Yeni WhatsApp Zil Seslerini Nasıl Bulabilirsin?

image of yeni whatsapp zil seslerini nasil bulabilirsin

Sıkça kullandığımız WhatsApp uygulamasının bildirim seslerini değiştirmeyi düşünüyor musun? Artık sıkıldım, değiştirme zamanı, biraz özelleştirme fena olmaz diyorsan işte sana çözüm.

WhatsApp’ın varsayılan bildirim sesi yerine daha farklı zil sesleri kullanarak tarzını ortaya koymak istiyorsan ya da sana gelmediği halde mesaj geldi sanıp elini cebine atmaktan sıkıldıysan bu yazımızda sana bazı tavsiyelerimiz olacak. Yine farkını ortaya koyacaksın, en kalabalık ortamlarda dahi senin WhatsApp’ına mı gelmiş anlayacaksın.

Burada sana iki yöntemden bahsedeceğiz. İlkinde WhatsApp’ın hali hazırdaki zil seslerini kullanarak nasıl değişiklik yapabileceğini ikinci olarak ise yeni sesler bulmanda yardımcı olacak uygulamalardan bahsedeceğiz.

1.Yöntem:

Screenshot_20180110-000346_ab

WhatsApp’ı açtıktan sonra o meşhur üç notkaya tıkla. Ayarlar’a dokun.

Screenshot_20180110-000352_c

Daha sonra Bildirimler’e tıkla.

Screenshot_20180110-000352_d

Buradan Mesaj Bildirimleri’nin değiştirmek için Bildirim Tonu’na tıkla. Açılan pencereden istediğini seçebilirsin. Grupların için de Grup Bildirimleri  bölümünden Bildirim Tonu ayarlayabileceğini hatırlatalım.

Screenshot_20180110-000352_e

Arama Bildirimleri’nin sesini değiştirmek için Zil Sesi’ne dokun, açılan pencereden istediğini seçebilirsin.

2.Yöntem:

İstersen farklı sesler bulabileceğin, zengin bir kütüphaneye sahip, güncellenen ses tonları bulunan bir uygulamayla da bunu gerçekleştirebilirsin.

Adı geçen uygulamarın indirme linklerini sayfamızda bulabilirsin. Bu konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. ZEDGE™ Ringtones & Wallpapers

  ZEDGE™ Ringtones & Wallpapers

  Zedge telefonun zil sesini değiştirebileceğin gibi duvar kağıtlarını da değiştirebileceğin özel bir uygulama. Zil sesleri, bildirimler, oyunlar indirebilir ve widgetler ekleyebilirsin. WhatsApp bildirim tonlarını değiştirebilirsin.

 2. Zil sesleri

  Zil sesleri

  WhatsApp dahil olmak üzere bildirim seslerini değiştirmeni sağlayan Zil Sesleri uygulaması farklı kategorilerde seslere sahip. Mesaj seslerini rahatlıkla değiştirebilirsin. Diğer sosyal ağlarının bildirimlerini de kolayca düzenleyebilirsin.

 3. Mesaj Zil Sesleri

  Mesaj Zil Sesleri

  Yepyeni seslere hazır mısın? Mesaj Zil Sesleri ile artık WhatsApp bildirimlerin daha keyifli olacak. Dilediğin tonu atayarak tarzını ortaya koy. Mesajların kulağa da hoş gelsin. 1000’den fazla zil sesi.

 4. Popüler Cep Melodileri

  Popüler Cep Melodileri

  Popüler Cep Melodileri ile en popüler zil sesleri artık cebinde. Bildirim seslerini değiştir, havan değişsin. Farklı türlerden güncel tüm ses tonlarını bulabileceğin oldukça geniş arşiv.

TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma
TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma

Sosyal medyanın en sevilen kısa video paylaşım uygulaması TikTok’u kullanıyor musun? Yoksa bir yayıncı mısın? TikTok analiz ve istatistikleri ile içeriklerinin ne kadar başarılı olduğunu, takipçilerinin özelliklerini ve çok daha fazlasını öğrenmek için hemen okumaya başla! Ti…

Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?
Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?

Video çekmeyi seviyorsun ancak bazen keşke fotoğraf da çekseydim dediğin oluyor mu? Üzülme, sonradan bunu yapabilirsin. Videodan fotoğraf alma Android’de mümkün. Bu rehberle nasıl yapacağını ve ihtiyaç duyacağın en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş
En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş

En sevdiğin kıyafete artık sığmıyor musun? Favori takım elbisen üzerinde ilk aldığın gibi durmuyor mu? En iyi 5 kilo verme uygulaması listemize göz at, formuna tekrar kavuş. Sağlıklı kilo vermek için kullanabileceğin en iyi Android uygulamaları listeledik hadi, hemen keşfet! …