2019 Haziran Ayının En İyi Android Oyunları: Fun Race 3D, Otobüs Simülatör

image 2 of 2019 haziran ayinin en iyi android oyunlari fun race 3d, otobus simulator

En güzel mobil oyunlar için yepyeni bir liste hazırladık. 2019 Mayıs ayının en iyi Android oyunları listemizi incele, en popüler oyunları indir ve oyna! Haziranda yaz mevsimini hissettiğimiz şu günlerde birbirinden iddialı oyunlar yayınlandı. Bu ayın yeni çıkan ve en beğenilen oyunlarından bir liste hazırladık. Hemen listemizi incele.

2019 Haziran Ayının En İyi Android Oyunları

Genciyle yaşlısıyla Android telefonu veya tableti olan herkes oyun oynuyor. Hele bazıları var ki tam bir oyun delisi.

Mobil oyun severler için bu ayda harika bir liste hazırladık.

Haziran Ayının En İyi Android Oyunları İlk 5

Farklı türlerden oyunları listemizde bulacaksın. Kısaca neler var göz atalım.

İlk sıramızda yarış oyunları sevenlere: Fun Race 3D. Farklı bir parkurda koşmaya hazırlan.

Simülasyon oyunları fanatikleri Otobüs Simülator: Ultimate ile bu ay otobüs sürmenin keyfini sürüyor.

Aksiyon oyunları tutkunları için 2 oyun  ön plana çıkıyor:  Aquapark.io ve Konuşan Tom Kahraman Koşusu

Bulmaca oyunları meraklıları için Train Taxi farklı bir heyecan sunuyor.

2019 Haziran ayının en iyi Android oyunlarını sıraladık. Dilersen mayıs ayının en iyi Android oyunları listemize de göz atabilirsin. Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sayfamızdan oyun indir veya Twitter sayfamızdan bizi takip et!

 1. Fun Race 3D

  Fun Race 3D

  Fun Race 3D ile yarış oyunları daha keyifli hale geliyor. Birbirinden farklı parkurlarda, engellere takılmadan birinci olmak için yarışacaksın. Hemen engelleri atlatacak hem de rakiplerini eleyeceksin. Yeni karakterlerin kilidini açabilirsin.

 2. Otobüs Simulator : Ultimate

  Otobüs Simulator : Ultimate

  Simülasyon oyunları arasına katılan Otobüs Simülatör’de farklı ülkelerde otobüs firmanı kurup büyüteceksin. Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde gerçekçi bir otobüs sürme deneyimi yaşayacak, dinlenme tesislerine ve terminallere uğrayacaksın.

 3. aquapark.io

  aquapark.io

  Aksiyon oyunu Aquapark.io tam bir yaz oyunu. Aquaparkta su kaydırağında yarışacak, havuza ilk ulaşan olmaya çalışacaksın. Kayarken rakiplerine çarpıp onları kayaktan atabilirsin. Dilersen zıplayarak yolu kısaltabilirsin.

 4. Train Taxi

  Train Taxi

  Bulmaca oyunları sevenlere Train Taxi farklı bir deneyim sunuyor. Yolcuları topladıkça tren uzuyor. Ne kadar çok yolcu toplarsan tren o kadar uzayacak ancak vagonlara çarpmamaya ve hareket edemez hale gelmemeye dikkat etmelisin.

 5. Talking Tom Hero Dash

  Talking Tom Hero Dash

  Konuşan Tom Kahraman Koşusu tam bir aksiyon oyunu. Engellerle dolu mekanlarda koşacak rakunlar ile mücadele edeceksin. Konuşan Hank’i kurtarmak için büyük patronlara kafa tutacaksın. Kıyafetlerini özelleştirebilirsin.

Oynaman Gereken En İyi Android Çocuk Oyunları
Oynaman Gereken En İyi Android Çocuk Oyunları

Android telefon ve tabletlerden çocukları uzak tutmak çok zor. Çocukların daha keyifli ve güvenli zaman geçirmesini sağlayacak mobil oyunlar var. En iyi Android çocuk oyunları bugün AndroidListe’de seni bekliyor. Listemizi keşfetmek ve oyun indirmek için hemen okumaya başla! …

Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu
Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu

Bir medeniyet kurup tüm dünyaya meydan okumayı seviyor musun? O zaman Civilization benzeri en iyi strateji oyunları listemizi de çok seveceksin. Android’de severek oynayabileceğin, bu popüler oyuna alternatif olabilecek en iyi seçenekleri keşfetmek için hemen okumaya başla! C…

Android İçin En İyi Futbol Oyunları ile Gol Kralı Ol!
Android İçin En İyi Futbol Oyunları ile Gol Kralı Ol!

Tam bir futbol tutkunu musun? Sevdiğin oyuncularla maç yapmak ister misin? İşte sana büyük fırsat: Android için en iyi futbol oyunları. Sevdiğin takım ve futbolcularla yeşil sahalara çık, rakibini gole boğ ve galibiyet turu at. En iyi mobil oyunları keşfetmek için hemen oku! …

Oynaman Gereken En İyi Android Strateji Oyunları
Oynaman Gereken En İyi Android Strateji Oyunları

Oyun oynarken plan yapmayı, rakiplerini tuzağa düşürmeyi veya düşmanlarını gafil avlayıp yok etmeyi seviyor musun? O zaman bu liste tam senlik. En iyi Android strateji oyunları bugün AndroidListe’de. Bu muhteşem beş oyunu keşfetmek ve şimdi indirmek için hemen okumaya başla! …