Arama Kaydedici, Çağrı Kaydedici Gibi En iyi Çağrı Kaydetme Uygulamaları

arama kaydedici cagri kaydedici gibi en iyi cagri kaydetme uygulamalari

Bazen telefonda konuşurken ses kaydetmek mi istiyorsun? Arama kaydedici tavsiyesi arıyorsan telefonla görüşürken ses kaydedebileceğin en iyi uygulamalar burada!

Gelişen teknolojiyle birlikte pek çok özelliğe kavuşan telefonlar iletişimin temel aracı. Özellikle İnternet’in hayatımıza girmesi ve cihazların daha akıllı hale gelmesi onları vazgeçilmezimiz haline dönüştürdü.

Gün içerisinde pek çok telefon görüşmesi yapıyoruz. Özellikle yoğun tempolu bir iş hayatın varsa her an telefonla iletişim halindesin demek. Kimi zaman bazı konuşmalarını kaydetmek isteyebilirsin. Bir telefon numarası söylendiğinde kalem, kağıt aramak ya da telefonun not defteri ile uğraşmak yerine görüşmeni kaydedebilirsin. Daha sonra bu kaydı dinleyip rahatça numarayı kaydedebilirsin.

Sadece bu değil, daha pek çok günlük hayattan farklı nedenler sayılabilir. Konuşurken ses kaydı yapan telefonlar piyasada olmasına rağmen her cihazda bu özellik mevcut değil. Bu yazımızda arama kaydetme özelliğine sahip en iyi uygulamaları bulacaksın.

Burada bahsettiğimiz ses kaydetme, yasalara uygun şekilde karşı tarafın haberi olduğu kayıtlardır, hatırlatalım!

Çağrıları kaydetmek için en kolay yol, uygulama kullanmak. Bu uygulamalardan bazıları otomatik olarak arama başladığında kayıt yapabiliyor.

Bahsedeceğimiz uygulamaları sayfamızdan indirebilirsin. Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. Arama Kaydedici

  Arama Kaydedici

  Arama Kaydedici telefonundaki aramaları kaydedebileceğin kullanışlı bir uygulama. Kaydedilecek çağrıları belirlemene, not eklemene imkan tanır. Farklı modlarda otomatik kayıt yapabilirsin. Google Drive ve Dropbox’a kayıt yapabilir.

 2. Görüşme Kayıt - ACR

  Görüşme Kayıt – ACR

  Telefon görüşmelerini otomatik olarak kaydedebileceğin hemen hemen tüm cihazlarla uyumlu bir başka uygulama da Görüşme Kayıt. Ancak ücretsiz versiyonunda manuel kayıt seçeneği bulunmuyor. Bulut depolama mevcut.

 3. Call Recorder

  Call Recorder

  Reklam içeren ama ücretsiz otomatik kayıt yapabilen Call Recorder, tüm kayıtları MP3 formatında saklayabiliyor. Bulut entegrasyonu maalesef yok ama SD karta aktarabilirsin. Tüm kayıtları, kişiye, tarihe göre sıralayabilir veya düzenleyebilirsin.

 4. çağrı kaydedici

  çağrı kaydedici

  Çağrılarını otomatik olarak yüksek kalitede kaydedebileceğin Çağrı Kaydedici ile beyaz ve kara listeler oluşturabilir, kayıt listelerini yönetebilirsin. Bulut depolama imkanı sağlar. Önemli olanları özel bir şekilde belirtebilirsin.

 5. Çağrı kaydedici

  Çağrı kaydedici

  Aramaları kaydetme gibi temel özelliğinin yanı sıra ek hizmetler de sunan Çağrı Kaydedici ile çağrılarını düzenleyebilir, favori aramalar, PIN korumalı aramalar ve MP3 formatında kayıtlar oluşturabilirsin. Reklamsız pro sürümü var.

Instagram’da birini nasıl bulurum?
Instagram’da birini nasıl bulurum?

Yeni tanıştığın birinin, bir arkadaşının veya yakınının Instagram hesabı var mı diye merak ediyorsan bulmak imkansız değil. Instagam’da birini bulmak için deneyebileceğin bazı yöntemler söz konusu. Neler yapabileceğini bu rehberimizde açıkladık, detaylar için okumaya devam et…

TikTok filtre kaldırma nasıl yapılır?
TikTok filtre kaldırma nasıl yapılır?

Takipçilerinle paylaşmak için özenerek bir video hazırladın ama kullandığın filtreler biraz abartılı mı geldi? Üzülme, TikTok filtre kaldırma sandığın kadar zor değil. Birkaç adımda daha gerçekçi bir görünüm elde edebilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et! G…

Instagram şifresi nasıl değiştirilir?
Instagram şifresi nasıl değiştirilir?

Hesabının şifresini uzun bir süredir değiştirmedin mi? Esasen güvenliğin için ihmal etmemen gereken konuların başında geliyor. Android’de Instagram şifresi nasıl değiştirilir merak ediyorsan işte sana pratik bir rehber. Parola yenileme adımlarını öğrenmek için okumaya başla. …

TikTok canlı yayın nasıl yapılır?
TikTok canlı yayın nasıl yapılır?

Takipçilerinle sohbet etmek, yeni insanlara ulaşmak ve yeteneklerini herkese göstermek mi istiyorsun? TikTok canlı yayın ile çok daha fazlasını yapabilirsin. TikTok canlı yayın nasıl açılır, şartları nelerdir ve çok daha fazlası bu rehberimizde. Detaylar için okumaya devam et…

Instagram Carousel (kaydırmalı post) nasıl yapılır?
Instagram Carousel (kaydırmalı post) nasıl yapılır?

Çok keyifli bir gezi veya enfes bir yemek mi yaptın? Yeni aldığın kıyafetin farklı kombinlerini göstermek mi istiyorsun? Instagram Carousel ile en önemli anları tek bir gönderide paylaşabilir ve takipçilerine alternatif fikirler sunabilirsin. Detaylar için hemen okumaya başla…