AliExpress, Ebay Gibi Kara Cuma İndirimlerinden Yararlanmanı Sağlayacak Uygulamalar

image 2 of aliexpress ebay gibi kara cuma indirimlerinden yararlanmanı saglayacak uygulamalar

Black Friday, Kara Cuma son zamanlarda sıkça duyduğumuz bir kavram. Bu Kara Cuma nedir biliyor musun? Böyle bir konuyu neden ele aldık, yazımızı oku sebebini anlayacaksın.

Kara Cuma ABD’de Şükran Günü’nden sonraki ilk Cuma güne verilen isimdir. İlk çıkış anlamından uzaklaşarak bugün bir alışveriş çılgınlığına dönüşmüştür. Ünü Amerika sınırlarını aşmış giderek tüm dünyaya yayılmaktadır. Ülkemizde bundan nasibini almıştır.

Kara Cuma, o güne özel yapılan büyük indirimleri ve kalabalık mağazalarıyla popüler olmuştur. Mağazalar neredeyse %90’a varan indirimler yapabilmektedir. Gerçek dünyada bunlar olurken sanal dünyanın da bundan etkilenmemesi düşünülemez. Günümüzde alışverişin sadece kalabalık mağazalarda yapılmadığını hesaba kattığımızda, Kara Cuma internete de taşınmış oluyor.

E-ticaret siteleri bugüne Kara Cuma gününe özel indirimler yapabiliyor. Sen de indirim olsun da alırım ama mağazaya gidemem diyenlerdensen ve internetten alışveriş yapmayı sevenlerdensen sana güzel bir haberimiz var.

Kara Cuma indirimlerinden haberdar olmak ve alışveriş yapmak istiyorsan bu uygulamalar tam sana göre. Teknoloji ürünlerinden kıyafete kadar pek çok şeyi bulabileceğin Kara Cuma indirimleri olan alışveriş uygulamalarını senin için derledik.

Bu konuyla ilgili paylaşmak istediklerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. AliExpress

  AliExpress

  Kara Cuma için ilk uygulama ünlü satış sitesi AliExpress‘in resmi uygulaması. Burada birbirinden farklı ürünlerini ve sitenin 44’den fazla kategorisini gezebillir ve alışveriş yapabilirsin. Kara Cuma gününe özel indirimleri yakalayabilirsin.

 2. eBay - Buy, Sell & Save Money

  eBay – Buy, Sell & Save Money

  Kara Cuma için rakipsiz fiyatlar sunan eBay diğer uygulamamız.
  Ücretsiz teslimat ile tasarruf etmenin ve doyasına alışveriş yapmanın tam zamanı. Binlerce ürün arasından istediğin indirimleri arayabilir ve sipariş edebilirsin.

 3. Teknosa

  Teknosa

  Bu uygulama ile Teknosa güvencesiyle istediğin ürünü Kara Cuma fırsatıyla satın alabilirsin. Akıllı telefondan lisanslı oyuncaklara kadar geniş bir yelpazede ürün arayabilir, sipariş edebilir, sipariş takibi yapabilirsin. LCD TV’ni değiştirme zamanı.

 4. Hepsiburada

  Hepsiburada

  Hepsiburada.com Android’de hemde Kara Cuma indirimleri ile. Türkiye’de e-ticarette farklı bir konumda olan Hepsiburada kolay ve ucuz alışveriş isteyenlere güvenli bir alışveriş keyfi sunuyor. Üstelik tek tıkla halledebilirsin.

 5. Morhipo

  Morhipo

  Son uygulamamız moda tutkunları için. Kara Cuma indirimi elbiseden, parfüme kadar şıklığınızı tamamlayacak ürünlerde. Kadınlar çok sevinecek. Mağazada kimin elinde kalacak derdine son. İstediğin ayakkabı parmaklarının ucunda.

Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?
Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?

Paylaşım yaptığın hesabın gerçekten sana ait olduğunu herkese anlatmak mı istiyorsun? Hesabın için TikTok doğrulama talebinde bulunabilirsin. Hesabın doğrulanırsa mavi tikli bir rozet alabilirsin. Doğrulama işlemlerini adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?
WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?

Mesajlaşmalarını daha gizli ve güvenli hale getirmek ister misin? Sana iyi bir haberimiz var: WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme imkanı sunuyor. Bu yeni özellik sayesinde bireysel sohbetlerini meraklı gözlerden koruyabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…