QuitNow, Qwit Gibi Sigarayı Bırakmak için En iyi Android Uygulamaları

sigarayi birakmak icin en iyi android uygulamalari

Sigara sağlığa zararlı ve sen de sigarayı bırakmaya karar verdin. Sigarayı bırakmak için en iyi Android uygulamalarını araştırdık çünkü bu konuda yardıma ihtiyacın olabilir.

Bazı şeyler var ki sağlımıza zararlı olduğunu bildiğimiz halde yapmaya devam ederiz ya da bir türlü bırakamayız. Maalesef bunlardan ilk akla geleni sigara. Pek çok insan sigarayı bırakmaya karar veriyor, kimi başarılı olurken kimi de başarısız oluyor.

Sigarayı bırakma konusunda başarısız olanlardan biri isen denemekten vazgeçmemelisin. Motivasyon eksikliğin ya da desteğe ihtiyacın varsa teknoloji yardımına koşuyor. Sigarayı bırakmak istiyorsan sana Android uygulamalar yardımcı olabilir. Bu uygulamalar sayesinde motivasyonunu artırabilir, daha sağlıklı alışkanlıklar kazanabilir, bırakma konusunda hangi aşamada olduğunu öğrenebilir, maddi olarak ne kadar kardasın görebilir, bırakma konusunda tavsiyeler ve ipuçları alabilirsin.

Sigarayı bırakmak için en iyi Android uygulamalarını derlediğimiz bu yazımız umarız bir nebze olsun sana bu konuda yardımcı olur. Bahsedeceğimiz uygulamaları denemekten çekinme.

Konu ettiğimiz uygulamaları sayfamızdan indirebilirsin. Bu konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. QuitNow! Sigarayı bırakın

  QuitNow! Sigarayı bırakın

  Sigarayı bırakmada tavsiyeler ve püf noktalar ile QuitNow, gerçek zamanlı bildirimleri, son sigara sonrası süreyi, kaç sigaradan kurtulduğunu, kazançlarını gösterir. Başarını paylaşabilir, başkalarına yardımcı olabilirsin.

 2. Qwit (Sigarayı Bırakın)

  Qwit (Sigarayı Bırakın)

  Sigarayı bırakman için motive edici Qwit, sigarasız gün sayısı, kazancın, yaşam süren gibi pek çok istatistik tutar. Sigara içmediğin için aldığın, madalyalarını sosyal ağlarda paylaşabilirsin. Sigarayı neden bırakmak istediğini hatırlatır.

 3. Quit Tracker: Stop Smoking

  Quit Tracker: Stop Smoking

  Sigarayı bırakmak için aradığın ilhamı Quit Tracker‘da bulabilirsin.
  İlerlemeni görerek motivasyonunu artırabilirsin. Sade arayüzü ile kullanımı kolay, sigarayı bırakarak neler kazandığı gösteren gelişmiş raporlara sahip.

 4. Smoke Free, stop smoking help

  Smoke Free, stop smoking help

  Sigaradan kurtulmanın en zor ayı olan ilk ayda motivasyonunu yüksek tutmanda yardımcı olacak Smoke Free, sana pek çok ipucu verecek. Tüm gelişimlerini ve kazançlarını takip edebileceğin istatistikleri görebileceksin.

 5. Quit Smoking 2017 - Breathe

  Quit Smoking 2017 – Breathe

  Sigarasız günlerinde seni takip edecek Quit Smoking, haftalık yapman gereken görevler verecek. Başarılarını, zayıflıklarını takip edebileceğin günlüğün olacak. Bilimsel olarak ispatlanmış yöntemlerle sigara bırakmanı sağlayacak.

Müzikli Slayt Gösterisi Android’de Nasıl Yapılır?
Müzikli Slayt Gösterisi Android’de Nasıl Yapılır?

Birbirinden harika kareler yakalıyor bunları müzik eşliğinde bir slayt gösterisine dönüştürmek mi istiyorsun? Müzikli slayt gösterisi yapmak için ihtiyacın olacak en iyi Android uygulamaları keşfetmek ve kolay yoldan nasıl yapacağını adım adım öğrenmek için hemen okumaya başl…