WhatsApp Sesli Mesajlarda Ses Nasıl Değiştirilir?

whatsapp-sesli-mesaj-ses-değiştirme

Yazışmak yerine sesli mesaj göndermeyi tercih ettiğin oluyor mu? Sesli mesajlarını daha eğlenceli hale getirmek ister misin? Sesini değiştirmek suretiyle WhatsApp sesli mesaj atabilirsin. Daha keyifli bir sohbet deneyimi yaşamanı sağlayacak bu ipucunu keşfetmek için hemen oku.

WhatsApp Sesli Mesajlar

WhatsApp’ta yazışmanın dışında sesli mesajlar, notlar da gönderebilirsin. WhatsApp sesli mesaj ile ilgili en iyi ipuçlarını ve püf noktalarını daha önce paylaşmıştık. Bugün ise bu mesajlarını daha eğlenceli hale getirebilecek ipuçlarından ve uygulamalardan bahsedeceğiz.

Sesini değiştirerek komik mesajlar atabilirsin. Bunun için ihtiyacın olan ses değiştirme uygulamaları. Bu uygulamalar aracılığıyla sesini nasıl değiştireceğine ve WhatsApp’ta nasıl paylaşacağına bakalım.

WhatsApp Sesli Mesajlarda Sesini Nasıl Değiştirebilirsin?

Sesini değiştirmek sandığın kadar zor değil. Android bu konuda da harika uygulamalar sunuyor. Bu tür uygulamaları AndroidListe’den kolayca indirebilirsin.

Sesini değiştirip WhatsApp’ta nasıl göndereceğine değinelim. Bunun için aşağıda bahsettiğimiz uygulamalardan birini seçebilirsin. Bu öğreticide Efektler ile Ses Değiştirici uygulamasını kullandık. Temel mantık birbirine çok benziyor. Uygulamayı kurarken gerekli izinleri vermeyi unutma.

Öncelikle sesi oluşturmalısın. Bunun için aşağıdaki adımları izle.

1- Uygulamayı aç. Kayda başlamak için ortadaki mikrofon simgesine dokun. Ses kaydına başla. Kaydetme işlemini tamamladığında yine aynı düğmeye basarak kaydı durdur.

whatsapp-sesli-mesaj-ses-değiştirme

2- Efektlerin yer aldığı sayfa açılacak. Oynat tuşuna basarak kayıtları dinleyebilirsin. Hoşuna giden efektin (örneğin Helyum) sağ tarafındaki üç noktaya bas.

whatsapp-sesli-mesaj-ses-değiştirme

3- Paylaş düğmesine dokun.

whatsapp-sesli-mesaj-ses-değiştirme

4- WhatsApp’ı seç.

whatsapp-sesli-mesaj-ses-değiştirme

5- Kişiler listenden mesajı göndermek istediğin kişiye dokun. Yeşil gönder tuşuna dokunarak mesajını at.

whatsapp-sesli-mesaj-ses-değiştirme

Hepsi bu kadar. Farklı ses efektlerini deneyerek yeni mesajlar atabilirsin. Yeni ses kaydı yapmak için mikrofon simgesine tıklaman yeterli olacak.

WhatsApp sesli mesajları nereye kaydediyor, biliyor musun?

AndroidListe‘den APK indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

  1. Efektler ile ses değiştirici

    Efektler ile ses değiştirici

    Efektler ile Ses Değiştirici, çeşitli efektler kullanarak sesini değiştirmeni sağlıyor. Bu eğlenceli ses değiştirici ile robot, canavar, sarhoş, uzaylı başta olmak üzere birçok komik ses efektini kullanabilirsin. Oluşturduğun sesleri, zil veya bildirim sesi yapabilir ya da paylaşabilirsin.

  2. Ses Değiştirici

    Ses Değiştirici

    Ses Değiştirici, sesini değiştirmek için kullanabileceğin basit araçlardan bir tanesi. Sesini kaydettikten sonra hoşuna giden efekti uygulayabilirsin. Sincap, robot, bebek, yaşlı adam gibi birçok ses efekti yer alıyor. Bu kayıtları sosyal medyada veya mesajlaşma uygulamalarında paylaşabilirsin.

TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma
TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma

Sosyal medyanın en sevilen kısa video paylaşım uygulaması TikTok’u kullanıyor musun? Yoksa bir yayıncı mısın? TikTok analiz ve istatistikleri ile içeriklerinin ne kadar başarılı olduğunu, takipçilerinin özelliklerini ve çok daha fazlasını öğrenmek için hemen okumaya başla! Ti…

Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?
Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?

Video çekmeyi seviyorsun ancak bazen keşke fotoğraf da çekseydim dediğin oluyor mu? Üzülme, sonradan bunu yapabilirsin. Videodan fotoğraf alma Android’de mümkün. Bu rehberle nasıl yapacağını ve ihtiyaç duyacağın en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş
En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş

En sevdiğin kıyafete artık sığmıyor musun? Favori takım elbisen üzerinde ilk aldığın gibi durmuyor mu? En iyi 5 kilo verme uygulaması listemize göz at, formuna tekrar kavuş. Sağlıklı kilo vermek için kullanabileceğin en iyi Android uygulamaları listeledik hadi, hemen keşfet! …