WhatsApp İçin Kendi Emojilerini Nasıl Yapabilirsin?

image ofwhatapp icin kendi emojilerini nasil yapabilirsin

Sıkı bir WhatsApp kullanıcısısın ama emojilerden sıkıldın, emojileri kişiselleştirmek istiyorsun. Kendi emojini nasıl yapabilirsin, işte cevabı!

Emojiler, mesajlaşma uygulamalarını kullananlar için hem yazışmalara eğlence katıyor hem de kolaylık sağlıyor. Duyguları ifade etmek ya da esprili bir dille anlatmak için sıklıkla tercih ediliyorlar. Gün geçtikçe emoji sayısı da artmakta. Buna rağmen WhatsApp’ta klasik emojileri kullanmaktan sıkıldın mı? Belki de Android’in sunmuş olduğu kişiselleştirme imkanını emojiler için de yaşamak istiyorsun. Burada emojilerini nasıl kişiselleştirebileceğini, kendine özel emojileri nasıl oluşturabileceğini anlatacağız.

Emoji, avatar, çıkartma ya da gülen yüz ifadesi yapmak istiyorsan bu konuda sana yardımcı olabilecek uygulamalar var. En iyi emoji yapma uygulamalarını sayfamızda bulabilirsin. Bu uygulamaları kullanarak kendi avatarını, GIFini, emojini ya da çıkartmanı yapabilir, emojilerine farklı boyutlar katabilirsin. Emoji konusunda daha tarz olmak istiyorsan bu uygulamaları dene!

Emojilerin WhatsApp’ta nasıl kullanılacağına dair bilgi almak istiyorsan bu yazımızı okuyabilirsin.

Bahsedeceğimiz uygulamaları sayfamızdan indirebilirsin. Bu konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. Emoji yaratıcısı: Gülümseme ve Çıkartmalar

  Emoji yaratıcısı: Gülümseme ve Çıkartmalar

  Emoji Creator ile yepyeni tarzlarda kendi emojini oluşturabilir ve paylaşabilirsin. Resimler yükleyip emoji olarak düzenleyebilirsin ancak bunun için üye olman gerekiyor. Emoji için yüz, kaş, burun, göz, ağız eklemenin dışında el, bıyık, saç, aksesuar da ekleyebilirsin.

 2. Typany Keyboard - Fast & Free

  Typany Keyboard – Fast & Free

  Typany, Android klavyeni işlevsel hale getirirken emojiler eklemeni ve düzenlemene de izin veriyor. WhatsApp ile uyumlu emoji, ifadeler ve çıkartmalar bulunuyor. Başka bir emoji uygulamasında düzenleyeceğin ifadeleri de kolayca klavyeye aktarabilirsin.

 3. Bitmoji

  Bitmoji

  Bitmoji ile kendi avatarını yapabilirsin. Yüz, göz, saç, bıyık şeklinden gülüşüne, aksesuarlara kadar pek çok ifade ekleyebilirsin. Çıkartma albümlerine kendini ekleyebilir ve paylaşabilirsin. Mesajların için karikatür bir avatarın ve birbirinden ilginç yüzlerce çıkartmaların, emojilerin olacak.

 4. Bobble App - Stickers & Comics

  Bobble App – Stickers & Comics

  Bobble App ile hem klavyeni değiştir hem de emojilerini özelleştir. Yüzünü bir özçekim yap, kendi avatarın olsun, tüm sosyal ağlarında ve mesajlarında kullan. Yüzlerce emoji, çıkartma, gif ile yazışma deneyimini üst sıralara çıkarabilirsin. Uygulama kütüphanesini de deneyebilirsin.

 5. Emoji Maker:Personal AR emojis for phone X Animoji

  Emoji Maker:Personal AR emojis for phone X Animoji

  Özelleştirilmiş emojilere sahip olmak için kullanabileceğin en iyi uygulamalardan olan Emoji Maker yüzlerce kalıp ile yeni emojiler oluşturmanı sağlıyor. Klasik emojileri yepyeni hale getirebilir, aksesuarlarınla göz doldurabilir, kendine özel kütüphane oluşturabilirsin.

Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları

Müthiş hikayesiyle seni içine çeken oyunları seviyor musun? Bulmaca, macera ve gizem unsurlarını taşıyan Point-and-Click oyunları tam da aradığın olabilir. Bir döneme damga vuran bu oyun türünü yeniden hatırlayalım. En iyi Android oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …