2019 Temmuz Ayının En İyi Android Uygulamaları: FaceApp, PickU

en-iyi-android-uygulamaları

2019 Temmuz ayının en iyi Android uygulamaları bu listede. Bu ayın en iyi mobil uygulamaları ile Android cihazlarını donatmak için listemizi incele ve uygulama indir. Temmuz ayı biterken Android dünyasına yeni giren birbirinden iddialı ve güzel uygulamalar burada, okumaya başla!

2019 Temmuz Ayının En İyi Android Uygulamaları

Temmuz ayının en iyi Android uygulamaları listemizde birbirinden popüler uygulamalar var. Bu ayın en çok konuşulan uygulamalarını inceledik.

Ücretsiz uygulamalar arasından çok faydalı uygulamalar seçtik. Şimdi listemize yakından bakalım.

2019 Temmuz Ayının En İyi Android Uygulamaları İlk 5

İlk 5 listemizde yaşlandığında nasıl görüneceğini merak edenler için fenomene dönüşen yaşlandırma uygulaması FaceApp ilk sırada.

Fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında öne çıkan PickU burada.

Sağlıklı yaşam uygulamaları kategorisinde yer alan Boy Uzatma Egzersizleri ile çok sık karşılaşılan bir soruna çözüm arıyor.

Ses Artırıcı müzik severlerin ihtiyacını karşılayacak bir ses uygulaması.

Bulunduğun ortamları ısıtacak yaşam tarzı uygulamaları içerisindeki Pub Story ile çok eğleneceksin.

2019 Temmuz ayının en iyi Android uygulamaları aşağıda. Geçen ayının en iyi Android uygulamalarına baktın mı? Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sayfamızdan uygulama indir veya Facebook sayfamızdan bizi takip et!

 1. FaceApp

  FaceApp

  Fenomen uygulama FaceApp bir yaşlandırma uygulaması olarak öne çıktı ancak bundan daha fazlasını yapabiliyor. Özçekimlerinde farklı filtreler uygulayarak saç şeklini ve rengini, cinsiyeti, göz rengini ve yaşı değiştirebilir, dövme ekleyebilirsin.

 2. Boy Uzatma Egzersizi - Boy Uzatma, Daha Uzun Olma

  Boy Uzatma Egzersizi – Boy Uzatma, Daha Uzun Olma

  Boy Uzatma Egzersizleri, boyunu uzatacak egzersizler sunan bir spor ve sağlıklı yaşam uygulaması. 8 hafta boyunca uygulayabileceğin beslenme ve egzersiz planları ile geliyor. Boy uzatma konusunda ipuçları, öneriler veriyor. Uykunu düzenliyor.

 3. PickU - Cutout & Photo Editor

  PickU – Cutout & Photo Editor

  Fotoğraf düzenleme uygulaması olarak birçok araç sunuyor. PickU, resimde istediğin yeri kesip yeni bir fotoğraf ve kolaj oluşturmana izin veriyor. Fotoğraflarını elle veya otomatik olarak düzenleyebilir, daha çarpıcı sonuçlar elde edebilirsin.

 4. ses yükseltici, hoparlör artırma

  ses yükseltici, hoparlör artırma

  Ses Artırıcı, çokça şikayet edilen Android cihazların ses kısıklığına çözüm sunan bir ses uygulaması. Cihazın varsayılan ses değerlerini teknolojisi sayesinden en yüksek seviyeye çıkarıyor. Sadece şarkı dinlerken değil, cihazın tüm seslerini yükseltiyor.

 5. Pub Story

  Pub Story

  Buzları eritmek, ortama neşe katmak ve sosyalleşmek için bir dizi oyun paketi sunan Pub Story, eğlenceli bir uygulama. Arkadaşlarınla keyifli dakikalar geçirmeni, birbirinizi yakından tanımanızı sağlayacak oyunlarla geliyor.

İndirmen gereken en iyi manga okuma uygulamaları
İndirmen gereken en iyi manga okuma uygulamaları

En sevdiğin ünlü Japon çizgi romanlarını, her yerde, dilediğin an okumak ister misin? O halde bir manga okuyucuya ihtiyacın olacak. En iyi manga okuma uygulamaları listemizi incele, en çok beğendiğini kolayca indir. En iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya baş…

Android’e indirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı
Android’e indirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı

Oyun oynarken veya çeşitli görevleri yerine getirirken biri senin adına otomatik olarak tıklasa güzel olmaz mıydı? İndirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı için harika bir liste hazırladık. İşine çok yaracak en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …