Harry Potter: Hogwarts Mystery, Knife Hit Gibi Ocak Ayının En İyi 5 Oyunu

harry potter hogwarts mystery knife hit gibi ocak ayinin en iyi 5 oyunu

Yeni yılda Ocak ayında da oyun oynamaktan vazgeçmedin. İşte sana Ocak ayının en iyi 5 oyunu. Bu listeye göz atmadan geçme, pişman olmayacaksın. Sen de bu ay en çok indirilen ve beğenilen 5 oyunun ne olduğunu merak ediyorsan yanıtı burada bulacaksın.

Play Store’da Ocak ayında da yeni oyunlar yer aldı. Android cihazlar için geliştirilen bu oyunlardan kimisi kolay oynanıyor ama bağımlılık yapıyor. Kimisi senaryosu ya da grafikleri ile göz dolduruyor. Bir süper kahraman olabiliyor, çılgınca araba sürebiliyorsun. Elmaları daha önce hiç böyle dilimlememişsindir. Ocak ayının en iyi oyunlarından 5 tanesini inceledik ama biliyoruz ki sıralanacak daha bir sürü oyun var.

Ocak ayının popüler oyunlarından henüz denemediklerin varsa aşağıda bulabilirsin. Bu oyunları keşfederek bu eğlence tufanına sen de katıl.

Bu konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. Harry Potter: Hogwarts Mystery

  Harry Potter: Hogwarts Mystery

  Bu oyun Harry Potter tutkunlarına hitap ediyor. Harry Potter: Hogwarts Mystery’de kendi maceranı yaşayacaksın. Gizemli Hogwarts Kalesi’nde görülmemiş odaları ve gizemleri bulacaksın. Sihir eğitimi alacak keyifli dakikalar geçireceksin. Yeni karakterler açabilir, avatarını özelleştirebilirsin.

 2. Knife Hit

  Knife Hit

  Sade grafikleri ile keyifli vakit geçirebileceğin bir oyun. Knife Hit oyununda bıçağını dönen bir kütüğü parçalamak ve elmayı dilimlemek için atıyorsun. Her 5 aşamada bir ustayı yenerek yeni bıçaklar kazanabilirsin. Çivileri ve diğer bıçakları vurmamaya dikkat etmelisin. Bıçakların efendisi ol!

 3. Drag Sim 2018

  Drag Sim 2018

  Drag Sim 2018 ile gerçekçi bir sürüş keyfi yaşayabilir ve drag yarışlarına katılabilirsin. Birbirinden iyi 70 göz kamaştırıcı arabadan birini seçebilirsin. Gruplar oluşturarak yarışlar yapabilirsin. Arabaların görünümlerini özelleştirebilir, manuel veya otomatik viteste araba kullanabilirsin. Asfalta adını yaz.

 4. Roller Coaster

  Roller Coaster

  Her ne kadar basitmiş gibi görünse de oldukça zorlu etaplardan oluşan Roller Coaster ile keyifli dakikalar geçireceksin. İnişli çıkışlı sürprizler ile dolu bu yolda topu ne kadar götürebileceksin? Topu kara deliklere düşürmeden ilerlet, engelleri aş, hedefleri vur ve puanları topla. Reflekslerine güveniyor musun?

 5. DC UNCHAINED

  DC UNCHAINED

  DC Unchained ise dünyanın kaderi için mücadele edeceğin görselliğin bol olduğu bir oyun. Sevdiğin süper kahramanlardan, Batman, Superman gibi birinin yerine geçecek ve DC çizgi romanlarındaki karakterlerle savaşacak, kendini hikâyenin içinde bulacaksın. İsterken Joker gibi kötü adamlardan birini de seçebilirsin.

Android’de Oynaman Gereken En iyi Spor Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En iyi Spor Oyunları

Spor ile aran nasıl? Fırsat buldukça yapıyor musun? Yoksa sen de bu zevkini mobil dünyaya taşıyanlardan mısın? En iyi spor oyunları için 5’li bir liste bugün AndroidListe’de seni bekliyor. Mobil cihazlarında oynaman gereken en iyi oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

Oynayabileceğin Roblox Benzeri En İyi RPG Oyunlar
Oynayabileceğin Roblox Benzeri En İyi RPG Oyunlar

Roblox oynamayı çok seviyorsun ancak alternatif oyunları da merak mı ediyorsun? Deneyebileceğin Roblox benzeri oyunlar bugün AndroidListe’de. En iyi RPG oyunları bulacağın listemize göz atmak ve binlerce oyuncunun severek oynadığı oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

Oynaman Gereken En İyi Android Çocuk Oyunları
Oynaman Gereken En İyi Android Çocuk Oyunları

Android telefon ve tabletlerden çocukları uzak tutmak çok zor. Çocukların daha keyifli ve güvenli zaman geçirmesini sağlayacak mobil oyunlar var. En iyi Android çocuk oyunları bugün AndroidListe’de seni bekliyor. Listemizi keşfetmek ve oyun indirmek için hemen okumaya başla! …

Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu
Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu

Bir medeniyet kurup tüm dünyaya meydan okumayı seviyor musun? O zaman Civilization benzeri en iyi strateji oyunları listemizi de çok seveceksin. Android’de severek oynayabileceğin, bu popüler oyuna alternatif olabilecek en iyi seçenekleri keşfetmek için hemen okumaya başla! C…