Arama Kaydedici, Çağrı Kaydedici Gibi En iyi Çağrı Kaydetme Uygulamaları

arama kaydedici cagri kaydedici gibi en iyi cagri kaydetme uygulamalari

Bazen telefonda konuşurken ses kaydetmek mi istiyorsun? Arama kaydedici tavsiyesi arıyorsan telefonla görüşürken ses kaydedebileceğin en iyi uygulamalar burada!

Gelişen teknolojiyle birlikte pek çok özelliğe kavuşan telefonlar iletişimin temel aracı. Özellikle İnternet’in hayatımıza girmesi ve cihazların daha akıllı hale gelmesi onları vazgeçilmezimiz haline dönüştürdü.

Gün içerisinde pek çok telefon görüşmesi yapıyoruz. Özellikle yoğun tempolu bir iş hayatın varsa her an telefonla iletişim halindesin demek. Kimi zaman bazı konuşmalarını kaydetmek isteyebilirsin. Bir telefon numarası söylendiğinde kalem, kağıt aramak ya da telefonun not defteri ile uğraşmak yerine görüşmeni kaydedebilirsin. Daha sonra bu kaydı dinleyip rahatça numarayı kaydedebilirsin.

Sadece bu değil, daha pek çok günlük hayattan farklı nedenler sayılabilir. Konuşurken ses kaydı yapan telefonlar piyasada olmasına rağmen her cihazda bu özellik mevcut değil. Bu yazımızda arama kaydetme özelliğine sahip en iyi uygulamaları bulacaksın.

Burada bahsettiğimiz ses kaydetme, yasalara uygun şekilde karşı tarafın haberi olduğu kayıtlardır, hatırlatalım!

Çağrıları kaydetmek için en kolay yol, uygulama kullanmak. Bu uygulamalardan bazıları otomatik olarak arama başladığında kayıt yapabiliyor.

Bahsedeceğimiz uygulamaları sayfamızdan indirebilirsin. Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. Arama Kaydedici

  Arama Kaydedici

  Arama Kaydedici telefonundaki aramaları kaydedebileceğin kullanışlı bir uygulama. Kaydedilecek çağrıları belirlemene, not eklemene imkan tanır. Farklı modlarda otomatik kayıt yapabilirsin. Google Drive ve Dropbox’a kayıt yapabilir.

 2. Görüşme Kayıt - ACR

  Görüşme Kayıt – ACR

  Telefon görüşmelerini otomatik olarak kaydedebileceğin hemen hemen tüm cihazlarla uyumlu bir başka uygulama da Görüşme Kayıt. Ancak ücretsiz versiyonunda manuel kayıt seçeneği bulunmuyor. Bulut depolama mevcut.

 3. Call Recorder

  Call Recorder

  Reklam içeren ama ücretsiz otomatik kayıt yapabilen Call Recorder, tüm kayıtları MP3 formatında saklayabiliyor. Bulut entegrasyonu maalesef yok ama SD karta aktarabilirsin. Tüm kayıtları, kişiye, tarihe göre sıralayabilir veya düzenleyebilirsin.

 4. çağrı kaydedici

  çağrı kaydedici

  Çağrılarını otomatik olarak yüksek kalitede kaydedebileceğin Çağrı Kaydedici ile beyaz ve kara listeler oluşturabilir, kayıt listelerini yönetebilirsin. Bulut depolama imkanı sağlar. Önemli olanları özel bir şekilde belirtebilirsin.

 5. Çağrı kaydedici

  Çağrı kaydedici

  Aramaları kaydetme gibi temel özelliğinin yanı sıra ek hizmetler de sunan Çağrı Kaydedici ile çağrılarını düzenleyebilir, favori aramalar, PIN korumalı aramalar ve MP3 formatında kayıtlar oluşturabilirsin. Reklamsız pro sürümü var.

TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma
TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma

Sosyal medyanın en sevilen kısa video paylaşım uygulaması TikTok’u kullanıyor musun? Yoksa bir yayıncı mısın? TikTok analiz ve istatistikleri ile içeriklerinin ne kadar başarılı olduğunu, takipçilerinin özelliklerini ve çok daha fazlasını öğrenmek için hemen okumaya başla! Ti…

Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?
Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?

Video çekmeyi seviyorsun ancak bazen keşke fotoğraf da çekseydim dediğin oluyor mu? Üzülme, sonradan bunu yapabilirsin. Videodan fotoğraf alma Android’de mümkün. Bu rehberle nasıl yapacağını ve ihtiyaç duyacağın en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş
En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş

En sevdiğin kıyafete artık sığmıyor musun? Favori takım elbisen üzerinde ilk aldığın gibi durmuyor mu? En iyi 5 kilo verme uygulaması listemize göz at, formuna tekrar kavuş. Sağlıklı kilo vermek için kullanabileceğin en iyi Android uygulamaları listeledik hadi, hemen keşfet! …