WhatsApp Son Güncelleme: Artık Bir Kişiyi veya Grubu Sonsuza Dek Sessize Alabilirsin

whatsapp-son-guncelleme

Popüler mesajlaşma uygulaması yeni özellikler duyurmaya devam ediyor. WhatsApp son güncelleme ile birlikte bir kişinin veya grubun sonsuza dek sessize alınmasına imkan tanıyor. WhatsApp’ta bildirimleri sessize alma özelliği yeni haliyle tüm kullanıcılarına sunuldu. Nasıl yapacağını öğrenmek için hemen okumaya başla!

WhatsApp Son Güncelleme

Birçok WhatsApp grubuna katıldığın için sürekli mesaj mı alıyorsun? Kimi hallerde bu durum gerçekten sinir bozucu olabilir. Ancak uygulama bu gibi durumlar için de çözümler sunuyor.

En temel çözümlerden bir tanesi fazlaca mesaj gönderen grup ve kişileri sessize almak.

WhatsApp’ta bildirimleri sessize alma bir yıl ile sınırlı idi. Ancak artık bireysel veya grup sohbetlerini sonsuza dek sessize alabileceğin bir özellik duyuruldu.

İlk başta Beta kullanıcılarına açık olan bu özellik artık tüm kullanıcılara açık. WhatsApp son güncelleme ile özellikle çok aktif olan gruplardan gelen bildirimlerin sessize alınmasını kolaylaştıracak.

Bu özellikten yararlanmak için WhatsApp’ın en son sürümünü kullandığından emin ol!

WhatsApp’ta Bildirimleri Sonsuza Dek Sessize Alma Nasıl Yapılır?

Bu yeni işlevi hem grupla hem de kişilerinle olan sohbetlerinde kullanabilirsin. WhatsApp’ta bildirimleri sessize almak için aşağıdaki adımları izle.

1- WhatsApp uygulamasını aç. Sessize almak istediğin kişiyi veya grup sohbetini aç. Yapman gerekenler her ikisi için de aynı.

2- Sohbet ekranının sağ üst köşesindeki üç noktaya dokun.

whatsapp-son-guncelleme

3- Bildirimleri Sessize Al seçeneğine tıkla.

whatsapp-son-guncelleme

4- Açılan pencereden Her Zaman’ı işaretle ve TAMAM de.

whatsapp-son-guncelleme

5- Bildirimleri Göster kutucuğunu işaretlersen bildirimleri görmeye devam edebilirsin.

WhatsApp sesli mesajlar ile ilgili en iyi ipuçlarına da bakmayı unutma!

Konuyla ilgili düşüncelerini, varsa sorularını Yorumlar kısmında paylaşabilirsin. AndroidListe‘den uygulama indir, Facebook sayfamızı takip et!

  1. WhatsApp Messenger

    WhatsApp Messenger

    Popüler uygulama WhatsApp Messenger ile dilediğince mesajlaşabilirsin. Hiçbir ekstra ücret ödemeden görüntülü arama yapabilir ve arkadaşlarınla sesli mesajlarvideolar, resimler ve belgeler paylaşabilirsin. Yüzlerce ifade, çıkartma ve GIF de kullanabilirsin.

Facebook Toplu Gönderi Silme Nasıl Yapılır?
Facebook Toplu Gönderi Silme Nasıl Yapılır?

Facebook’ta bazı yaptığın paylaşımları silmek istiyor ancak tek tek de uğraşmak istemiyor musun? Facebook toplu gönderi silme özelliğiyle seni bu dertten kurtaracak. Eski fotoğraf veya videolarından kurtulabilir ve yepyeni bir başlangıç yapabilirsin. Detaylar için hemen oku! …

Instagram Silinen Gönderileri Geri Getirme Nasıl Yapılır?
Instagram Silinen Gönderileri Geri Getirme Nasıl Yapılır?

Bir akış fotoğrafını, hikayeni, Reels veya IGTV videonu yanlışlıkla sildin mi? Boşa üzülme! Instagram silinen gönderileri geri getirme mümkün. Yakınlarda silinenler özelliği ne işe yarar, nasıl kullanılır, tüm detaylarıyla AndroidListe’de. Öğrenmek için hemen okumaya başla! I…

WhatsApp Kaybolan Fotoğraf ve Videolar Nasıl Gönderilir?
WhatsApp Kaybolan Fotoğraf ve Videolar Nasıl Gönderilir?

Gönderdiğin bir fotoğraf ve video bakıldıktan sonra kendi kendini yok etse nasıl olurdu? Nasıl yani der gibisin? WhatsApp kaybolan fotoğraf ve videolar özelliğini duyurdu. Bu yepyeni özellik nasıl kullanılır, ayrıntılarıyla AndroidListe’de. Öğrenmek için hemen okumaya başla! …

TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma
TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma

Sosyal medyanın en sevilen kısa video paylaşım uygulaması TikTok’u kullanıyor musun? Yoksa bir yayıncı mısın? TikTok analiz ve istatistikleri ile içeriklerinin ne kadar başarılı olduğunu, takipçilerinin özelliklerini ve çok daha fazlasını öğrenmek için hemen okumaya başla! Ti…