Google Pay, Payoneer Gibi En İyi Ödeme Uygulamaları

google pay payoneer en iyi odeme uygulamalari

Cüzdan taşımak yerine ödemelerini akıllı telefonunla yapmak ister misin? Seni para taşımaktan kurtaracak en iyi uygulamalar burada, hemen oku!

Günümüzde telefonlar, arama yapmak, mesajlaşmak gibi klasik özelliklerinin dışına çıkmış durumda. Artık neredeyse mobil bir film ya da fotoğraf stüdyosuna dönüşmüş durumda.

Bunla kalsalar iyi ama akıllı telefonlar paraya da yön verecek gibi, belki yakın bir gelecekte kağıt paralar tarih olacak. Akıllı telefonunu küçük bir bankaya, dijital bir cüzdana dönüştürecek en iyi uygulamalardan bahsedeceğiz.

Bu uygulamalar ile para transferi yapabilecek, ödemelerini gerçekleştirebilecek, para taşıma derdine son vereceksin. Bu uygulamalar dilediğin kişiye ister ticari olsun ister kişisel olsun para aktarmanı, ödeme yapmanı sağlıyor.

Yurt dışına sık sık gezi yapan, ya da serbest çalışan biri ya da freelancer isen çok işine yarayacak. Şimdi bu uygulamalara yakından bakalım.

Adı geçen uygulamaları sayfamızdan indirebilirsin. Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. Google Wallet

  Google Wallet

  Sisteme dahil bir bankanın kartını ekleyeceğin Google Pay uygulamasını hem çevrimiçi hem de günlük alışverişlerinde kullanabilir ve ödemelerini gerçekleştirebilirsin. Diğer kartlarını da ekleyebilirsin. Tüm para trafiğini kontrol altında tutarsın.

 2. Skrill

  Skrill

  Uluslararası para gönderebileceğin, alabileceğin ya da ödeme yapabileceğin Skrill banka ve kart bilgilerini güvenle saklar. Çevrimiçi ödemelerini tek elden kontrol edebilirsin. 200 ‘den fazla ülkede 40’tan fazla para birimiyle işlem yapabilirsin.

 3. Payoneer

  Payoneer

  Türkçe, rahatça kullanabileceğin Payoner ile para transferi gerçekleştirebilirsin. Ödemelerini tahsil edebilirsin. Bakiyene her an bakabilir, dilediğin ATM’den kartınla para çekebilirsin. Kullanıcılara komple bir çözüm sunuyor.

 4. TransferWise Money Transfer

  TransferWise Money Transfer

  Yurtdışına düşük maliyetlerde, farklı birimlerde para gönderip almanı sağlayan TransferWise güvenli bir çözüm sunar. Özellikle serbest çalışan, sık gezen veya öğrenci isen 28 farklı para biriminde kullanabilirsin, kendi kartı da mevcut.

 5. Payments, Wallet & Recharge

  Payments, Wallet & Recharge

  Uçak bileti almaktan, fatura ödemeye kadar pek çok işlemi Paytm ile yapabilirsin. Bankadan bankaya ücretsiz para transferi gerçekleştirebilirsin. QR kodlarını okutarak restoranlarda veya Uber taksilerinde para yerine kullanabilirsin.

Telefonda Gizlenen Uygulamalar Nasıl Bulunur?
Telefonda Gizlenen Uygulamalar Nasıl Bulunur?

Telefonuna bilgin dışında uygulama yüklenmiş olabilir mi? Çocukların cihazlarında herhangi bir uygulamayı gizliyor mu? Telefonda gizlenen uygulamalar nasıl bulunur diye merak ediyorsan işte, soruna cevap verebilecek çözümler. Nasıl bulacağını öğrenmek için hemen okumaya başla…

TikTok Video Yavaşlatma ve Hızlandırma Nasıl Yapılır?
TikTok Video Yavaşlatma ve Hızlandırma Nasıl Yapılır?

Tiktok’ta video izlemeyi ve paylaşmayı seviyor musun? Daha ilginç hale getirmek için videolarının hızını değiştirebilirsin. TikTok video yavaşlatma ve hızlandırma, kayıt sırasında ve sonrasında mümkün. İstersen uygulama kullanarak da yapabilirsin. Daha fazlası için hemen oku.…

WhatsApp Sesli Mesajlarda Ses Nasıl Değiştirilir?
WhatsApp Sesli Mesajlarda Ses Nasıl Değiştirilir?

Yazışmak yerine sesli mesaj göndermeyi tercih ettiğin oluyor mu? Sesli mesajlarını daha eğlenceli hale getirmek ister misin? Sesini değiştirmek suretiyle WhatsApp sesli mesaj atabilirsin. Daha keyifli bir sohbet deneyimi yaşamanı sağlayacak bu ipucunu keşfetmek için hemen oku…

Kendi Resmini Duvar Kağıdı Yapmak için En İyi Uygulamalar!
Kendi Resmini Duvar Kağıdı Yapmak için En İyi Uygulamalar!

Ekranın çok mu klasik görünüyor? Android’le tarzını yansıtmaya ne dersin? Kendi resmini duvar kağıdı yapmak için kullanabileceğin en iyi uygulamalar AndroidListe’de. Listemize göz at, telefonunun havasını değiştir! Muhteşem kişiselleştirme seçenekleri için hemen okumaya başla…