En İyi 5 Video Konferans Uygulaması ile Görüşmelerini Kolayca Yap

en-iyi-5-video-konferans

Ekibinle toplantı yapman veya öğrencilerinle görüşmen mi gerekiyor? Android için en iyi 5 video konferans uygulaması ile istediğin yerde ve zamanda toplantı düzenle, derse katıl. Çoklu görüntülü arama yapmayı kolaylaştıran en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen oku!

En İyi 5 Video Konferans Uygulaması ile Görüntülü İletişim

COVID-19 salgını nedeniyle pek çok insan uzaktan çalışmak veya eğitim almak zorunda kaldı. En iyi takım çalışması uygulamalarını daha önce paylaşmıştık.

Bugün ekibinle iletişim halinde kalmanı, video konferanslar düzenlemeni, dersler ve seminerler vermeni sağlayacak en iyi video konferans uygulamaları AndroidListe’de.

Android için en iyi 5 video konferans uygulaması listemizde birbirinden iddialı uygulamaları bulabilirsin. Daha yakından keşfetmek için okumaya devam et!

En İyi 5 Video Konferans Uygulaması Listesi

Birden fazla kişinin aynı anda bağlanıp görüntülü konuşmasını sağlayan pek çok platform ve uygulama var. Öne çıkan 5 uygulamadan bir liste hazırladık.

Koronavirüs salgınında yıldızı parlayan Zoom Cloud Meetings, çok katılımcılı toplantılar için idealken Microsoft uygulamalarıyla entegre çalışabilen Miscrosoft Teams ekip çalışmasını kolaylaştırıyor.

Yine ofis programlarına hızlı bir şekilde adapte olabilen Google Meet iyi bir çözüm ama beyaz tahta uygulamasıyla Cisco Webex de iyi bir alternatif. Son olarak eskimeyen iletişim aracı Skype da listemizde.

Listemize geçmeden önce uzaktan çalışmak ve eğitim almak için en iyi uygulamaları biliyor musun?

AndroidListe‘den video konferans uygulaması indir, Facebook sayfamızı takip et ve sosyal ağlarında bu makalemizi paylaşmayı unutma!

 1. ZOOM Cloud Meetings

  ZOOM Cloud Meetings

  Zoom ile proje ekibin veya sınıfın iletişime geçebilirsin. 100 kişiye kadar aynı anda görüntülü olarak 40 dakika boyunca ücretsiz olarak görüntülü konuşma yapabilirsin. Ücretli versiyonunda sayıyı 1000 kişiye kadar çıkarabilirsin. Yüksek kaliteli video konferans özelliğine sahip. Ekranını ve dosyalarını paylaşabilir ve mesajlaşabilirsin.

 2. Microsoft Teams

  Microsoft Teams

  Ekip yönetim aracı Microsoft Teams, çalışanlar arasındaki iletişimi ve verimliliği arttırmaya yardımcı oluyor. Yazılı iletişim yanı sıra görüntülü olarak 50 kişi ücretsiz, 300 kişiye kadar ücretli ekipçe görüşebilirsin. Office 365 belgeleri üzerinde ortaklaşa çalışabilir, düzenlemeler yapabilirsin. Dosya paylaşımı, depolama gibi pek çok ek özelliğe sahip.

 3. Google Meet

  Google Meet

  Google Meet, şirket toplantıları için özel olarak tasarlanmış, grupça video görüşme yapabileceğin bir uygulama. 100 kişiye kadar 60 dakika boyunca ücretsiz olarak aynı anda HD video kalitesinde görüşebilirsin. Ücretli sürümde kişi sayısı 250’e çıkıyor. Takvim, Gmail gibi diğer Google uygulamalarıyla entegre çalışıyor ve ekran paylaşımı yapabiliyorsun.

 4. Cisco WebEx Meetings

  Cisco WebEx Meetings

  İş dünyasını yönelik olan Cisco Webex, ufak tefek aksaklıkları olsa da gelişmiş özellikleriyle ilgi çekiyor. Beyaz tahta uygulaması oldukça başarılı, ekran paylaşımının yanı sıra pek çok düzenleme aracı da sunuyor. Bulut depolama imkanının yanı sıra 50 kişiye kadar aynı anda video konferansa izin veriyor. Daha fazlası için plan değişikliği gerekiyor.

 5. Skype

  Skype

  SkypeAndroid telefonunla İnternet üzerinden görüntülü ve sesli arama yapmanı, takım içi iletişim kurmanı, sınıf arkadaşlarına bağlanmanı sağlar. Mesajlaşabilmenin dışında yüksek kalitede aynı anda 50 kişi ile günlük 10 saat boyunca ücretsiz video konferans yapabilirsin. Erkan ve dosya paylaşımı mümkün. Slayt ve videolarını da izletebilirsin.

Telefonda Gizlenen Uygulamalar Nasıl Bulunur?
Telefonda Gizlenen Uygulamalar Nasıl Bulunur?

Telefonuna bilgin dışında uygulama yüklenmiş olabilir mi? Çocukların cihazlarında herhangi bir uygulamayı gizliyor mu? Telefonda gizlenen uygulamalar nasıl bulunur diye merak ediyorsan işte, soruna cevap verebilecek çözümler. Nasıl bulacağını öğrenmek için hemen okumaya başla…

TikTok Video Yavaşlatma ve Hızlandırma Nasıl Yapılır?
TikTok Video Yavaşlatma ve Hızlandırma Nasıl Yapılır?

Tiktok’ta video izlemeyi ve paylaşmayı seviyor musun? Daha ilginç hale getirmek için videolarının hızını değiştirebilirsin. TikTok video yavaşlatma ve hızlandırma, kayıt sırasında ve sonrasında mümkün. İstersen uygulama kullanarak da yapabilirsin. Daha fazlası için hemen oku.…

WhatsApp Sesli Mesajlarda Ses Nasıl Değiştirilir?
WhatsApp Sesli Mesajlarda Ses Nasıl Değiştirilir?

Yazışmak yerine sesli mesaj göndermeyi tercih ettiğin oluyor mu? Sesli mesajlarını daha eğlenceli hale getirmek ister misin? Sesini değiştirmek suretiyle WhatsApp sesli mesaj atabilirsin. Daha keyifli bir sohbet deneyimi yaşamanı sağlayacak bu ipucunu keşfetmek için hemen oku…

Kendi Resmini Duvar Kağıdı Yapmak için En İyi Uygulamalar!
Kendi Resmini Duvar Kağıdı Yapmak için En İyi Uygulamalar!

Ekranın çok mu klasik görünüyor? Android’le tarzını yansıtmaya ne dersin? Kendi resmini duvar kağıdı yapmak için kullanabileceğin en iyi uygulamalar AndroidListe’de. Listemize göz at, telefonunun havasını değiştir! Muhteşem kişiselleştirme seçenekleri için hemen okumaya başla…