Star Wars Günü: Galaxy of Heroes, GreekArt Gibi 2018’in En iyi 5 Star Wars Uygulaması ve Oyunu

star wars gunu galaxy of heroes greekart gibi 2018in en iyi 5 star wars uygulamasi ve oyunu

Hayranlarının heyecanla kutladığı 4 Mayıs Star Wars Günü’nü, biz de en iyi 5 Star Wars uygulaması ve oyununu listeleyerek kutlamak istedik, hemen incele!

Sinemayı sevmeyenimiz yok gibi. Bazı filmler var ki efsane haline dönüşür ve kuşaklar yeni versiyonlarını izleyerek büyür. Babadan oğula, oğuldan toruna bir film efsanesi var: Star Wars. Hala izlenmeye devam edilen film, yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkıyor. Doğal olarak hayran kitlesi hep artıyor. Ülkemizde Yıldız Savaşları olarak da bilinen filmi sevenler tarafından 4 Mayıs Star Wars Günü olarak kutlanıyor.

Filmde fenomen hale gelmiş “May the force with you – Güç seninle olsun” repliğinde yapılan kelime oyunuyla – force yerine fourth kullanımı – 4 Mayıs Star Wars Günü olarak kabul edildi.

Bugüne özel en iyi Star Wars oyunlarından ve uygulamalarından bir liste oluşturduk. Bu listemizdeki oyunları keyifle oynayabilir, uygulamaları kullanabilirsin. Star Wars Günü’n kutlu olsun.

Bu konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. Star Wars™: Galaxy of Heroes

  Star Wars™: Galaxy of Heroes

  Star Wars™: Galaxy of Heroes’da filmden 120 farklı karakter ile rakip takımları yenmek için Star Wars evreninin en güçlü ve ünlü kahramanlarını topla. Kötüleri veya düşmanlarını yendikçe karakterin gelişecek. En iyi stratejini belirle.

 2. Angry Birds Star Wars II Free

  Angry Birds Star Wars II Free

  Angry Birds Star Wars II Free oyununda öfkeli bir jedi kuşu veya kötü domuzcuklar olarak oynamayı seçebilirsin. 30’dan farklı karakter bulacaksın. Oyun sırasında karakter değiştirebilirsin. Bölümlerde ilerledikçe oyunun bağımlısı olabilirsin.

 3. Star Wars™: Force Arena

  Star Wars™: Force Arena

  Star Wars™: Force Arena’da diğer oyunculara gerçek zamanlı inanılmaz mücadelelerde bulunabilirsin. Özel karakterinle çevrimiçi diğer oyunculara meydan okuyabilir, takım oluşturabilirsin. Hakimiyetin için kartları toplamayı unutma.

 4. LEGO® Star Wars™: TFA

  LEGO® Star Wars™: TFA

  LEGO® Star Wars™: TFA ile Güç Uyanıyor macerasını yaşa. Bulmacaları çözmen, inşaatları denetlemen gerekiyor. Çoklu oyuncu desteği sunan oyunda uzay geminle it dalaşı bile yapabilirsin. Filme benzeyen ve yeni içerikler sunan bölümler var.

 5. GeekArt - Star Wars Wallpapers & Arts

  GeekArt – Star Wars Wallpapers & Arts

  GreekArt sana Dark Vader, Kylo Ren gibi filmden karakterleri içeren birbirinden farklı ilgi çekici duvar kağıtlarını vadediyor. Günlük yenilenen arşivi, farklı kategorileri, hem kötü hem de iyi karakterleri bulabileceğin geniş bir seçenek sunuyor.

TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma
TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma

Sosyal medyanın en sevilen kısa video paylaşım uygulaması TikTok’u kullanıyor musun? Yoksa bir yayıncı mısın? TikTok analiz ve istatistikleri ile içeriklerinin ne kadar başarılı olduğunu, takipçilerinin özelliklerini ve çok daha fazlasını öğrenmek için hemen okumaya başla! Ti…

Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?
Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?

Video çekmeyi seviyorsun ancak bazen keşke fotoğraf da çekseydim dediğin oluyor mu? Üzülme, sonradan bunu yapabilirsin. Videodan fotoğraf alma Android’de mümkün. Bu rehberle nasıl yapacağını ve ihtiyaç duyacağın en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş
En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş

En sevdiğin kıyafete artık sığmıyor musun? Favori takım elbisen üzerinde ilk aldığın gibi durmuyor mu? En iyi 5 kilo verme uygulaması listemize göz at, formuna tekrar kavuş. Sağlıklı kilo vermek için kullanabileceğin en iyi Android uygulamaları listeledik hadi, hemen keşfet! …