Ücretsiz Oynayabileceğin En İyi Üçlü Eşleştirme Oyunları

üçlü-eşleştirme-oyunları

Mobil oyun oynamayı sevenlerden misin? Cep telefonunda veya tabletinde ücretsiz oynayabileceğin en iyi üçlü eşleştirme oyunları bugün AndroidListe’de. Can sıkıntısına birebir gelen parçaları eşleyip patlatman gereken en iyi Android oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla.

En İyi Üçlü Eşleştirme Oyunları ile Android’de Eğlen

Mobil oyunlar her yaştan insan ve her zevke hitap ediyor. Oyun oynamak için süper bir mobil cihaza da ihtiyacın yok. Basit mekaniği, renkli grafikleri ve diğer oyunculara meydan okuma özellikleriyle seni çok eğlendirecek bir oyun türünden bahsedeceğiz.

Arkadaşlarınla oynayabileceğin en iyi Android bulmaca oyunları arasında yer alan üçlü eşleştirme oyunlarından bir liste hazırladık. Oynarken tek yapman gereken, birbirine benzeyen en az 3 ögeyi dikey veya yan yana getirip eşlemek. Taşları eşledikçe oyun masası boşalacak ve seviyeyi geçeceksin.

En İyi Üçlü Eşleştirme Oyunları Listesi

Bu türün en iyi örneklerinden beşli bir liste hazırladık. Listemizdeki eşleştirme oyunları herkese hitap ediyor. Arkadaşlarına da meydan okuyabilirsin.

Yerli yapım Toy Blast’ı çok seveceksin. Harry Potter: Bulmaca ve Büyü ile sihir dünyasına yeniden dal. Eşleştirme oyunları denildiğinde ilk akla gelen Candy Crush Saga’nın yaratıcıları Farm Heroes Saga ile karşımızda.

Onnect ile farklı resimleri eşleştireceksin. Match Masters ile arkadaşlarına çevrim içi meydan okuyabilirsin.

Android’de ücretsiz oynayacağın en iyi kelime oyunları listemize baktın mı?

AndroidListe‘den tema, oyun, uygulama ve APK indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. Toy Blast

  Toy Blast

  Toy Blast, aynı renkteki blokları veya küpleri birleştirerek görevleri tamamlayıp bir üst bölüme geçmen gereken bir bulmaca oyunu. 4500’ü aşkın bulmaca seni bekliyor. Oyun esnasında güçlendirici ve kombo kullanabilir, günlük düzenlenen turnuva ve etkinliklere katılabilirsin.

 2. Harry Potter: Puzzles & Spells

  Harry Potter: Puzzles & Spells

  Harry Potter: Bulmaca ve Büyü ile efsane devam ediyor. Büyü yeteneğini geliştirmek için zorlu bulmacaları çözmen gerekiyor. Harry Potter efsanesinden ilham alan hikayede ilerlemek için üçlü eşleştirmeleri tamamlayıp kilitli bölümleri açmalısın. Günlük etkinliklere de katılabilirsin.

 3. Farm Heroes Saga

  Farm Heroes Saga

  Farm Heroes Saga’da çiftlikteki ürünlerin toplanmasına yardım edeceğin oldukça eğlenceli bir bulmaca. Ürünleri toplamak için aynı türdeki meyveleri ve sebzeleri birleştirmen gerekiyor. Sihirli fasulyeler gibi özel güçleri kullanarak bulmacaları daha hızlı çöz ve ödülleri topla.

 4. Onnect - Eşleştirme Oyunu

  Onnect – Eşleştirme Oyunu

  Onnect, birbirinden farklı resim koleksiyonlarını bir bulmaca şeklinde sunan bir oyun. Oyunda amaç süre dolmadan aynı resimleri eşleştirip ortadan kaldırmak. Bombalı sürpriz kartlara dikkat etmelisin. Süresiz de oynayabilir, kaldığın yerden devam edebilirsin. İpuçları da cabası.

 5. Match Masters - Multiplayer Match 3

  Match Masters – Multiplayer Match 3

  Match Masters, dünyanın her yerinden oyunculara veya arkadaşlarına meydan okuyabileceğin gerçek zamanlı bir üçlü eşleştirme oyunu. Oyun, iki rakip arasında sırayla oynanır. Puan kazanmaya çalışırken yapacağın hamlelere dikkat etmeli, rakibini avantajlı hale getirmemelisin. Güçlendiricileri de unutma!

İndirmen gereken en iyi Android simülasyon oyunları
İndirmen gereken en iyi Android simülasyon oyunları

Günlük hayatı eğlenceli görsellerle mobil cihazlara taşıyan oyunları seviyor musun? O zaman en iyi Android simülasyon oyunları tam da senlik! Oyun mekanikleri ve grafikleri ile ilgini çekecek, mobil cihazlarına indirmen gereken en iyi Android oyunları keşfetmek için hemen oku…

Android için indirmen gereken en iyi Scrabble oyunları
Android için indirmen gereken en iyi Scrabble oyunları

Ailecek veya arkadaşlarınla oynayabileceğin kutu oyunlarının başında gelen kelime türetme oyunu Scrabble’ı bilirsin. Android için en iyi Scrabble oyunlarından birini indirerek bu keyfi mobil cihazlarına taşıyabilirsin. En iyi kelime oyunlarını keşfetmek için okumaya devam et!…

Android İçin Bilmen Gereken En İyi Masa Oyunları
Android İçin Bilmen Gereken En İyi Masa Oyunları

Masa oyunlarını seviyor ama taşıması zor mu geliyor? Android seni bu dertten kurtarıyor ve en popüler oyunları mobile taşıyor. Her an oynayabileceğin en iyi masa oyunları AndroidListe’de. Keyifli zaman geçirmeni sağlayacak en güzel oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla!…