Videoder, TubeMate Gibi Android İçin En İyi 5 YouTube MP3 Dönüştürücü

youtube mp3 dönüştürücü

Sevdiğin videoları MP3’e dönüştürmek ve her yerde dinlemek mi istiyorsun? En iyi YouTube MP3 dönüştürücüler ile bu mümkün, okumaya devam et!

YouTube, çevrimiçi devasa bir eğlence ve video platformu. Müzikten öğretici videolara, hobilerden ürün tanıtımlarına, fragmanlardan ders anlatımlarına kadar sayısız içerikler sunuyor. YouTuberlar sürekli içerik üretiyor. Muhteşem bir video kütüphanesine dönüşmüş durumda.

İnternet’e sürekli olarak bağlı kalmak veri tüketimini doğal olarak artıyor. Sınırlı İnternet kullanımı olanlar veya kablosuz ağa her zaman bağlanamayanlar için içerikleri online izlemek kimi zaman sıkıntı oluşturabiliyor.

Bu tür sorunları aşmak için ilk akla gelen video dosyalarını indirmek veya YouTube MP3 dönüştürücü kullanmak. Videoları MP3 olarak dönüştürüp indirerek veri ve hafıza tasarrufu yapabilirsin. Çevrimdışı iken de bunları dinleyebilirsin. Bunu yalnızca müzik videoları için düşünme. Motive edici bir konuşma, herhangi bir konu ile ilgili bir ders anlatımı da olabilir.

En iyi YouTube MP3 dönüştürücülere geçmeden önce video dönüştürmenin yasal sorumluluğun sana ait olduğunu ve içerik sahiplerinden izin alman gerektiğini unutma.

Şimdi bu uygulamalara göz atalım. Bahsettiğimiz uygulamaları sayfamızdan indirebilirsin. Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. Videoder Video & Music Downloader

  Videoder Video & Music Downloader

  Videoder ile 50’den fazla siteden video indirebilirsin. Müzik, sunum, ders videolarını MP3 formatında kaydedebilirsin. Hızlı bir YouTube MP3 dönüştürücü. 4K videoları indirebilir ve oynatabilirsin. Çoklu indirme özelliğini destekliyor.

 2. SnapTube

  SnapTube

  SnapTube, YouTube’dan video indirmeni sağlıyor. Kendi içerisinde doğrudan arama yapabilir, bulduğun dosyayı ses dosyası, MP3, olarak indirebilirsin. Facebook, Instagram, Vimeo gibi servislerle uyumlu, hızlı indirme de cabası.

 3. TubeMate YouTube Downloader

  TubeMate YouTube Downloader

  İnternet olmadığında dahi mobil cihazında izlemek isteyeceğin Youtube videolarını bulup indirebilmeni sağlayan TubeMate aynı zamanda bir YouTube MP3 dönüştürücü. Videoları ve ses dosyalarını SD karta saklayabilirsin.

 4. Peggo

  Peggo

  Dilediğin videoyu MP3 formatında indirmene olanak sağlayan Peggo gayet sade ve basit bir araç. Farklı formatlarda da indirmene izin veriyor. Dosya boyutunu küçültmek için sesin olmadığı bölümleri çıkarabilir, ses şiddetini normalleştirebilir.

 5. YMusic

  YMusic

  İyi düzenlenmiş ve kullanışlı arayüzü ile YMusic tam bir YouTube MP3 dönüştürücü. Dosyaları çeşitli şekillerde sıralayabilirsin. Oynatıcısı sayesinde ses dosyalarını rahatlıkla çalıştırabilirsin. Ekran kapalı iken müzik dinleyebilirsin.

Instagram’da birini nasıl bulurum?
Instagram’da birini nasıl bulurum?

Yeni tanıştığın birinin, bir arkadaşının veya yakınının Instagram hesabı var mı diye merak ediyorsan bulmak imkansız değil. Instagam’da birini bulmak için deneyebileceğin bazı yöntemler söz konusu. Neler yapabileceğini bu rehberimizde açıkladık, detaylar için okumaya devam et…

TikTok filtre kaldırma nasıl yapılır?
TikTok filtre kaldırma nasıl yapılır?

Takipçilerinle paylaşmak için özenerek bir video hazırladın ama kullandığın filtreler biraz abartılı mı geldi? Üzülme, TikTok filtre kaldırma sandığın kadar zor değil. Birkaç adımda daha gerçekçi bir görünüm elde edebilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et! G…

Instagram şifresi nasıl değiştirilir?
Instagram şifresi nasıl değiştirilir?

Hesabının şifresini uzun bir süredir değiştirmedin mi? Esasen güvenliğin için ihmal etmemen gereken konuların başında geliyor. Android’de Instagram şifresi nasıl değiştirilir merak ediyorsan işte sana pratik bir rehber. Parola yenileme adımlarını öğrenmek için okumaya başla. …

TikTok canlı yayın nasıl yapılır?
TikTok canlı yayın nasıl yapılır?

Takipçilerinle sohbet etmek, yeni insanlara ulaşmak ve yeteneklerini herkese göstermek mi istiyorsun? TikTok canlı yayın ile çok daha fazlasını yapabilirsin. TikTok canlı yayın nasıl açılır, şartları nelerdir ve çok daha fazlası bu rehberimizde. Detaylar için okumaya devam et…

Instagram Carousel (kaydırmalı post) nasıl yapılır?
Instagram Carousel (kaydırmalı post) nasıl yapılır?

Çok keyifli bir gezi veya enfes bir yemek mi yaptın? Yeni aldığın kıyafetin farklı kombinlerini göstermek mi istiyorsun? Instagram Carousel ile en önemli anları tek bir gönderide paylaşabilir ve takipçilerine alternatif fikirler sunabilirsin. Detaylar için hemen okumaya başla…