Faljı, Spotify Lite Gibi Temmuz Ayının En İyi 5 Uygulaması

image of falji, spotify lite gibi temmuz ayinin en iyi 5 uygulamasi

Sıcak yaz mevsimi devam ederken temmuz ayının en sıcak uygulamalarını merak ediyor musun? Bu ayın en çok ilgi gören 5 uygulamasından oluşan listemize bak!

Yaz tüm güzelliğiyle devam ederken temmuz ayı da bitmek üzere. Fransa’nın galibiyetiyle sona eren Dünya Kupası’ndan sonra insanlar iyice tatil moduna girdiler. Ancak Play Store’da uygulamalar tatile girmiyor. Temmuz ayına damgasını vuran en iyi 5 uygulamayı bir araya getirdik. Yazımızı okuyarak Android dünyasından da uzaklaşma.

Android severlerin beğenerek kullandıkları popülerleşen uygulamalara göz attık. Farklı kategorilerden uygulamaları inceleyerek bir liste hazırladık.

Listemizde yer alan uygulamalar, çeşitli ihtiyaçlarına cevap verecek türden. Seçtiğimiz bu uygulamalar ile müzik dinleyebilir, kahveni yudumlarken falını okuyabilir, dilediğin videoları indirebilir, notlar alabilir, Facebook paylaşımlarını kontrol edebilirsin.

Şimdi bu uygulamalara göz atalım. Adı geçen uygulamaları sayfamızdan indirebilirsin. Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. Faljı - Kahve Falı

  Faljı – Kahve Falı

  Fala inanmayan ama falsız da kalamayanlardansan Faljı tam sana göre. Keyifle kahveni yudumladıktan sonra kapat ve gönder. Gelen çok şaşırtıcı yorumları oku. Yüksek fiyatlarla ve reklamlarla boğuşma.

 2. Notes by Firefox: A Secure Notepad App

  Notes by Firefox: A Secure Notepad App

  Yapılacaklar listesi oluşturabileceğin Notes By Firefox, önemli şeyleri hızlı bir şekilde not almanı sağlıyor. Bu güvenli uygulamayı kullanabilmek için bir Firefox hesabının olması Firefox Test Pilot uzantını tarayıcına eklemen gerekiyor.

 3. Tüm Videolar İndiricisi 2018

  Tüm Videolar İndiricisi 2018

  Tüm Videolar İndiricisi 2018, sosyal ağlardan ve popüler video sitelerinden beğendiğin videoları indirmene olanak sağlayan kullanışlı bir araç. Tüm formatları destekliyor. Tarayıcınla gezinirken beğendiğin videonun indir butonuna tıkla.

 4. Spotify Lite

  Spotify Lite

  Zaten kullanmış olduğun Spotify’ın az yer kaplayan, veri tüketimini sınırlayan hafifletilmiş hali Spotify Lite. Henüz beta aşamasında olsa da hareket halinde müzik dinleyebilir, hafıza ve veri sorunlarını en aza indirebilirsin.

 5. Facebook Creator

  Facebook Creator

  Facebook Creator ile Facebook ve Instagram içerikleri kontrol edebilir, mesaj paylaşabilirsin. Paylaşımlarının başarısını takip edebilir, doğrudan hayranların ile iletişime geçebilirsin. Tam bir Facebook içerik uzmanı olabilirsin.

Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları

Müthiş hikayesiyle seni içine çeken oyunları seviyor musun? Bulmaca, macera ve gizem unsurlarını taşıyan Point-and-Click oyunları tam da aradığın olabilir. Bir döneme damga vuran bu oyun türünü yeniden hatırlayalım. En iyi Android oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …