Google Pay, Payoneer Gibi En İyi Ödeme Uygulamaları

google pay payoneer en iyi odeme uygulamalari

Cüzdan taşımak yerine ödemelerini akıllı telefonunla yapmak ister misin? Seni para taşımaktan kurtaracak en iyi uygulamalar burada, hemen oku!

Günümüzde telefonlar, arama yapmak, mesajlaşmak gibi klasik özelliklerinin dışına çıkmış durumda. Artık neredeyse mobil bir film ya da fotoğraf stüdyosuna dönüşmüş durumda.

Bunla kalsalar iyi ama akıllı telefonlar paraya da yön verecek gibi, belki yakın bir gelecekte kağıt paralar tarih olacak. Akıllı telefonunu küçük bir bankaya, dijital bir cüzdana dönüştürecek en iyi uygulamalardan bahsedeceğiz.

Bu uygulamalar ile para transferi yapabilecek, ödemelerini gerçekleştirebilecek, para taşıma derdine son vereceksin. Bu uygulamalar dilediğin kişiye ister ticari olsun ister kişisel olsun para aktarmanı, ödeme yapmanı sağlıyor.

Yurt dışına sık sık gezi yapan, ya da serbest çalışan biri ya da freelancer isen çok işine yarayacak. Şimdi bu uygulamalara yakından bakalım.

Adı geçen uygulamaları sayfamızdan indirebilirsin. Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. Google Wallet

  Google Wallet

  Sisteme dahil bir bankanın kartını ekleyeceğin Google Pay uygulamasını hem çevrimiçi hem de günlük alışverişlerinde kullanabilir ve ödemelerini gerçekleştirebilirsin. Diğer kartlarını da ekleyebilirsin. Tüm para trafiğini kontrol altında tutarsın.

 2. Skrill

  Skrill

  Uluslararası para gönderebileceğin, alabileceğin ya da ödeme yapabileceğin Skrill banka ve kart bilgilerini güvenle saklar. Çevrimiçi ödemelerini tek elden kontrol edebilirsin. 200 ‘den fazla ülkede 40’tan fazla para birimiyle işlem yapabilirsin.

 3. Payoneer

  Payoneer

  Türkçe, rahatça kullanabileceğin Payoner ile para transferi gerçekleştirebilirsin. Ödemelerini tahsil edebilirsin. Bakiyene her an bakabilir, dilediğin ATM’den kartınla para çekebilirsin. Kullanıcılara komple bir çözüm sunuyor.

 4. TransferWise Money Transfer

  TransferWise Money Transfer

  Yurtdışına düşük maliyetlerde, farklı birimlerde para gönderip almanı sağlayan TransferWise güvenli bir çözüm sunar. Özellikle serbest çalışan, sık gezen veya öğrenci isen 28 farklı para biriminde kullanabilirsin, kendi kartı da mevcut.

 5. Payments, Wallet & Recharge

  Payments, Wallet & Recharge

  Uçak bileti almaktan, fatura ödemeye kadar pek çok işlemi Paytm ile yapabilirsin. Bankadan bankaya ücretsiz para transferi gerçekleştirebilirsin. QR kodlarını okutarak restoranlarda veya Uber taksilerinde para yerine kullanabilirsin.

TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma
TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma

Sosyal medyanın en sevilen kısa video paylaşım uygulaması TikTok’u kullanıyor musun? Yoksa bir yayıncı mısın? TikTok analiz ve istatistikleri ile içeriklerinin ne kadar başarılı olduğunu, takipçilerinin özelliklerini ve çok daha fazlasını öğrenmek için hemen okumaya başla! Ti…

Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?
Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?

Video çekmeyi seviyorsun ancak bazen keşke fotoğraf da çekseydim dediğin oluyor mu? Üzülme, sonradan bunu yapabilirsin. Videodan fotoğraf alma Android’de mümkün. Bu rehberle nasıl yapacağını ve ihtiyaç duyacağın en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş
En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş

En sevdiğin kıyafete artık sığmıyor musun? Favori takım elbisen üzerinde ilk aldığın gibi durmuyor mu? En iyi 5 kilo verme uygulaması listemize göz at, formuna tekrar kavuş. Sağlıklı kilo vermek için kullanabileceğin en iyi Android uygulamaları listeledik hadi, hemen keşfet! …