Hadi Bilgi Yarışması, Apolo Uygulama Başlatıcı Gibi 2018 Eylül En İyi 5 Uygulama

en iyi uygulamalar

2018 Eylül ayının en çok beğenilen ve indirilen uygulamalarını merak ediyor musun? Eylül ayının en iyi Android uygulamalarından oluşan listemize göz at, güncel kal!

Yaz sona erdi ve sonbahar başladı. Kimi çalışma hayatına kimisi ise okul hayatına geri döndü. Ara vermeyen mobil uygulama sektörü yeni projeleri hayatımıza sokmaya devam ediyor.

2018 Eylül ayında Android dünyasında iz bırakan pek çok uygulama oldu. Bu ay en popüler uygulamalar arasından en çok indirilen ve sevilen 5 uygulamayı sizin için seçtik. Listemizdeki uygulamaları dikkatlice incele, belki gözünden kaçırdığın bir uygulama olabilir.

Uygulamalarımız farklı kategorilerden. Android kadın kullanıcılara yönelik hayatlarının en özel dönemine hazırlanmalarına yardımcı olacak bir uygulama var. Android’e yeni bir hava katmak isteyenleri elbette unutmadık. Bir de bilgi küpleri için sürprizimiz var. Ücretsiz, birbirinden harika resimler bulabileceğin uygulama da listemizde!

Şimdi bu en iyi uygulamalardan bahsedelim. Bahsedeceğimiz uygulamaları sayfamızdan indirebilirsin. Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. Hamilelik Takibi - Bebek Cinsiyeti

  Hamilelik Takibi – Bebek Cinsiyeti

  Hamilelik Takibi uygulaması, anne olmak isteyenlerin hamilelik için en uygun dönemi belirlemesine yardım ediyor. Bunun için özel günleri, vücut ısısı, kilo gibi bilgileri takip ediyor. Bebek cinsiyetini tahmin etme özelliği de bulunuyor.

 2. Rootless Launcher

  Rootless Launcher

  Açık kaynak kodlu ve ücretsiz olan Rootless Launcher, Android’i kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Tema ve simge paketleri bulunuyor. Farklı duvar kağıtları bulabilirsin. Arama çubuğu güncellenmiş ve yeniden tasarlanmış.

 3. Apolo Uygulama başlatıcı

  Apolo Uygulama başlatıcı

  Apolo Uygulama Başlatıcı ise özel olarak tasarlanmış tema ve simge paketi ile yepyeni bir görünüme sahip. Birçok özelleştirme seçeneği sunuyor. Hava durumu, booster, arama gibi araçlarla Android keyfini yukarıya çıkarıyor.

 4. Hadi - Bilgi Yarışması

  Hadi – Bilgi Yarışması

  Hadi Bilgi Yarışması, her gün 12:30 ver 20:30’da canlı yayınlanan para ödüllü bilgi yarışması uygulaması. Yarışmaya katılarak bilgilerini sınayabilir ve para ödülleri kazanabilirsin. Joker hakkı da bulunuyor.

 5. Resplash

  Resplash

  Unsplash.com tarafından desteklenen Resplash uygulaması 100.000’den fazla ücretsiz resme sahip. Birçok resim profesyonel fotoğrafçılar tarafından çekilmiş. Her gün yeni fotoğraflar ile sürekli güncelleniyor. RAW resimler indirmek mümkün.

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…

TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?
TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?

Beğenmediğin bir videoyu yanlışlıkla tekrar mı paylaştın ya da artık tekrar paylaşılanlar arasında görmek istemiyor musun? TikTok tekrar paylaşılanları silme seçeneğine sahip. Böyle bir durumda kendin bunu kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…