Oynaman Gereken En İyi Among Us Benzeri Oyunlar

among-us-benzeri

Dünya çapında ses getiren Among Us birçok oyuncu tarafından sevildi. Sen de bu tarz oyunları seviyor musun? Deneyebileceğin Among Us benzeri oyunlar bugün AndroidListe’de. Bir gruptaki sahtekarı bulman gereken, bağımlılık yapıcı bu oyunun en iyi alternatifleri için hemen oku.

Çoklu oyuncu desteği, basit oyun mekaniği ve keyifli zaman geçirmeyi sağlaması nedeniyle Among Us dünyanın birçok yerinde hala popüler. Ev partilerinin vazgeçilmez oyunu haline geldi.

Oyun, bir uzay gemisinde geçiyor ve 4 ila 10 kişi katılabiliyor. Imposter yani sahtekar, kimseye yakalanmadan güvertedeki kişileri öldürüyor ve sabotaj yapıyor. Diğerleri ise bu sahtekarı yakalamaya çalışıyor.

Eğlenceli zaman geçirmeni sağlayacak benzer mantıkla çalışan başka oyunlar da var. Alternatif olarak oynayabileceğin en iyi Android oyunları listeledik.

En İyi Among Us Benzeri Oyunlar

Listemizde yer alan Among Us benzeri oyunlarda, kimi zaman bir katilin peşini sürecek kimi zaman kötü karakterlerle mücadele edecek bazen de saklanacak iyi bir yer arayacaksın.

Kasabadaki tuhaf olayları çözmen ve kötüleri yakalaman gereken Town of Salem ile listemize başlıyoruz. Kurt adam olacağın Werewolf Online, seni saracak.

Murderous Pursuits, Viktoryen tarzı bir zeplinde gizemli cinayetler işleyeceksin. Saklambaç oyununun farklı bir versiyonu Hide Online ile oynayacaksın. Undercover ile partilerinde eğlen.

Among Us benzeri oyunlar listemizi aşağıda bulabilirsin. Oynaman gereken en iyi Fortnite benzeri oyunlar listemizi de incele!

AndroidListe‘den oyun indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. Town of Salem - The Coven

  Town of Salem – The Coven

  7 ila 15 kişinin oynayabildiği Town of Salem’de, Town, Mafia, Serial Killers, Arsonists and Neutrals gibi takımlar var. Oyunda amaç kasabada cinayet işleyen kötüleri ortaya çıkarmak. İki aşamalı oyunda gece olduğunda her türlü kötülük, cinayet işlenirken gündüzde suçlular bulunmaya çalışılıyor.

 2. Werewolf Online

  Werewolf Online

  16 kişiye kadar takımlar halinde oynanan Werewolf Online, masumları ayırt edip kötüleri öldürmen gerekiyor. Bunun için farklı roller üstleneceksin. Her karakterin kendine has rolü ve yetenekleri var. Hayatta kalan takımı oyunu kazanır. Ganimetler ve kıyafetler toplayabilirsin.

 3. Murderous Pursuits

  Murderous Pursuits

  Murderous Pursuits’te bir zeplin ile zamanda yolculuğa çıkacak, diğer 7 oyuncuyu kimseye yakalanmadan öldürmeye çalışacaksın. Hedefini yakalanmadan takip etmeli ve yok etmelisin. Her hareketini takip eden gerçek bir oyuncu olmayan karakterlere çok dikkat etmelisin.

 4. Hide Online

  Hide Online

  Hide Online, klasik saklambaç oyununun modern bir versiyonu. Ancak bu kez avcılar saklanan kişileri yakalayıp öldürecek. Burada saklanma becerilerini kullanacak farklı nesnelerin kılığına girerek kaçaksın. Sen hayatta kalmaya çalışırken avcılarında çok iyi gözlemciler olduğunu unutma!

 5. Undercover ^^ - Role playing word party game

  Undercover ^^ – Role playing word party game

  Ev partilerinde keyifli zaman geçirmeni sağlayacak Undercover’da üç gruba bölüneceksin: Sivil, Undercover, Mr. White. Her oyuncu bir isim ve gizli kelime seçer. Oyunda amaç gizli kimlikleri ortaya çıkarmak. Gizli kelimeler ipucun olacak.

İndirmen gereken en iyi Android simülasyon oyunları
İndirmen gereken en iyi Android simülasyon oyunları

Günlük hayatı eğlenceli görsellerle mobil cihazlara taşıyan oyunları seviyor musun? O zaman en iyi Android simülasyon oyunları tam da senlik! Oyun mekanikleri ve grafikleri ile ilgini çekecek, mobil cihazlarına indirmen gereken en iyi Android oyunları keşfetmek için hemen oku…

Android için indirmen gereken en iyi Scrabble oyunları
Android için indirmen gereken en iyi Scrabble oyunları

Ailecek veya arkadaşlarınla oynayabileceğin kutu oyunlarının başında gelen kelime türetme oyunu Scrabble’ı bilirsin. Android için en iyi Scrabble oyunlarından birini indirerek bu keyfi mobil cihazlarına taşıyabilirsin. En iyi kelime oyunlarını keşfetmek için okumaya devam et!…

Android İçin Bilmen Gereken En İyi Masa Oyunları
Android İçin Bilmen Gereken En İyi Masa Oyunları

Masa oyunlarını seviyor ama taşıması zor mu geliyor? Android seni bu dertten kurtarıyor ve en popüler oyunları mobile taşıyor. Her an oynayabileceğin en iyi masa oyunları AndroidListe’de. Keyifli zaman geçirmeni sağlayacak en güzel oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla!…