Happy Glass, Paper.io 2 Gibi 2018 Eylül En İyi Oyunlar

en iyi oyunlar

Android oyunlar, tutkun ise Eylül ayında en popüler oyunlar neler biliyor musun? 2018 Eylül ayının en iyi oyunlarını bir araya getirdiğimiz listemize bakmayı unutma!

Sonbahar girdiğimiz şu günlerde, boş vakitlerini keyifli geçirmek ister misin? Keyifli vakit geçirmek deyince aklına mobil oyunlar mı geliyor? Android cihazınla oyun oynamayı çok seviyorsan bu ay oyun dünyasında en çok oynanan oyunlar neler öğrenmek ister misin?

2018 Eylül ayının en popüler oyunlarını bir araya getirdik. Birbirinden güzel bu oyunları henüz indirmemiş ve denememiş olabilirsin.

Farklı türlerden hem kız ve erkek çocuk oyunları hem de yetişkinler için oyunlar listemizde yer alıyor. Oynanış açısından kolay ama bağımlılık yapan en güzel oyunlar burada. Grafikleri ile görsel bir şölenle karşılaşacaksın. Anime severler bu ay şanslı.

Şimdi bu en iyi oyunlardan bahsedelim. Bahsedeceğimiz uygulamaları sayfamızdan indirebilirsin. Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. Paper.io 2

  Paper.io 2

  Paper.io 2 bir devam oyunu. İlk bölümü sevdiysen bunu da seveceksin. Mümkün olduğunca çok alanı ele geçirmen gerekiyor. Bunun için iyi bir strateji belirmeli, rakibin hareket geçmeden alanı genişletmelisin ve kuyruğunu korumalısın.

 2. Happy Glass

  Happy Glass

  Happy Glass, basit oynanışı ve yalın görünümüyle seni kendine bağlayacak. Amaç uygun bir çizgi çekerek bardağın dolmasını sağlamak. Kolaydan zora doğru giden seviyelerde farklı engeller ile de karşılaşacaksın.

 3. Big Big Baller

  Big Big Baller

  Big Big Baller’da önüne ne gelirse sürükleyip bünyesine katarak büyüyen bir topu kontrol edeceksin. Çok şeye çarpıp topunu daha da büyütmelisin ki rakiplerini de yenebilesin. Şehir tam bir kaos yerine dönecek, kazanan sen ol!

 4. Barbie Dreamhouse Adventures

  Barbie Dreamhouse Adventures

  Barbie oyunlarını sevenler için yepyeni bir oyun olan Barbie Dream House’da kendi evini ve odanı dekore etmen gerekiyor. Sevimli tüylü dostlarınla ilgilenmelisin. Evinde vereceğin davet ve partilere hazırlık yapmalısın. Şarkı da söyleyeceksin.

 5. TOKYO GHOUL [:re birth]

  TOKYO GHOUL [:re birth]

  Anime serisi Tokyo Ghoul’un mobil oyununda takımını kurup insanlar ve Ghouller arasındaki savaşa katılmalısın. Animedeki tüm karakterler harika modellemeler ile oyunu aktarılmış. Tarafını seçerek diğer oyuncularla da mücadele edebilirsin.

Android’de Oynaman Gereken En iyi Spor Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En iyi Spor Oyunları

Spor ile aran nasıl? Fırsat buldukça yapıyor musun? Yoksa sen de bu zevkini mobil dünyaya taşıyanlardan mısın? En iyi spor oyunları için 5’li bir liste bugün AndroidListe’de seni bekliyor. Mobil cihazlarında oynaman gereken en iyi oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

Oynayabileceğin Roblox Benzeri En İyi RPG Oyunlar
Oynayabileceğin Roblox Benzeri En İyi RPG Oyunlar

Roblox oynamayı çok seviyorsun ancak alternatif oyunları da merak mı ediyorsun? Deneyebileceğin Roblox benzeri oyunlar bugün AndroidListe’de. En iyi RPG oyunları bulacağın listemize göz atmak ve binlerce oyuncunun severek oynadığı oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

Oynaman Gereken En İyi Android Çocuk Oyunları
Oynaman Gereken En İyi Android Çocuk Oyunları

Android telefon ve tabletlerden çocukları uzak tutmak çok zor. Çocukların daha keyifli ve güvenli zaman geçirmesini sağlayacak mobil oyunlar var. En iyi Android çocuk oyunları bugün AndroidListe’de seni bekliyor. Listemizi keşfetmek ve oyun indirmek için hemen okumaya başla! …

Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu
Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu

Bir medeniyet kurup tüm dünyaya meydan okumayı seviyor musun? O zaman Civilization benzeri en iyi strateji oyunları listemizi de çok seveceksin. Android’de severek oynayabileceğin, bu popüler oyuna alternatif olabilecek en iyi seçenekleri keşfetmek için hemen okumaya başla! C…