Pil Tasarrufu Özelliğine Sahip En İyi 5 Android Başlatıcı

en-iyi-android-başlatıcı-pil-tasarrufu

Pilin çok çabuk mu bitiyor? Hem Android’inin havasını değiştirmek hem de telefonunu daha uzun süre kullanmak ister misin? Listelediğimiz en iyi 5 Android başlatıcı, pil tasarrufu özelliğine sahip. Bu uygulamalar hakkında bilgi almak ve daha fazlası için hemen okumaya başla!

Pil Tasarrufu İçin En İyi 5 Android Başlatıcı

Android, pil tasarrufu konusunda verimli olması için geliştirilmekte. Ancak kimi zaman sisteme eklenen yeni bir özellik veya tema, bataryayı daha hızlı bir şekilde tüketebiliyor. Pil ömrünü tüketen uygulamalar da cabası.

Her ne kadar Android pil tasarrufu konusunda kullanıcılara özelleştirilebilir bir dizi ayar sunsa da bu yeterli gelmeyebilir. Telefonun daha uzun süre kullanmana yardımcı olabilecek başlatıcılar mevcut. Bu başlatıcılar, pilin çabuk bitmesini bir nebze olsun engelleyebilir

Pil Tasarrufu Sağlayan En İyi 5 Android Başlatıcı

Temalarıyla hem cihazının havasını değiştirecek hem de batarya kullanımı konusunda cimri olan başlatıcılardan en iyi 5 tanesini seçtik. Listemize şimdi kısaca değinelim, detayları yazının devamında bulabilirsin.

İlk başlatıcımızı popüler başlatıcı Nova Launcher. Pil tüketimini en aza indiren minimalist başlatıcı Power+ Launcher listemizde. Microsoft Launcher, verimlilik üzerine kurulu bir başlatıcı. Pixel Launcher, Google’ın telefonlarının ekran deneyimini yansıtıyor. Solo Launcher, özelleştirme ve performans vadediyor.

Pil tasarrufu sağlayan en iyi 5 Android başlatıcı denemeye değer. Ücretsiz en iyi başlatıcılar ile uygulamaları gizleyebileceğini biliyor muydun?

AndroidListe‘den tema, oyun, uygulama ve APK indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. Nova Launcher

  Nova Launcher

  Nova Launcher, birçok özelleştirme imkanıyla cihazının havasını değiştiriyor. Birbirinden ilginç ikonlar, temalar, duvar kağıtları barındıran uygulama sürekli kendini geliştiriyor. Ana ekranın ızgara boyutunu değiştirebilir, uygulamaları gizleyebilir ve pil tasarrufu yapabilirsin.

 2. Power+ Launcher-Battery Saver

  Power+ Launcher-Battery Saver

  Minimal tasarımlı Power+ Launcher, pil tasarrufunu ön plana çıkarıyor. Arka planda çalışan uygulamaları analiz ediyor ve gereksiz çalışanları kapatıyor. Otomatik açılışları engelliyor. RAM’i temizleyerek performans artışı sağlıyor. Birçok uygulamayı derin uykuya alıyor.

 3. Microsoft Launcher

  Microsoft Launcher

  Microsoft Launcher, Android arayüzünü kişiselleştirebilmenin yanı sıra birçok kullanışlı işleve sahip. Widget çubuğuyla hızlı erişim sunuyor. Az yer kaplayan başlatıcı, tek dokunuşla uygulamaları gizliyor ve şifreliyor. Birçok tema, araç ve simge paketi var. Pilini daha uzun süre kullanabilirsin.

 4. Pixel Launcher

  Pixel Launcher

  Google tarafından geliştirilen Pixel Launcher, Pixel ve Pixel XL için geliştirilen ana ekran menüsünü diğer telefonlara taşıma şansı tanıyor. Daha fazla kişiselleştirme imkanı sunan Google kartlar ile geliyor. Minimal bir tasarıma sahip olduğundan pili daha az tüketiyor.

 5. Solo Launcher-Clean,Smooth,DIY

  Solo Launcher-Clean,Smooth,DIY

  Materyal Tasarım ögeleriyle Solo Launcher, arayüzünü özelleştirme imkanı sunuyor. Oldukça hafif olan uygulama, görev yöneticisi, temizleyici, hız artıcı gibi cihazının performansının en iyi hale getirmek için birçok seçenek sunuyor. Batarya tasarrufu konusunda da oldukça başarılı.

TikTok Ses Efektleri ve Autotune Nasıl Eklenir?
TikTok Ses Efektleri ve Autotune Nasıl Eklenir?

Autotune ile hazırlanmış şarkları seviyor musun? Bu tarz şarkılar söyleyerek video klipler hazırlamak ister misin? TikTok ses efektleri ve autotune ile oldukça eğlenceli klipler çekebilirsin. Nasıl yapacağını ve kullanabileceğin Android uygulamaları keşfetmek için hemen oku! …

Android’de Kullanman Gereken En İyi 5 Autotune Uygulaması
Android’de Kullanman Gereken En İyi 5 Autotune Uygulaması

Şarkı söylemekten keyif alıyor musun? Söyleyişin ve ses tonun ile arkadaşlarını şaşırtmak ister misin? Autotune uygulaması kullanarak bunu yapabilirsin. Android cihazlarında kolayca kullanabileceğin en iyi uygulamalar bugün AndroidListe’de. Keşfetmek için hemen okumaya başla!…

Android’de Kullanman Gereken En İyi Makyaj Uygulamaları
Android’de Kullanman Gereken En İyi Makyaj Uygulamaları

Fotoğraf paylaşacaksın, makyaj yapman lazım ama vaktin mi yok? Bunu senin için yapabilecek Android uygulamalar var. Kullanabileceğin en iyi makyaj uygulamaları bugün AndroidListe’de. Her özçekimde, fotoğrafta ışıl ışıl gözükebilir, herkesi şaşırtabilirsin. Nasıl mı, hemen oku…

Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları

Müthiş hikayesiyle seni içine çeken oyunları seviyor musun? Bulmaca, macera ve gizem unsurlarını taşıyan Point-and-Click oyunları tam da aradığın olabilir. Bir döneme damga vuran bu oyun türünü yeniden hatırlayalım. En iyi Android oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …