The Walking Dead Hayranlarının Beğeneceği Into The Dead 2, Wikia: The Walking Dead Gibi En İyi 5 Uygulama

wd

Sana harika bir haber verelim mi? Hazır ol ve 22 Ekim tarihini bir kenara not et. Neden mi? Çok basit: The Walking Dead (Yürüyen Ölüler) dizisi yeni sezonuyla ekranlara dönüyor. Zombileri, kovalamacayı ve stresli şekilde diziyi takip etmeyi özlediysen bu kış sana iyi gelecek demektir.

Eğer sen de bizim gibi dizinin hayranıysan listemizdeki oyunlardan hoşlanabilirsin diye düşündük. Ayrıca diziyi de telefonundan izleyebileceğin bir uygulama ve hayranların buluştuğu başka bir uygulamayı da listemize ekledik. Korku dolu müzikler ve gerçekçi grafiklerle tüm oyunlar birbirinden fena! Şimdi korkusuzca yazımızı okumaya devam et ve bu zombi oyunlarının tadını çıkar.

Eğer aklına başka oyunlar gelirse bize Yorumlar kısmından yazmayı unutma.

 1. The Walking Dead No Man's Land

  The Walking Dead No Man’s Land

  Listemizin ilk sırasında The Walking Dead No Man’s Land oyunu var. The Walking Dead dünyasında hayatta kalman gerekiyor ve elbette karşına çıkan tüm zombileri öldürmelisin. Yapacağın stratejiye de dikkat etmen gereken oyunda bol kan revan var uyaralım.

 2. Into the Dead 2

  Into the Dead 2

  Hem silahları hem de zombi öldürmeyi severim diyorsan Into the Dead 2 oyunu onu indirmeni bekliyor. Sayısız silah seçeneği olan oyunda aileni ve arkadaşlarını hayatta tutmalısın. Unutma, bir ısırık işini bitirir!

 3. The Walking Dead: Season One

  The Walking Dead: Season One

  Eğer diziden haberin yoksa ve diziyi izlemek istiyorsan The Walking Dead’in ilk sezonunu bu uygulama sayesinde izleyebilirsin. Ayrıca hapisten kaçan bir suçlu olan Lee Everett olara hayatta kalmaya çalışacağın bir oyunu da barındırmakta. Kendi hikayeni yaratman için şahane fırsat!

 4. The Walking Dead Pinball

  The Walking Dead Pinball

  Pinball olarak anılan tilt oyunlarını seviyorsan The Walking Dead Pinball oyununa da bir göz atmalısın. Tüm arka plan diziden esinlenilerek oluşturulmuş. Korku öğelerinin arasında geçen bu oyun bizde bağımlılık yaptı bile!

 5. Wikia: The Walking Dead

  Wikia: The Walking Dead

  Kapanışı Wikia: The Walking Dead uygulamasıyla yapalım demek. Dizinin hayranları tarafından oluşturulan bu uygulama merak ettiğin her şeyi içinde barındırıyor. Haritalar, karakter bilgileri… kısaca diziye dair merak ettiğin her şey!

Android’de Oynaman Gereken En iyi Spor Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En iyi Spor Oyunları

Spor ile aran nasıl? Fırsat buldukça yapıyor musun? Yoksa sen de bu zevkini mobil dünyaya taşıyanlardan mısın? En iyi spor oyunları için 5’li bir liste bugün AndroidListe’de seni bekliyor. Mobil cihazlarında oynaman gereken en iyi oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

Oynayabileceğin Roblox Benzeri En İyi RPG Oyunlar
Oynayabileceğin Roblox Benzeri En İyi RPG Oyunlar

Roblox oynamayı çok seviyorsun ancak alternatif oyunları da merak mı ediyorsun? Deneyebileceğin Roblox benzeri oyunlar bugün AndroidListe’de. En iyi RPG oyunları bulacağın listemize göz atmak ve binlerce oyuncunun severek oynadığı oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

Oynaman Gereken En İyi Android Çocuk Oyunları
Oynaman Gereken En İyi Android Çocuk Oyunları

Android telefon ve tabletlerden çocukları uzak tutmak çok zor. Çocukların daha keyifli ve güvenli zaman geçirmesini sağlayacak mobil oyunlar var. En iyi Android çocuk oyunları bugün AndroidListe’de seni bekliyor. Listemizi keşfetmek ve oyun indirmek için hemen okumaya başla! …

Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu
Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu

Bir medeniyet kurup tüm dünyaya meydan okumayı seviyor musun? O zaman Civilization benzeri en iyi strateji oyunları listemizi de çok seveceksin. Android’de severek oynayabileceğin, bu popüler oyuna alternatif olabilecek en iyi seçenekleri keşfetmek için hemen okumaya başla! C…