Twitter Lite, Gitar – Müzik Gibi 2018 Ağustos Ayının En İyi 5 Uygulaması

image of twitter lite, gitar - müzik gibi 2018 agustos en iyi 5 uygulama

2018 Ağustos ayında uygulama indirmeye devam ettik ancak bunlardan bazıları öne geçti. İşte Ağustos ayının en iyi uygulamaları, hemen incele!

Yazın sonuna yaklaşırken, tatil modunu üzerinden atmaya çalışıyorsun. Ancak Android geliştiriciler tatil dinlemiyor ve yepyeni uygulamaları kullanıma sunuyor. Ağustos ayında en çok indirilen uygulamalar hangileri merak ediyorsan, cevabını bu yazımızda bulacaksın.

Ağustos ayında yayınlanan uygulamaları incelediğimizde bazılarının kullanıcılar tarafından çok beğenildiği ve yoğun bir şekilde indirildiği kesin. En iyi uygulamaları bulabileceğin bir liste oluşturduk.

Listemizde farklı özelliklere sahip uygulamalar bulacaksın. Sevdiğin uygulama Twitter daha hafif versiyonu ile karşında. Tatil resimlerinden film kalitesinde klipler oluşturabilirsin. Gitar çalmayı öğrenirken bir taraftan da eğleneceksin. Instagram’ı ve Twitter’ı çok sık kullanıyorsan kimlerin takibi bıraktığını kolayca öğrenebilirsin. Son olarak ise yazın tanıştığın yabancı arkadaşlarınla sohbetlerine devam edebilmeni sağlayacak çeviri uygulamasını bulacaksın.

Şimdi bu uygulamalara göz atalım. Bahsettiğimiz uygulamaları sayfamızdan indirebilirsin. Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. Gitar - müzik oyunları oyna, tablar ve akorlar çal

  Gitar – müzik oyunları oyna, tablar ve akorlar çal

  Hem gitar çalmayı öğrenebileceğin hem de oyun oynayarak yeteneğini ve kulağını geliştirebileceğin Gitar – Müzik, keyifli bir uygulama. Tablar, akorlar, arpejler hepsi bir arada.  Kendi müziğini oluşturabilir, dersleri de takip edebilirsin.

 2. Takibi Bırakanlar

  Takibi Bırakanlar

  Takibi Bırakanlar uygulaması, Twitter ve Instagram’ı yoğun bir şekilde kullanıyorsan seni takip etmeye kimler bırakmış gösterir. Profil bilgilerine erişerek takipçilerini analiz eder. Takibi bırakanları sen de takip etmeyi bırakabilirsin.

 3. Twitter Lite

  Twitter Lite

  Twitter Litedaha az veri ve alan kullanarak Twitter hesabını takip edebilmeni, bildirimler almanı sağlar. Sade bir görünümü var. Akışını takip edebilir, mesajlara ve twitlere cevap verebilirsin. Ayrıca dilediğin videoyu ve fotoğrafı indirebilirsin.

 4. Smart Lighting - Best language support Translator

  Smart Lighting – Best language support Translator

  Smart Lighting, özel çevirmenin. 150 dilde sesli ve yazılı çeviri yapabiliyor. Konuştuklarını ve yazdıklarını anında çevirebilir. Çevirileri Facebook ve Twitter’da paylaşabilirsin. Yabancılarla sohbet ederken çok kullanacaksın.

 5. vimage

  vimage

  Vimage ile fotoğraflarınla mini klipler yapabilirsin. Resimlerine hareket katarak daha göz alıcı hale getirebilirsin. Düzenleme özellikleri ile fotoğraflarına profesyonel bir dokunuş ekleyebilirsin. Sunumlar ve sosyal ağlar için ideal.

TikTok ekran süresi sınırları nasıl ayarlanır?
TikTok ekran süresi sınırları nasıl ayarlanır?

Ekran başında fazlaca zaman geçirdiğini mi düşünüyorsun ya da çocuğunun daha kontrollü vakit geçirmesini mi istiyorsun? TikTok ekran süresi sınırlarını ayarlamana imkan tanıyor. Daha makul sürelerde uygulamayı kullanmanı sağlayacak bu özelliği keşfetmek için okumaya devam et!…

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…