Android’de Oynaman Gereken En İyi Tıklama (Clicker) Oyunları

en-iyi-tıklama-clicker-oyunları

Şöyle sıkılmadan oynayabileceğin basit oyunlar mı arıyorsun? Kolay ve zevkli oynanışıyla clicker oyunları seni kendilerine bağlayacak. En iyi tıklama oyunları listemizde bu türün seçme örneklerini bulabilirsin. Bugün en iyi Android oyunları keşfetmek için şimdi okumaya başla!

En İyi Tıklama Oyunları

Android’de farklı zevklere hitap eden yüzlerce tür ve binlerce oyun bulmak mümkün. Popüler oyun türlerinden biri de tıklama yani clicker oyunları. Basit oyun mekaniği, sınırsız seviye ve cihaz dostu olmaları nedeniyle birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Karmaşık oyun mekaniği olmadan kolayca oynamak ve keyifli zaman geçirmek istiyorsan bu oyun türü senin için de ideal olabilir. Oyunlarda genellikle tek yapman gereken tıklamak. Hatta bu oyunlar için geliştirilmiş otomatik tıklayıcılar bile var.

En İyi Tıklama Oyunları Listesi

Oyun mekaniği basit olsa da verilen görevleri tamamlamak veya seviyeyi atlamak için epey çaba sarf etmen gerekecek. En iyi tıklama oyunları için hazırladığımız listemize geçelim ve son kararı sen ver.

Listemize bir maden kralına dönüşeceğin Idle Miner Tycoon ile başlıyoruz. Titanlara kafa tutacağın Tap Titans 2 ile çok eğleneceksin. Hooked Inc. oyununda efsane bir balıkçıya dönüşeceksin. AdVenture Capitalist’te paraya hükmedeceksin. Egg Inc. sana tavuklardan milyonlar kazandıracak.

Bu oyunlarla ilgili detayları aşağıda bulabilirsin. En iyi tıklama oyunları listemizi inceledikten sonra en iyi Point-and-Click oyunları listemize de mutlaka bak.

APK oyun indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazlasını sunuyor. Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında arkadaşlarınla paylaşmayı unutma!

 1. Idle Miner Tycoon

  Idle Miner Tycoon

  Idle Miner Tycoon, bir maden işletmesini yönetmen gereken bir simülasyon ve clicker oyunu. Kömür, altın, yakut, ametist gibi değerli taşları çıkaracak ve satacaksın. Madenini büyütmek için paranla yöneticiler almalı, araç sayını, ocak, ambar ve işçi sayını artırmalısın.

 2. Tap Titans 2

  Tap Titans 2

  Devam niteliğindeki Tap Titans 2, etkileyici grafikleri ile daha güçlü titanlara karşı koyman gereken Rol Yapma (RPG) türünde bir tıklama oyunu. En iyi kılıç ustalarını ve kahramanları ekibine kat. Yeni becerilerin kilitleri aç. İstersen çevrim içi çok oyunculu klan savaşlarına da katılabilirsin.

 3. Hooked Inc: Fisher Tycoon

  Hooked Inc: Fisher Tycoon

  Hooked Inc., bolca balık avlaman gereken bir tıklama oyunu. Ne kadar çok balık avlarsan o kadar çok para kazanacaksın. Giderek zenginleşecek ekipmanlarını geliştireceksin. Balıkçılık imparatorluğuna giden yolda takımını da güçlendirmelisin. Turnuvalarda diğer oyunculara meydan okuyabilirsin.

 4. AdVenture Capitalist

  AdVenture Capitalist

  Sanal bir dünyada zenginleşmek için mücadele edeceğin AdVenture Capitalist, zevkli bir clicker oyunu. Sıfırdan yani limonatacı tezgahından başlayıp işini büyütmen ve daha çok dükkan açman gerekiyor. Milyoner olmak için çeşitli etkinliklere katılabilir ve daha hızlı büyüyebilirsin.

 5. Egg, Inc.

  Egg, Inc.

  Egg Inc. bir tavuk çiftliğini işleterek milyoner olman gereken tıklama oyunlarından biri. Yumurtadan yeni tavuklar üretmeli, yeni kümesler inşa etmeli ve yumurta üretimini artırmalısın. Çiftliğin büyüdükçe dünya sınırlarını aşacak uzaya bile yumurta göndereceksin.

İndirmen gereken en iyi Android simülasyon oyunları
İndirmen gereken en iyi Android simülasyon oyunları

Günlük hayatı eğlenceli görsellerle mobil cihazlara taşıyan oyunları seviyor musun? O zaman en iyi Android simülasyon oyunları tam da senlik! Oyun mekanikleri ve grafikleri ile ilgini çekecek, mobil cihazlarına indirmen gereken en iyi Android oyunları keşfetmek için hemen oku…

Android için indirmen gereken en iyi Scrabble oyunları
Android için indirmen gereken en iyi Scrabble oyunları

Ailecek veya arkadaşlarınla oynayabileceğin kutu oyunlarının başında gelen kelime türetme oyunu Scrabble’ı bilirsin. Android için en iyi Scrabble oyunlarından birini indirerek bu keyfi mobil cihazlarına taşıyabilirsin. En iyi kelime oyunlarını keşfetmek için okumaya devam et!…

Android İçin Bilmen Gereken En İyi Masa Oyunları
Android İçin Bilmen Gereken En İyi Masa Oyunları

Masa oyunlarını seviyor ama taşıması zor mu geliyor? Android seni bu dertten kurtarıyor ve en popüler oyunları mobile taşıyor. Her an oynayabileceğin en iyi masa oyunları AndroidListe’de. Keyifli zaman geçirmeni sağlayacak en güzel oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla!…