HAHAmoji, My Animated Avatar Gibi En iyi Animoji Alternatifleri

hahamoji my animated avatar gibi en iyi animoji alternatifleri

Emojiden sonra şimdi sıra Animojide. Android için kullanabileceğin en iyi Animoji alternatiflerini bir araya getirdik. Bu akımdan geri kalma.

Duygularımızı ya da anlatacaklarımızı daha hızlı, görsel olarak daha etkileyici ifade edebilmek için kullandığımız emojiler yeni bir boyut kazandı. Bugünler de çeşitli animasyonlar barındıran animojiler gündemde. Özellikle Apple’ın iPhone X serisi ile tanıttığı yüz tanıma teknolojisi sayesinde emojiler yüz hareketlerinizi taklit edebiliyor, sen nasıl davranıyorsan onlarda öyle davranıyor.

Animojileri Android’e taşıyan uygulamalar Play Store’da yerini aldı. Her ne kadar iPhone’nun Animojileri kadar olmasa da Android için geliştirilen uygulamalarda kendi animojilerini oluşturmana yardımcı olacak, sen de onları kullanabileceksin. Tam bir iPhone tarzı bir animoji için özel donanım ve yazılım desteğine ihtiyaç var. Android bunları duyurana kadar bu uygulamalardan çok keyif alacaksın.

En iyi Animoji alternatiflerinden oluşturduğumuz listemize göz at. Mesajlarına yeni bir renk katacağını unutma. Mesajlaşma alışkanlıklarını değiştirecek Android için en iyi animoji alternatifleri listemize geçelim.

Yazımızda adı geçen uygulamaları sayfamızdan indirebilirsin. Bu konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. MSQRD

  MSQRD

  Komik ve sıra dışı maskeler ile resimler veya hareketli videolardaki görüntünü MSQRD aracılığıyla değiştir. Kameraya bakarken yüzüne uyan eğlenceli maskeleri seç ve sosyal ağlarında, mesajlarında paylaş.

 2. Live Emoji

  Live Emoji

  Yüz ifadeni emojilerle birleştirebileceğin veya değiştirebileceğin animojiler oluşturabileceğin Live Emoji ile yazışmalarına renk kat. Arkadaşlarınla bu ifadeleri paylaş. Resimlerin yanı sıra videolar da oluşturabilirsin.

 3. HAHAmoji - Animated Face Emoji GIF for free

  HAHAmoji – Animated Face Emoji GIF for free

  HAHAmoji ile kendi fotoğraflarını animasyonlu emojilere dönüştürebilir, kolayca arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Animoji benzeri 3D yüz hareketlerini taklit edebilen emojiler de yapabilir, animasyonlar ekleyebilirsin.

 4. Animoji Karaoke IphoneX

  Animoji Karaoke IphoneX

  Animasyonlu emojiler yapabileceğin Animoji Karaoke Iphone X ile karaoke yaparak daha keyifli emojiler oluşturabilir, arkadaşlarınla birlikte eğlenebilirsin. İstediğin sekiz karakterden birini seçebilirsin.

 5. My Animated Avatar-GIFstickers

  My Animated Avatar-GIFstickers

  3D hareketli çıkartmalar yapabileceğin Xpresso My Animated Avatar ile kendine çizgi bir avatar oluşturabilirsin. Tüm mesajlaşma uygulamalarında kullanabilirsin. Güncellenen karakterleriyle vazgeçemeyeceksin.

Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları

Müthiş hikayesiyle seni içine çeken oyunları seviyor musun? Bulmaca, macera ve gizem unsurlarını taşıyan Point-and-Click oyunları tam da aradığın olabilir. Bir döneme damga vuran bu oyun türünü yeniden hatırlayalım. En iyi Android oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …