Instagram Hikayeye Gizlice Bakmanın 3 Süper Yolu

instagram-hikayeye-gizlice-bakma

Instagram hikayeye baktığını gizlemek mi istiyorsun? Bunu nasıl yapacağını biliyor musun? Instagram hikayeye gizlice bakma, en kolay yoldan nasıl yapılır burada, hemen oku!

Pek çok insanın severek kullandığını fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram, hikaye özelliğiyle kullanıcı sayını arttırmıştı. Hikaye paylaşımı da giderek yaygınlaşmakta. Ancak birinin hikayesine baktığını bilmesini istemeyebilirsin. Instagram hikayeye gizlice bakma nasıl yapılır, tüm ayrıntılarıyla burada!

Instagram Hikayeye Gizlice Bakma

Instagram’da bir hikayeye bakıldığı zaman hikayenin yayıncısı tarafından kimlerin baktığı bilgisi görüntülenebilir. Yine de bazı durumlarda baktığının bilmesini istemeyebilirsin.

Instagram hikayelerine gizlice bakma elbette mümkün. Burada bahsedeceğimiz yollarla Instagram hikayeye baktığını gizleme çok kolay. Nasıl yapılır, adım adım inceleyelim.

Instagram Hikayeye Gizlice Bakma Nasıl Yapılır?

Aşağıdaki yöntemleri kullanarak kendini gizleyebilirsin. Bu konuda ayarlardan, uygulamalardan ve web sitelerinden yardım alacağız.

1. Yöntem: Uçak Modu

instagram-hikayeye-gizlice-bakma

Bu yöntemde küçük bir Android hilesinden yararlanacağız. Uçak modu ile Instagram hikayelerine gizlice bakabilirsin. Peki, nasıl yapacaksın?

Uygulamayı aç. Hikayeler sekmesinde parmağınla sürükleyerek bakacağın hikayeyi profil resmine yaklaştır ama sakın açma. Biraz zaman geçir. Böylelikle hikayelerin yüklenmesini sağlıyoruz. Daha sonra durum çubuğunu açarak uçak modunu etkinleştir. Şimdi hikayeye bak. Karşı taraf hikayesine baktığından haberi olmayacak. Daha sonra uçak modunu kapat.

2. Yöntem: Bir Web Sitesi Aracılığıyla

instagram-hikayeye-gizlice-bakma

Bu yöntemde stroiesig sitesini kullanacağız. Ancak hikayesine bakacağın hesabın herkese açık bir hesap olması önemli aksi takdirde bu site işe yaramayacak. Nasıl yapacağına bakalım.

Bilgisayarının veya mobil cihazının Chrome gibi bir web tarayıcısını aç ve storiesig.com adresine git. Username yazan yere hikayesine bakacağın kişinin kullanıcı adını yaz. Bu kişiye ait hikayeleri hemen göreceksin, istersen cihazına da indirebilirsin.

3. Yöntem: Uygulama Kullanma

instagram-hikayeye-gizlice-bakma

3. yöntemde Story Saver uygulamasından yararlanacağız. Uygulamayı sayfamızdan indirebilirsin. Uygulamayı nasıl kullanacağına bakalım.

Uygulamayı kurduktan sonra aç. Instagram hesabına uygulama üzerinden giriş yap. Instagram hikayesine gizlice bakmak istediğin hesabı bul. Hikayelerine git. Instagram hikayesini Save yani kaydet seçeneğini onaylayarak telefonunun galerisine Instagram hikayeyi indir. Galerinden bu hikayeye bakabilirsin. Hesap sahibinin ise bundan haberi olmayacak.

Instagram hikayeye gizlice bakma çok da karmaşık değil. Instagram hesabını çalınmaya karşı koruma yöntemlerini biliyor musun? Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sitemizden uygulama indir veya Facebook sayfamızdan bizi takip et!

  1. Story Saver for Instagram

    Story Saver for Instagram

    Story Saver for Instagram adından da anlaşılacağı gibi Instagram hikaye indirmenin yanı sıra, resimleri ve videoları da indirebiliyor. Bunları tekrar paylaşmana izin veriyor. Facebook ve Twitter gibi diğer ağlarla da uyumlu.

Instagram Takipçi Çıkarma Engellemeden Nasıl Yapılır?
Instagram Takipçi Çıkarma Engellemeden Nasıl Yapılır?

Bol bol resim ve video paylaşıyorsun, çok da takipçin var ama bazıları seni takip etmese daha mı iyi olur? Engelleme yapmadan Instagram takipçi çıkarma mümkün. Üstelik takipten çıkardığından da haberleri olmayacak. Adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için hemen okumaya başla!…

WhatsApp Emoji Renkleri Nasıl Değiştirilir?
WhatsApp Emoji Renkleri Nasıl Değiştirilir?

Emojilerle kendini ifade etmeyi seviyor ama sabit renklerinden de sıkıldın mı? Artık WhatsApp’ta emoji renkleri değiştirilebiliyor. Durumlar için geliştirilen yeni özellik, bu sarı ifadelerin renklerini değiştirmeni sağlıyor. Nasıl yapılır keşfetmek için hemen okumaya başla! …

Tüm Instagram Fotoğrafları Nasıl İndirilir ve Kaydedilir?
Tüm Instagram Fotoğrafları Nasıl İndirilir ve Kaydedilir?

Sosyal ağlarda arkadaşlarınla fotoğraf ve videolar paylaşıyorsun ama artık bunların birçoğu cihazında yok mu? Paylaştığın tüm Instagram fotoğrafları nasıl indirilir merak ediyorsan işte çözüm. Ek bir uygulamaya ihtiyaç duymadan nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…

WhatsApp Mesajlarına Emojilerle Nasıl Tepki Verilir?
WhatsApp Mesajlarına Emojilerle Nasıl Tepki Verilir?

Çok sık mesajlaşıyor ama bazı duygu ve cevaplarını emojilerle kısa yoldan ifade etmeyi seviyor musun? Yakında WhatsApp mesajlarına emojilerle tepki vermek mümkün olacak. Birçok mesajlaşma uygulamasında kullandığın bu özellikle ilgili detaylı bilgi almak için okumaya devam et!…

Telegram Galeriye Kaydetme Kapatma Nasıl Yapılır?
Telegram Galeriye Kaydetme Kapatma Nasıl Yapılır?

Cihazının hafızası çok çabuk mu doluyor? Belki de çok fazla gereksiz indirme yapıyorsun. Telegram galeriye kaydetme kapatma basit bir çözüm olabilir. Bu sayede her fotoğraf galerine kaydedilmez ve depolama alanı sana kalır. Adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için hemen oku! …