WhatsApp Hileleri ve İpuçları: 2019’un En İyi 5 Özelliği

whatsapp hileleri, whatsapp ipuçları

2019’da çok işine yaracak WhatsApp hileleri ve ipuçları öğrenmek ister misin? En iyi 5 özellik sayesinde uygulamayı daha etkin kullan. Nasıl mı? İşte cevap!

İletişim deyince aklına ilk hangi uygulama geliyor? Tabii ki ilk akla gelen, neredeyse herkesin kullandığı WhatsApp. Yeni güncellemeler ile birlikte uygulama yeni özellikler de kazanmaya devam ediyor.

2019’un En İyi WhatsApp Hileleri ve İpuçları

Bugün uygulamayı kullanırken işine çok yarayacak WhatsApp hileleri ve ipuçlarından en iyi 5 tanesini ele alacağız.

1- Silinmiş Mesajları Oku

WhatsaApp’ta gönderilen mesajlar bir saat içerisinde silinebiliyor. Sen mesajı okumadan senden de silinebiliyor. Ancak bunu aşmanın da bir yolu var.

Notification History Log uygulaması ile sana gönderilen ama silinmiş mesajları okuyabilirsin. Uygulama gelen tüm bildirimleri kaydediyor. Uygulamadan WhatsApp’ı seçtikten sonra gelen tüm mesajları okuyabilirsin.

2- Karşı Tarafa Belli Etmeden Sesli Mesajı Dinle

Bir mesaj okunduğunda mavi çift tik gözükür. Sesli mesajlar için de aynı şey geçerli. Ancak karşı tarafın haberi olmadan, mavi tikler gözükmeden bu mesajları dinleyebilirsin. Bunun için Opus Player for WhatsApp’ı yüklemen yeterli.

Sesli mesaj geldiğinde üstüne basılı tut, üstte çıkacak menü çubuğundan Paylaş’a dokun ve Opus Player’ı seç. Hepsi bu.

3- Yazı Tiplerini Değiştir

WhatsApp’ın klasik yazı tipleri yerine yeni yazı karakterleri bulabilirsin. Bunu Stylish Text uygulaması ile kolayca yapabilirsin. Uygulamayı yükle ve gerekli izinleri ver. Beğendiğin yazı tipiyle ister uygulamada yazıp paylaş ister doğrudan WhatsApp’ta yaz.

4- Mesajlarını Otomatik Olarak Cevapla

WhatsApp Business kullanıyor ya da WhatsApp’tan müşterilerinle iletişim kuruyorsan hızlı cevap vermen gerekebilir. Bunun için kurallar belirleyebileceğin AutoResponder for WA otomatik mesajlarla iletişimini daha kolay hale getirebilir.

5- Son Görülme Zamanını Kapat, Mesajları Oku

Mavi tikler bir mesajının okunduğunu ve son görülme zamanı ise WhatsApp’a en son girdiğin saati gösteriyor. Unseen uygulaması ile mavi tikler ve son görülme zamanın belli olmadan mesajlarını okuyabilirsin. Tek yapman gereken gelen mesajları Unseen uygulamasından okumak.

En iyi WhatsApp hileleri ve ipuçlarından bahsettik. Bir başka hileyi de buradan öğrenebilirsin. Dilediğin uygulamayı sayfamızdan indirebilirsin. Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. Notification History Log

  Notification History Log

  Notification History Log cep telefonuna gelen tüm bildirimleri kaydeder. Bu sayede WhatsApp da dahil olmak üzere sosyal medya uygulamalarından gelen mesajları silinmiş olsalar dahi okuyabilirsin. Hiçbir bildirimi kaçırmazsın.

 2. Opus Player for WhatsApp

  Opus Player for WhatsApp

  Opus Player for WhatsApp, sesli mesajların dinlenmesi, kaydedilmesi ve arşivlenmesi için oluşturulmuş bir oynatıcı. Uygulama sayesinde gelen sesli mesajları dinlediğinde karşı tarafın mesajın dinlendiğinden haberi olmaz.

 3. Stylish Text

  Stylish Text

  Stylish Text, mesajlarını klasik görüntüsünden kurtaracak bir uygulama. Farklı fontlar ile yazma imkanının yanı sıra 50’den fazla yazı stiline sahip. Vurgulama, altını çizme, yuvarlak için alma gibi birçok özelleştirilebilir seçenek sunuyor.

 4. AutoResponder for WhatsApp™ #NEW

  AutoResponder for WhatsApp™ #NEW

  AutoResponder for WA, otomatik WhatsApp mesajları atmayı sağlıyor. Belirli mesajlara özel cevaplar verebilirsin. Cevap verme kuralları tanımlayabilir, özelleştirebilirsin. Kişilere veya gruplara mesajlar gönderebilirsin.

 5. Unseen - No Last Seen

  Unseen – No Last Seen

  Unseen uygulaması ile çevrimiçi görünmeden gizli bir şekilde WhatsApp, Telgram, Viber ve Facebook Messenger mesajlarını okuyabilirsin. Sosyal ağlarının bildirimlerini farklı renkler ayarlayarak özelleştirebilirsin.

Telefonda Gizlenen Uygulamalar Nasıl Bulunur?
Telefonda Gizlenen Uygulamalar Nasıl Bulunur?

Telefonuna bilgin dışında uygulama yüklenmiş olabilir mi? Çocukların cihazlarında herhangi bir uygulamayı gizliyor mu? Telefonda gizlenen uygulamalar nasıl bulunur diye merak ediyorsan işte, soruna cevap verebilecek çözümler. Nasıl bulacağını öğrenmek için hemen okumaya başla…

TikTok Video Yavaşlatma ve Hızlandırma Nasıl Yapılır?
TikTok Video Yavaşlatma ve Hızlandırma Nasıl Yapılır?

Tiktok’ta video izlemeyi ve paylaşmayı seviyor musun? Daha ilginç hale getirmek için videolarının hızını değiştirebilirsin. TikTok video yavaşlatma ve hızlandırma, kayıt sırasında ve sonrasında mümkün. İstersen uygulama kullanarak da yapabilirsin. Daha fazlası için hemen oku.…

WhatsApp Sesli Mesajlarda Ses Nasıl Değiştirilir?
WhatsApp Sesli Mesajlarda Ses Nasıl Değiştirilir?

Yazışmak yerine sesli mesaj göndermeyi tercih ettiğin oluyor mu? Sesli mesajlarını daha eğlenceli hale getirmek ister misin? Sesini değiştirmek suretiyle WhatsApp sesli mesaj atabilirsin. Daha keyifli bir sohbet deneyimi yaşamanı sağlayacak bu ipucunu keşfetmek için hemen oku…

Kendi Resmini Duvar Kağıdı Yapmak için En İyi Uygulamalar!
Kendi Resmini Duvar Kağıdı Yapmak için En İyi Uygulamalar!

Ekranın çok mu klasik görünüyor? Android’le tarzını yansıtmaya ne dersin? Kendi resmini duvar kağıdı yapmak için kullanabileceğin en iyi uygulamalar AndroidListe’de. Listemize göz at, telefonunun havasını değiştir! Muhteşem kişiselleştirme seçenekleri için hemen okumaya başla…