2019 Ocak Ayının En İyi Uygulamaları: Google Asistan, Biugo

ayın android uygulamaları

2019 Ocak ayının en iyi Android uygulamalarını biliyor musun? Ücretsiz uygulamalar arasından öne çıkan yeni uygulamalar burada, hemen oku ve uygulama indir.

Yeni yıla girdik. Yeni uygulamalar, 2019’un bu ilk ayında Google Play Store’da yerini aldı. 2019 Ocak ayının en iyi Android uygulamalarının yer aldığı yeni liste hazırladık.

Ocak Ayının En İyi Android Uygulamaları

En iyi Android uygulamaları kullanarak 2019’a iyi bir başlangıç yap. Kış kendini iyice hissettiriyor ve öğrenciler için de ara tatil zamanı.

Ocak ayının en popüler uygulamaları arasında neler bulacaksın, şimdi bakalım.

Ocak Ayının En İyi Android Uygulamaları Neler?

En iyi Android uygulamaları listemizde bu ay birbirinden değişik uygulamalar var. Yeni çıkan uygulamalar arasında oldukça faydalı uygulamalar yer alıyor.

Pek çok işini kolaylaştıracak, Google tarafından tasarlanan asistan uygulaması, Google Asistan en çok indirilenler arasında.

Eğlenceli uygulamalar arasında sayacağımız bulmaca ve boyama özelliklerini bir araya getiren Chamy  ile keyifli vakitler geçireceksin.

Instagram takipçi analizi gerçekleştiren CCSoft+ soysal medyada nasıl daha popüler olabileceğin konusunda sana ipuçları verecek.

Mobil cihazların üzerinden video editleme, video düzenleme imkanı sunan Biugo ile çekimlerinin havası değişecek, izleyenler inanamayacak.

Spor uygulamaları arasında bu ay fitness yapanlar için adım sayar Easy Pedometer bu ay listemizde yer alıyor.

2019 Aralık ayının en iyi Android uygulamalarını sayfamızdan indirebilirsin. Sosyal medya yönetimi için en iyi Instagram araçlarına da göz at. Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. Google Assistant

  Google Assistant

  Telefonunda sana büyük yardımcı olacak asistan uygulaması Google Asistan, sesli komutları anlıyor. Ana sayfa düğmene basılı tutarak etkinleştirebilir, hatırlatıcı, alarm kurabilirsin. Yol tarifi alabilir, hızlı bir şekilde çağrı yapabilirsin.

 2. Biugo— Magic Effects Video Editor & Photo Cutout

  Biugo— Magic Effects Video Editor & Photo Cutout

  Bir video düzenleme aracı olan Biguo ile videolarına efektler ekleyebilir, şablonlar kullanabilirsin. Birçok seçenekle özel günler için kutlama videoları, arkadaşlarına sürpriz yapmak için günaydın videoları veya WhatsApp durumları çekebilirsin.

 3. Chamy - Sayılarla Boyama Kitabı

  Chamy – Sayılarla Boyama Kitabı

  Eğlenceli bir uygulama olan Chamy, bulmaca ve boyama unsurlarını bir araya getiriyor. Sayılara göre şekilleri boyayarak yepyeni resimler oluştur. Yetişkinler için hazırlanmış bulmacalar, stresini atmanı, hayatını renklendirmeni sağlayacak.

 4. Instagram için Takipçi Analizi

  Instagram için Takipçi Analizi

  Instagram için takipçi analizi yapan CCSoft+ uygulaması ile birden fazla hesabını dahi yönetebilirsin. Takibi bırakanları, hayalet takipçileri tespit edebilirsin. Paylaşımlarının beğeni analizlerini alabilir, en iyi takipçilerini görebilirsin.

 5. Easy Pedometer

  Easy Pedometer

  Fitness yapanların ya da sağlıklı yaşam için yürüyenlerin adım sayar ihtiyacına cevap verecek Easy Pedometer oldukça kullanışlı. Günlük adımlarını izleyebilir, yeni hedefler koyup bunları ne kadar başardığını görebilir ve paylaşabilirsin.

TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma
TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma

Sosyal medyanın en sevilen kısa video paylaşım uygulaması TikTok’u kullanıyor musun? Yoksa bir yayıncı mısın? TikTok analiz ve istatistikleri ile içeriklerinin ne kadar başarılı olduğunu, takipçilerinin özelliklerini ve çok daha fazlasını öğrenmek için hemen okumaya başla! Ti…

Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?
Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?

Video çekmeyi seviyorsun ancak bazen keşke fotoğraf da çekseydim dediğin oluyor mu? Üzülme, sonradan bunu yapabilirsin. Videodan fotoğraf alma Android’de mümkün. Bu rehberle nasıl yapacağını ve ihtiyaç duyacağın en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş
En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş

En sevdiğin kıyafete artık sığmıyor musun? Favori takım elbisen üzerinde ilk aldığın gibi durmuyor mu? En iyi 5 kilo verme uygulaması listemize göz at, formuna tekrar kavuş. Sağlıklı kilo vermek için kullanabileceğin en iyi Android uygulamaları listeledik hadi, hemen keşfet! …