi makyajsızda yapamıyorsan en iyi makyaj uygulamaları listemize de mutlaka göz at.

Güvenilir uygulama indirme siteleri arasında başı çeken AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazlasını sunuyor. Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında arkadaşlarınla paylaşmayı unutma!

 1. Smule: Sosyal Şarkı Söyleme Uygulaması

  Smule: Sosyal Şarkı Söyleme Uygulaması

  Smule, esasen dünyanın her yerinden insanlarla müzik aletlerine gerek kalmadan şarkı söyleyebileceğin, düet yapabileceğin bir uygulama. Gerçek zamanlı olarak pitch düzeltmesi yapabiliyor. Şarkı söylerken en iyi tonu yakalıyor, buna göre sesi düzenliyor ve ahenkli hale getiriyor.

 2. Tune Me

  Tune Me

  Tune Me, pitch düzenleyicisi ile T-Pain, Kanye West, Akon gibi ünlü şarkıcılara benzer tarzda şarkı söylemeni sağlıyor. Sesini değiştirebilir, ritim ekleyebilir, şarkıları karıştırabilirsin. Müzik ile sesini otomatik olarak birleştiriyor ve düzenleme yapmak için saatlerce uğraşmana gerek kalmıyor.

 3. StarMaker:Ücretsiz Karaoke şarkı,Müzik video kaydı

  StarMaker:Ücretsiz Karaoke şarkı,Müzik video kaydı

  StarMaker, seni bir pop stara dönüştürmek için tasarlanmış, gelişmiş özelliklere sahip autotune uygulaması. Kendi sesinle okuyabileceğin 500’den fazla şarkıya sahip. Detone olmadan kolayca şarkı söyleyebilir, çeşitli efektler kullanabilirsin. Sonucu tüm dünya ile paylaşabilirsin.

 4. MicDroid

  MicDroid

  MicDroid, perde düzenlemesi yapabilen kullanımı kolay bir autotune uygulaması. Şarkı söylerken oluşan detoneleri, kaymaları ve ses değişimlerini en aza indiriyor. Şarkını kolayca kaydedip sosyal ağlarında veya e-posta ile paylaşabilirsin. Ünlü iPhone uygulaması I am T-Pain’e çok benziyor.

 5. Voloco

  Voloco

  Voloco, Android cihazını bir kayıt stüdyosuna dönüştürüyor. Birçok efekti otomatik olarak uygulayabiliyor. Seçeceğin tonlamaya göre şarkını kaydetmene imkan tanıyor. Bu sayede şarkın dinlemek için hemen hazır hale geliyor. Autotune için ideal araçlara sahip.

TikTok Ses Efektleri ve Autotune Nasıl Eklenir?
TikTok Ses Efektleri ve Autotune Nasıl Eklenir?

Autotune ile hazırlanmış şarkları seviyor musun? Bu tarz şarkılar söyleyerek video klipler hazırlamak ister misin? TikTok ses efektleri ve autotune ile oldukça eğlenceli klipler çekebilirsin. Nasıl yapacağını ve kullanabileceğin Android uygulamaları keşfetmek için hemen oku! …

Android’de Kullanman Gereken En İyi 5 Autotune Uygulaması
Android’de Kullanman Gereken En İyi 5 Autotune Uygulaması

Şarkı söylemekten keyif alıyor musun? Söyleyişin ve ses tonun ile arkadaşlarını şaşırtmak ister misin? Autotune uygulaması kullanarak bunu yapabilirsin. Android cihazlarında kolayca kullanabileceğin en iyi uygulamalar bugün AndroidListe’de. Keşfetmek için hemen okumaya başla!…

Android’de Kullanman Gereken En İyi Makyaj Uygulamaları
Android’de Kullanman Gereken En İyi Makyaj Uygulamaları

Fotoğraf paylaşacaksın, makyaj yapman lazım ama vaktin mi yok? Bunu senin için yapabilecek Android uygulamalar var. Kullanabileceğin en iyi makyaj uygulamaları bugün AndroidListe’de. Her özçekimde, fotoğrafta ışıl ışıl gözükebilir, herkesi şaşırtabilirsin. Nasıl mı, hemen oku…

Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları

Müthiş hikayesiyle seni içine çeken oyunları seviyor musun? Bulmaca, macera ve gizem unsurlarını taşıyan Point-and-Click oyunları tam da aradığın olabilir. Bir döneme damga vuran bu oyun türünü yeniden hatırlayalım. En iyi Android oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …