Yeni WhatsApp Zil Seslerini Nasıl Bulabilirsin?

image of yeni whatsapp zil seslerini nasil bulabilirsin

Sıkça kullandığımız WhatsApp uygulamasının bildirim seslerini değiştirmeyi düşünüyor musun? Artık sıkıldım, değiştirme zamanı, biraz özelleştirme fena olmaz diyorsan işte sana çözüm.

WhatsApp’ın varsayılan bildirim sesi yerine daha farklı zil sesleri kullanarak tarzını ortaya koymak istiyorsan ya da sana gelmediği halde mesaj geldi sanıp elini cebine atmaktan sıkıldıysan bu yazımızda sana bazı tavsiyelerimiz olacak. Yine farkını ortaya koyacaksın, en kalabalık ortamlarda dahi senin WhatsApp’ına mı gelmiş anlayacaksın.

Burada sana iki yöntemden bahsedeceğiz. İlkinde WhatsApp’ın hali hazırdaki zil seslerini kullanarak nasıl değişiklik yapabileceğini ikinci olarak ise yeni sesler bulmanda yardımcı olacak uygulamalardan bahsedeceğiz.

1.Yöntem:

Screenshot_20180110-000346_ab

WhatsApp’ı açtıktan sonra o meşhur üç notkaya tıkla. Ayarlar’a dokun.

Screenshot_20180110-000352_c

Daha sonra Bildirimler’e tıkla.

Screenshot_20180110-000352_d

Buradan Mesaj Bildirimleri’nin değiştirmek için Bildirim Tonu’na tıkla. Açılan pencereden istediğini seçebilirsin. Grupların için de Grup Bildirimleri  bölümünden Bildirim Tonu ayarlayabileceğini hatırlatalım.

Screenshot_20180110-000352_e

Arama Bildirimleri’nin sesini değiştirmek için Zil Sesi’ne dokun, açılan pencereden istediğini seçebilirsin.

2.Yöntem:

İstersen farklı sesler bulabileceğin, zengin bir kütüphaneye sahip, güncellenen ses tonları bulunan bir uygulamayla da bunu gerçekleştirebilirsin.

Adı geçen uygulamarın indirme linklerini sayfamızda bulabilirsin. Bu konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. ZEDGE™ Ringtones & Wallpapers

  ZEDGE™ Ringtones & Wallpapers

  Zedge telefonun zil sesini değiştirebileceğin gibi duvar kağıtlarını da değiştirebileceğin özel bir uygulama. Zil sesleri, bildirimler, oyunlar indirebilir ve widgetler ekleyebilirsin. WhatsApp bildirim tonlarını değiştirebilirsin.

 2. Zil sesleri

  Zil sesleri

  WhatsApp dahil olmak üzere bildirim seslerini değiştirmeni sağlayan Zil Sesleri uygulaması farklı kategorilerde seslere sahip. Mesaj seslerini rahatlıkla değiştirebilirsin. Diğer sosyal ağlarının bildirimlerini de kolayca düzenleyebilirsin.

 3. Mesaj Zil Sesleri

  Mesaj Zil Sesleri

  Yepyeni seslere hazır mısın? Mesaj Zil Sesleri ile artık WhatsApp bildirimlerin daha keyifli olacak. Dilediğin tonu atayarak tarzını ortaya koy. Mesajların kulağa da hoş gelsin. 1000’den fazla zil sesi.

 4. Popüler Cep Melodileri

  Popüler Cep Melodileri

  Popüler Cep Melodileri ile en popüler zil sesleri artık cebinde. Bildirim seslerini değiştir, havan değişsin. Farklı türlerden güncel tüm ses tonlarını bulabileceğin oldukça geniş arşiv.

Resim Formatını Değiştirme Android’de Nasıl Yapılır?
Resim Formatını Değiştirme Android’de Nasıl Yapılır?

Çektiğin fotoğrafların ya da galerindeki resimlerin dosya türünü değiştirmek mi istiyorsun? Resim formatını değiştirme Android’de oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor. Tek ihtiyacın olan dosya uzantısını değiştirebilen dönüştürücü uygulamalar. Daha fazlası için hemen oku! …

Sohbette Fark Edilmeden Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
Sohbette Fark Edilmeden Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Bazı uygulamalar ekran görüntüsü almana izin vermiyor mu? Sohbet esnasında fark edilmeden ekran görüntüsü alabilirsin. Hatta Snapchat’te bildirim gitmeden SS almak mümkün. Nasıl yapacağını, kullanman gereken uygulamayı ve çok daha fazlasını keşfetmek için hemen okumaya başla.…