Lumosity, FaceApp Gibi 2018’in En Heyecan Verici Uygulamaları

lumosity faceapp gibi 2018in en heyecan verici uygulamalari

Android dünyasını kasıp kavuran 2018’e damgasını vuracak en heyecan verici uygulamalardan bir liste hazırladık, listemize göz at, geri kalma!

Android özgür dünyası ile birlikte geliştiricilere geniş imkanlar sunuyor. Her gün yeni uygulamalar Google Play’de yerini alıyor. Bu yıl da pek çok uygulama yayınlanmış durumda. Bazı uygulamalar tartışmasız bir şekilde en ön sıralarda yer alıyor. Bu yazıda, 2018’e heyecan katacak adından söz ettirecek uygulamalardan bir liste hazırladık.

Hazırlamış olduğumuz listedeki bazı uygulamalar daha önceki yıllarda piyasaya çıkmış olsa da yeni özellikleriyle beraber bu yıl da adından çokça bahsettirecek. Farklı kategorilerden 2018’in en heyecan verici uygulamalarından oluşan listemize göz atabilir, dilediğin uygulamaları sayfamızdan indirebilirsin. Bu trend uygulamaları takip ederek gündemden uzak kalma.

Bu konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. Lumosity - Zihin Jimnastiği

  Lumosity – Zihin Jimnastiği

  Bilim insanları tarafından geliştirilen Lumosity ile zihinsel kapasiteni, beyin jimnastikleri ile artırabilirsin. Çeşitli günlük egzersizler ve oyunlar sunarak hafıza, konsantrasyon gibi yeteneklerini geliştirmeni ve sağlıklı tutmanı sağlıyor.

 2. SwiftKey Klavye

  SwiftKey Klavye

  SwiftKey Klavye oldukça kullanışlı, çeşitli özelleştirme seçenekleri sunan çoklu özelliklere sahip. Oto düzeltme özelliği, bulut yedekleme ile farklı cihazlarda kullanılabiliyor. Aynı zamanda klavye boyutunu da ayarlayabilirsin.

 3. Chromecast

  Chromecast

  Chromecast ile Android cihazlarından video ve fotoğrafları televizyona aktarabilir, müzik dinlemenin ve video izlemenin keyfini daima yaşayabilirsin. Kablosuz ağ üzerinden ayarlar yapılabilirsin ayrıca birçok platform ve uygulamayla uyumlu.

 4. FaceApp

  FaceApp

  Özçekim fotoğraflarını düzenleyebileceğin FaceApp’in özel efektleri ile çok eğleneceksin. İnsanları güzelleştirebilir, gençleştirebilir ve onların cinsiyetlerini değiştirebilir, yüzlerine güzel bir gülümseme ekleyebilirsin.

 5. Prisma

  Prisma

  Çeşitli sanat biçimlerinden esinlenilmiş özgün filtreler ile fotoğraflarını kişiselleştirebileceğin Prisma, resimlerini sanat eserine dönüştürecek 36 farklı sanat filtresine sahip. Galerinden bir fotoğraf seçebilir veya yeni bir tane çekebilirsin.

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…

TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?
TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?

Beğenmediğin bir videoyu yanlışlıkla tekrar mı paylaştın ya da artık tekrar paylaşılanlar arasında görmek istemiyor musun? TikTok tekrar paylaşılanları silme seçeneğine sahip. Böyle bir durumda kendin bunu kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…