Instagram Profiline Bakanlar Nasıl Görünür?

instagram-profiline-bakanlar-nasıl-görünür

Seni gizliden gizliye takip edenlerin olduğunu düşünüyor, Instagram profilime kim baktı diye sen de merak ediyor musun? Instagram profiline bakanlar nasıl görünür sorunun cevabı AndroidListe’de. Hesabına bakanları görmek için neler yapabileceğini keşfetmek için okumaya başla!

Instagram aktif kullanıcı sayısıyla artık devasa bir topluluk. Böylesine büyük bir sosyal ağda gizli kalmak neredeyse zor gibi. Ancak yine de profilini gizli olarak ayarlayabilir bir nebze olsun paylaşımlarını kimlerin görebileceğine sen karar verebilirsin.

İster açık ister gizli hesabın olsun profilini görüntüleyen birçok insan olabilir. Senin de Instagram profiline bakanlar nasıl görünür diye kafana takılıyorsa bilmelisin ki Instagram resmi olarak böyle bir özellik sunmuyor. Ancak deneyebileceğin yollar ve uygulamalar var.

Instagram profiline bakanları keşfetmek için neler yapabileceğine ve hangi Android uygulamaları kullanabileceğine bakalım.

Uygulamadan Instagram Profiline Bakanlar Nasıl Görünür?

Daha öncede değindiğimiz gibi Instagram, profiline bakanları görüntülemen için seçenek sunmuyor. Algoritmasını kullanarak ziyaret edilen profillere göre yeni hesaplar öneriyor ama stalkçıları (birini gizliden takip edenler) göstermiyor.

Profiline kimin baktığını tespit edebilmen için aşağıdakilerden birini yapmış olmalı:

 • Akışındaki bir gönderini beğenmeli
 • Hikayene bakmalı
 • IGTV videonu izlemeli

Bunlardan birini yapanları görüntülemen, kim olduklarını görmen mümkün. Bunu için Görüntüleyeler seçeneğine

instagram-profiline-bakanlar-nasıl-görünür

veya Beğenenler’e dokunman yeterli.

instagram-profiline-bakanlar-nasıl-görünür

Kişisel hesaplara fazlaca bilgi sunmayan Instagram, Profesyonel hesaba geçmen durumunda paylaşımların ile ilgili analizler sunuyor. Burada da kimler profiline bakmış kısmi olarak görüntüleyebilirsin. Takipçilerin, paylaşımların ve hareketlerin hakkında istatistikler bulabilirsin.

instagram-profiline-bakanlar-nasıl-görünür

Uygulamalar ile Instagram Profiline Bakanlar Nasıl Görünür?

İllaki profiline bakanları görmek istiyorsan üçüncü parti bir uygulama kullanabilirsin. Bu tür uygulamalar profiline bakanları görüntüleyebilmekte. Takipçilerin ve gizli takipçilerin hakkında sana bilgiler sunabilmekte.

Bu tarz uygulamalar kullanırken dikkatli olmalısın. Profiline bakanları görüntüleyebilmek için hesabına erişim izni vermen gerekiyor. Bu da güvenlik ve gizlilik zafiyetine neden olabilir. Oluşabilecek sorunları göze alarak bu tür uygulamaları kullanmalısın.

Instagram profiline bakanlar nasıl görünür soruna cevap verebilecek Android uygulamaları aşağıda bulabilirsin. Telefon numarasından Instagram hesabını bulabileceğini biliyor muydun?

AndroidListe‘den uygulama indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. Followers Insight for Instagram, tracker, analyzer

  Followers Insight for Instagram, tracker, analyzer

  Followers Insight, Instagram takipçilerin hakkında detaylı bilgiler sunuyor. Profiline kim baktı, takibi kimler bıraktı, en popüler paylaşımların, izlenme ve beğenilme oranlarını sunuyor. Konum analizi ile birlikte kullandığın etiketler hakkında da bilgiler paylaşıyor.

 2. InReports - Takipçi Analizi, Story İndirme

  InReports – Takipçi Analizi, Story İndirme

  InReports ile gizli şekilde seni takip edenleri bulabilir, profilini ziyaret edenleri öğrenebilirsin. Hikayelerine bakanları bulabilir, diğer kullanıcıların hikayelerini izleyebilirsin. Beğendiğin hikayeleri indirebilirsin. Geri takip yapmayanları ve takibi bırakanları keşfedebilirsin.

 3. Follower tracker for Instagram

  Follower tracker for Instagram

  Follower Tracker, detaylı Instagram takipçi analizi sunan bir APK. Sosyal ağdaki gizli hayranlarını keşfedebilir, gönderilerin ile ilgili detaylı istatistikler bulabilir, performansını ölçebilirsin. Profil ziyaretleri hakkında bilgi alabilir, kimlerin paylaşımlarına ilgi gösterdiğini analiz edebilirsin.

İndirmen gereken en iyi manga okuma uygulamaları
İndirmen gereken en iyi manga okuma uygulamaları

En sevdiğin ünlü Japon çizgi romanlarını, her yerde, dilediğin an okumak ister misin? O halde bir manga okuyucuya ihtiyacın olacak. En iyi manga okuma uygulamaları listemizi incele, en çok beğendiğini kolayca indir. En iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya baş…

Android’e indirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı
Android’e indirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı

Oyun oynarken veya çeşitli görevleri yerine getirirken biri senin adına otomatik olarak tıklasa güzel olmaz mıydı? İndirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı için harika bir liste hazırladık. İşine çok yaracak en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …