Kwai, DrumPads Gibi 2018 Mart Ayının En İyi 5 Uygulaması

image of kwai, drumpads gibi 2018 mart ayinin en iyi 5 uygulamasi

Mart ayı tamamlanmak üzere, eğer Mart ayında popüler olan en iyi 5 uygulamayı sen de merak ediyorsan listemize göz atmayı unutma!

2018’in üçüncü ayı da tamamlanmak üzere. Bazı uygulamalar hafızalardan silinmeye yüz tutarken bazı uygulamalar da Android dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Mart ayı itibariyle popülerleşen uygulamaları inceledik ve bir liste oluşturduk.

Mart ayının en iyi 5 uygulamasından oluşan listemizde yer alan uygulamalar senin de çok işine yarayabilir. Listemizde birbirinden farklı uygulamalar yer almakta. Sosyal ağlara yeni bir bakış getirecek olandan tutunda, ritimler oluşturmanızı sağlayacak, güvenliğine katkı sunacak, ilginç fotoğraflar çekebileceğin, zil seslerini değiştirebileceğin uygulamalar yer almakta.

Seni daha fazla bekletmeden listemize geçelim. Bu uygulamaları denemeyi sakın unutma! Adı geçen uygulamaları sayfamızdan indirebilirsin. Bu konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. Sen Anlat Karadeniz - Zil Sesi

  Sen Anlat Karadeniz – Zil Sesi

  Ekranların popüler dizisi Sen Anlat Karadeniz dizisinin müziklerinden oluşan ve bu müzikleri zil sesi yapabileceğin Sen Anlat Karadeniz Zil Sesleri ile sevdiğin dizinin müzikleri telefonuna tarz katsın.

 2. Fly Camera - Make you fly

  Fly Camera – Make you fly

  Uçmanın imkansız olduğunu düşünüyorsan bir kez daha düşün. Fly Camera sayesinde uçuyormuş gibi fotoğraflar çekebilirsin. Havada oturduğunu ya da yürüdüğünü görenler buna inanamayacak. Uçmaya hazır mısın?

 3. KADES

  KADES

  Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından kadına yönelik şiddetin azaltılması ve engellenmesi amacıyla geliştirilen KADES uygulaması ile şiddet gören veya görme ihtimali olan bir kadın tek tuşa dokunarak ihbarda bulunabilecek.

 4. Kwai: Sosyal Video Ağı

  Kwai: Sosyal Video Ağı

  Kwai ile sosyal ağlara yeni bir soluk gelecek. Videolarını düzenleyebilir, özel efekt ve çerçeveler kullanarak daha keyifli hale getirebilirsin. Slayt gösterileri hazırlayıp arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

 5. Drum Pads - Beat Maker Go

  Drum Pads – Beat Maker Go

  DrumPads ile harika ritimler düzenleyebilir, farklı tarzlardaki EDM ses paketleri ile yaratıcılığını ortaya koyabilir, yeni müzikler yapabilirsin. Yüksek ses kalitesi, güncellenen ses örnekleri ile her an ritmik müzikler besteleyebilirsin.

Telefonda Gizlenen Uygulamalar Nasıl Bulunur?
Telefonda Gizlenen Uygulamalar Nasıl Bulunur?

Telefonuna bilgin dışında uygulama yüklenmiş olabilir mi? Çocukların cihazlarında herhangi bir uygulamayı gizliyor mu? Telefonda gizlenen uygulamalar nasıl bulunur diye merak ediyorsan işte, soruna cevap verebilecek çözümler. Nasıl bulacağını öğrenmek için hemen okumaya başla…

TikTok Video Yavaşlatma ve Hızlandırma Nasıl Yapılır?
TikTok Video Yavaşlatma ve Hızlandırma Nasıl Yapılır?

Tiktok’ta video izlemeyi ve paylaşmayı seviyor musun? Daha ilginç hale getirmek için videolarının hızını değiştirebilirsin. TikTok video yavaşlatma ve hızlandırma, kayıt sırasında ve sonrasında mümkün. İstersen uygulama kullanarak da yapabilirsin. Daha fazlası için hemen oku.…

WhatsApp Sesli Mesajlarda Ses Nasıl Değiştirilir?
WhatsApp Sesli Mesajlarda Ses Nasıl Değiştirilir?

Yazışmak yerine sesli mesaj göndermeyi tercih ettiğin oluyor mu? Sesli mesajlarını daha eğlenceli hale getirmek ister misin? Sesini değiştirmek suretiyle WhatsApp sesli mesaj atabilirsin. Daha keyifli bir sohbet deneyimi yaşamanı sağlayacak bu ipucunu keşfetmek için hemen oku…

Kendi Resmini Duvar Kağıdı Yapmak için En İyi Uygulamalar!
Kendi Resmini Duvar Kağıdı Yapmak için En İyi Uygulamalar!

Ekranın çok mu klasik görünüyor? Android’le tarzını yansıtmaya ne dersin? Kendi resmini duvar kağıdı yapmak için kullanabileceğin en iyi uygulamalar AndroidListe’de. Listemize göz at, telefonunun havasını değiştir! Muhteşem kişiselleştirme seçenekleri için hemen okumaya başla…