2019 Aralık Ayının En İyi Android Oyunları: Turbo Stars, Brain Test

aralık-ayının-en-iyi-android-oyunları

Bu ayın en popüler mobil oyunlardan muhteşem bir liste hazırladık. 2019 Aralık ayının en iyi Android oyunları listemizi incele, en iyi mobil oyunları indir ve büyük keyifle oyna! Aralık ayının en güzel Android oyunlarını yakından tanımak için hemen okumaya başla!

2019 Aralık Ayının En İyi Android Oyunları

Android oyunlar, her yaştan insanın tutkusu. Boş vakitlerini değerlendirmek isteyenler hemen cep telefonuna sarılıyor.

Mobil oyun severler için bu ayda harika bir beşli liste hazırladık.

Aralık Ayının En İyi 5 Android Oyunu

Farklı türlerden oyunları listemizde bulacaksın. Kısaca neler var göz atalım.

Bir tür yarış oyunu olan Turbo Stars ilk sırada yer alıyor.

Eğlencelik bilgi oyunları arasında oldukça popüler olan Brain Test ile kendini sına.

Johnny Trigger, aksiyon oyunlarını sevenleri oldukça tatmin edecek.

Yeni serisi ile arcade oyun Ice Scream Episode 2 korkutmaya devam ediyor.

Rol yapma oyunu olan My Town: Dance School Free ile çocukları eğitiyor ve eğlendiriyor.

Aralık ayının en iyi Android oyunlarını aşağıda bulabilirsin. Kasım ayının en iyi Android oyunlarını oynadın mı? Konu ile ilgili farklı görüş veya önerilerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sayfamızdan uygulama indir veya Facebook sayfamızdan bizi takip et!

 1. Turbo Stars

  Turbo Stars

  Yarış oyunu Turbo Stars, heyecanlı ve keyifli bir oynanışa sahip. Yarışmaya kaykay ile başlayıp bir tekerlek ile devam edebilirsin. Birbirinden farklı yarış pistleri var. Seni geçmeye çalışan rakiplerin ve zorlu engeller de cabası. Paraları toplamayı unutma!

 2. Brain Test: Tricky Puzzles

  Brain Test: Tricky Puzzles

  Zeka oyunlarından hoşlanıyorsan Brain Test tam senlik. Çözmen gereken ilginç bulmacalar bulacaksın. Verilen sorunla ilgili çözümü bulmak için zekice düşünmelisin. İnternet’e bağlanmadan oynayabilirsin. Hem beynin zorlanacak hem de çok eğleneceksin.

 3. Johnny Trigger

  Johnny Trigger

  Aksiyon ve macera dolu bu arcade oyunda mafya ile yüzleşeceksin. Johnny Trigger, seni yeraltı dünyasına çekecek. Ağırlaştırılmış çekimlerde taklalar atarken hedefi tam olarak vurmalı ve kurşunlardan kaçmalısın. İlerledikçe işin daha da zorlaşacak.

 4. Ice Scream: Horror Neighborhood

  Ice Scream: Horror Neighborhood

  Bu korku dolu arcade oyun Ice Scream Episode 2’de dondurmacının kaçırdığı çocuğu kurtarmak için mahalledeki diğer çocuklarla birlikte hareket edeceksin. Kötü adamdan kaçmaya çalışırken çeşitli bulmacaları çözmeli ve ipuçlarını bulmalısın.

 5. My Town : Dance School FREE

  My Town : Dance School FREE

  Bir nevi rol yapma oyunu olan My Town: Dance School Free’de kendini bir dansçının yerine koyacaksın. Amigoluk, modern dans veya bale eğitimi alacak, sahne gösterilerine hazırlanacaksın. En iyi kostümleri seçecek ve koreografiyi belirleyeceksin.

Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu
Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu

Bir medeniyet kurup tüm dünyaya meydan okumayı seviyor musun? O zaman Civilization benzeri en iyi strateji oyunları listemizi de çok seveceksin. Android’de severek oynayabileceğin, bu popüler oyuna alternatif olabilecek en iyi seçenekleri keşfetmek için hemen okumaya başla! C…

Android İçin En İyi Futbol Oyunları ile Gol Kralı Ol!
Android İçin En İyi Futbol Oyunları ile Gol Kralı Ol!

Tam bir futbol tutkunu musun? Sevdiğin oyuncularla maç yapmak ister misin? İşte sana büyük fırsat: Android için en iyi futbol oyunları. Sevdiğin takım ve futbolcularla yeşil sahalara çık, rakibini gole boğ ve galibiyet turu at. En iyi mobil oyunları keşfetmek için hemen oku! …

Oynaman Gereken En İyi Android Strateji Oyunları
Oynaman Gereken En İyi Android Strateji Oyunları

Oyun oynarken plan yapmayı, rakiplerini tuzağa düşürmeyi veya düşmanlarını gafil avlayıp yok etmeyi seviyor musun? O zaman bu liste tam senlik. En iyi Android strateji oyunları bugün AndroidListe’de. Bu muhteşem beş oyunu keşfetmek ve şimdi indirmek için hemen okumaya başla! …

Oynayabileceğin Android İçin En İyi RPG Oyunları!
Oynayabileceğin Android İçin En İyi RPG Oyunları!

Sen de bir RPG tutkunu musun? Mobil cihazlarında rol yapma oyunları oynamaktan keyif alıyorsan Android için en iyi RPG oyunları içeren tam senlik bir liste hazırladık. Yeteneklerini gösterebileceğin ve herkese meydan okuyabileceğin oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla!…