Kim Arıyor, WavStudio Gibi Mayıs Ayının En İyi Uygulamaları

image of kim ariyor wavstudio gibi mayis ayinin en iyi uygulamalari

Bir ayı daha tamamlamak üzereyiz. Mayıs ayının en iyi uygulamalarından hazırladığımız listemize göz at, bu ay neler öne çıkmış haberdar ol!

Yaza yaklaşırken Android dünyası da var olan tüm gücüyle yeni uygulamalar piyasaya sürüyor. Kıyasıya rekabette uygulama geliştiriciler birbirinden ilginç fikirlerle ortaya çıkıyor veya sık kullandığımız bir uygulamanın daha işlevselini geliştiriyorlar.

İnsanların ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışan geliştiriciler bu ay da pek çok uygulamayı Play Store’a indirmemiz için yüklediler. Mayıs ayının en iyi 5 uygulamasını sizin için derledik.

Mayıs ayının en iyileri arasında, arayanların kim olduğunu öğrenebileceğim, aramaları engelleyebileceğin, gizliliğini koruyarak İnternet’te dolaşabileceğin, görselleri PDF yapabileceğin ve ses kaydı yapıp düzenleyebileceğin uygulamalar var. Bu uygulamalara yakından bakalım.

Bahsedeceğimiz uygulamaları sayfamızdan indirebilirsin. Bu konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. Kim Arıyor?

  Kim Arıyor?

  Kim Arıyor uygulaması ile arayan numaraların kime ait olduğunu öğrenmek çok kolay. Oldukça büyük bir kütüphaneye sahip. Bu sayede çağrı esnasında arayanın adını, adresini, bilgilerini anında arama ekranında öğrenebilirsin. Bilinmeyen numaraları da arayabilirsin.

 2. CIA- Çağrı Tanımlama/Engelleme

  CIA- Çağrı Tanımlama/Engelleme

  CIA ile gelen aramaların kimliğini öğrenebilir, diğer kullanıcılarla etkileşim halinde olduğundan gelen aramanın bir yığın arama olup olmadığını öğrenebilir, istemediğin aramaları engelleyebilirsin. Arayan numara bir kişiye mi yoksa şirkete mi ait hemen öğren.

 3. VPNhub - Secure, Private, Fast & Unlimited VPN

  VPNhub – Secure, Private, Fast & Unlimited VPN

  Gizliliğini koruyarak isimsiz bir şekilde İnternet’te güvenli bir şekilde gezinmek için VPNHub uygulamasını kullanabilirsin. Kişisel verilerini şifreleyerek korur, ortak kablosuz ağ bağlantılarında korsanları ve üçüncü parti yazılımları engeller. 20 uluslararası sunucudan seçim yapabilirsin.

 4. Benim için Tarayıcı: Görseli PDF'ye Dönüştürün

  Benim için Tarayıcı: Görseli PDF’ye Dönüştürün

  Özellikle iş hayatını kolaylaştıracak olan Benim için Tarayıcı ile kağıt masraflarını azaltacak, zamandan ve alandan tasarruf edeceksin. Görselleri ve metinleri tarayabilir PDF dosyaları oluşturabilir, belgeleri metne dönüştürebilirsin.

 5. WavStudio™ Audio Recorder & Editor

  WavStudio™ Audio Recorder & Editor

  WavStudio ile pek çok ses formatını birbirine dönüştürebilirsin. Ses kayıtları oluşturabilir, bunları düzenleyebilirsin. Pek çok ses efekti uygulayarak ses kayıtlarını daha çarpıcı hale getirebilirsin. Yazılım hala geliştirilme aşamasında, bunu da hatırlatalım.

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…

TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?
TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?

Beğenmediğin bir videoyu yanlışlıkla tekrar mı paylaştın ya da artık tekrar paylaşılanlar arasında görmek istemiyor musun? TikTok tekrar paylaşılanları silme seçeneğine sahip. Böyle bir durumda kendin bunu kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…