Videoder, TubeMate Gibi Android İçin En İyi 5 YouTube MP3 Dönüştürücü

youtube mp3 dönüştürücü

Sevdiğin videoları MP3’e dönüştürmek ve her yerde dinlemek mi istiyorsun? En iyi YouTube MP3 dönüştürücüler ile bu mümkün, okumaya devam et!

YouTube, çevrimiçi devasa bir eğlence ve video platformu. Müzikten öğretici videolara, hobilerden ürün tanıtımlarına, fragmanlardan ders anlatımlarına kadar sayısız içerikler sunuyor. YouTuberlar sürekli içerik üretiyor. Muhteşem bir video kütüphanesine dönüşmüş durumda.

İnternet’e sürekli olarak bağlı kalmak veri tüketimini doğal olarak artıyor. Sınırlı İnternet kullanımı olanlar veya kablosuz ağa her zaman bağlanamayanlar için içerikleri online izlemek kimi zaman sıkıntı oluşturabiliyor.

Bu tür sorunları aşmak için ilk akla gelen video dosyalarını indirmek veya YouTube MP3 dönüştürücü kullanmak. Videoları MP3 olarak dönüştürüp indirerek veri ve hafıza tasarrufu yapabilirsin. Çevrimdışı iken de bunları dinleyebilirsin. Bunu yalnızca müzik videoları için düşünme. Motive edici bir konuşma, herhangi bir konu ile ilgili bir ders anlatımı da olabilir.

En iyi YouTube MP3 dönüştürücülere geçmeden önce video dönüştürmenin yasal sorumluluğun sana ait olduğunu ve içerik sahiplerinden izin alman gerektiğini unutma.

Şimdi bu uygulamalara göz atalım. Bahsettiğimiz uygulamaları sayfamızdan indirebilirsin. Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. Videoder Video & Music Downloader

  Videoder Video & Music Downloader

  Videoder ile 50’den fazla siteden video indirebilirsin. Müzik, sunum, ders videolarını MP3 formatında kaydedebilirsin. Hızlı bir YouTube MP3 dönüştürücü. 4K videoları indirebilir ve oynatabilirsin. Çoklu indirme özelliğini destekliyor.

 2. SnapTube

  SnapTube

  SnapTube, YouTube’dan video indirmeni sağlıyor. Kendi içerisinde doğrudan arama yapabilir, bulduğun dosyayı ses dosyası, MP3, olarak indirebilirsin. Facebook, Instagram, Vimeo gibi servislerle uyumlu, hızlı indirme de cabası.

 3. TubeMate YouTube Downloader

  TubeMate YouTube Downloader

  İnternet olmadığında dahi mobil cihazında izlemek isteyeceğin Youtube videolarını bulup indirebilmeni sağlayan TubeMate aynı zamanda bir YouTube MP3 dönüştürücü. Videoları ve ses dosyalarını SD karta saklayabilirsin.

 4. Peggo

  Peggo

  Dilediğin videoyu MP3 formatında indirmene olanak sağlayan Peggo gayet sade ve basit bir araç. Farklı formatlarda da indirmene izin veriyor. Dosya boyutunu küçültmek için sesin olmadığı bölümleri çıkarabilir, ses şiddetini normalleştirebilir.

 5. YMusic

  YMusic

  İyi düzenlenmiş ve kullanışlı arayüzü ile YMusic tam bir YouTube MP3 dönüştürücü. Dosyaları çeşitli şekillerde sıralayabilirsin. Oynatıcısı sayesinde ses dosyalarını rahatlıkla çalıştırabilirsin. Ekran kapalı iken müzik dinleyebilirsin.

Instagram arama önerileri nasıl temizlenir?
Instagram arama önerileri nasıl temizlenir?

Instagram platformu kullandıkça tercihlerin, neleri beğenip beğenmediğin nasıl zaman geçirdiğin ile ilgili kişisel verilerini toplar. Bu veriler doğrultusunda önerilerde bulunur. Instagram arama önerilerini silmene imkan tanır. Nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et…

Telegram sesli mesaj indirme nasıl yapılır?
Telegram sesli mesaj indirme nasıl yapılır?

Sohbetlerin sırasında aldığın sesli mesajları cihazına kaydetmek veya arkadaşlarınla yeniden paylaşmak mı istiyorsun? Telegram sesli mesaj indirme özelliğine sahip. Atacağın birkaç basit adımla kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için rehberimizi okumaya devam et!…