Kim Arıyor, WavStudio Gibi Mayıs Ayının En İyi Uygulamaları

image of kim ariyor wavstudio gibi mayis ayinin en iyi uygulamalari

Bir ayı daha tamamlamak üzereyiz. Mayıs ayının en iyi uygulamalarından hazırladığımız listemize göz at, bu ay neler öne çıkmış haberdar ol!

Yaza yaklaşırken Android dünyası da var olan tüm gücüyle yeni uygulamalar piyasaya sürüyor. Kıyasıya rekabette uygulama geliştiriciler birbirinden ilginç fikirlerle ortaya çıkıyor veya sık kullandığımız bir uygulamanın daha işlevselini geliştiriyorlar.

İnsanların ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışan geliştiriciler bu ay da pek çok uygulamayı Play Store’a indirmemiz için yüklediler. Mayıs ayının en iyi 5 uygulamasını sizin için derledik.

Mayıs ayının en iyileri arasında, arayanların kim olduğunu öğrenebileceğim, aramaları engelleyebileceğin, gizliliğini koruyarak İnternet’te dolaşabileceğin, görselleri PDF yapabileceğin ve ses kaydı yapıp düzenleyebileceğin uygulamalar var. Bu uygulamalara yakından bakalım.

Bahsedeceğimiz uygulamaları sayfamızdan indirebilirsin. Bu konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. Kim Arıyor?

  Kim Arıyor?

  Kim Arıyor uygulaması ile arayan numaraların kime ait olduğunu öğrenmek çok kolay. Oldukça büyük bir kütüphaneye sahip. Bu sayede çağrı esnasında arayanın adını, adresini, bilgilerini anında arama ekranında öğrenebilirsin. Bilinmeyen numaraları da arayabilirsin.

 2. CIA- Çağrı Tanımlama/Engelleme

  CIA- Çağrı Tanımlama/Engelleme

  CIA ile gelen aramaların kimliğini öğrenebilir, diğer kullanıcılarla etkileşim halinde olduğundan gelen aramanın bir yığın arama olup olmadığını öğrenebilir, istemediğin aramaları engelleyebilirsin. Arayan numara bir kişiye mi yoksa şirkete mi ait hemen öğren.

 3. VPNhub - Secure, Private, Fast & Unlimited VPN

  VPNhub – Secure, Private, Fast & Unlimited VPN

  Gizliliğini koruyarak isimsiz bir şekilde İnternet’te güvenli bir şekilde gezinmek için VPNHub uygulamasını kullanabilirsin. Kişisel verilerini şifreleyerek korur, ortak kablosuz ağ bağlantılarında korsanları ve üçüncü parti yazılımları engeller. 20 uluslararası sunucudan seçim yapabilirsin.

 4. Benim için Tarayıcı: Görseli PDF'ye Dönüştürün

  Benim için Tarayıcı: Görseli PDF’ye Dönüştürün

  Özellikle iş hayatını kolaylaştıracak olan Benim için Tarayıcı ile kağıt masraflarını azaltacak, zamandan ve alandan tasarruf edeceksin. Görselleri ve metinleri tarayabilir PDF dosyaları oluşturabilir, belgeleri metne dönüştürebilirsin.

 5. WavStudio™ Audio Recorder & Editor

  WavStudio™ Audio Recorder & Editor

  WavStudio ile pek çok ses formatını birbirine dönüştürebilirsin. Ses kayıtları oluşturabilir, bunları düzenleyebilirsin. Pek çok ses efekti uygulayarak ses kayıtlarını daha çarpıcı hale getirebilirsin. Yazılım hala geliştirilme aşamasında, bunu da hatırlatalım.

Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?
Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?

Paylaşım yaptığın hesabın gerçekten sana ait olduğunu herkese anlatmak mı istiyorsun? Hesabın için TikTok doğrulama talebinde bulunabilirsin. Hesabın doğrulanırsa mavi tikli bir rozet alabilirsin. Doğrulama işlemlerini adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?
WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?

Mesajlaşmalarını daha gizli ve güvenli hale getirmek ister misin? Sana iyi bir haberimiz var: WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme imkanı sunuyor. Bu yeni özellik sayesinde bireysel sohbetlerini meraklı gözlerden koruyabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…