The Walking Dead Hayranlarının Beğeneceği Into The Dead 2, Wikia: The Walking Dead Gibi En İyi 5 Uygulama

wd

Sana harika bir haber verelim mi? Hazır ol ve 22 Ekim tarihini bir kenara not et. Neden mi? Çok basit: The Walking Dead (Yürüyen Ölüler) dizisi yeni sezonuyla ekranlara dönüyor. Zombileri, kovalamacayı ve stresli şekilde diziyi takip etmeyi özlediysen bu kış sana iyi gelecek demektir.

Eğer sen de bizim gibi dizinin hayranıysan listemizdeki oyunlardan hoşlanabilirsin diye düşündük. Ayrıca diziyi de telefonundan izleyebileceğin bir uygulama ve hayranların buluştuğu başka bir uygulamayı da listemize ekledik. Korku dolu müzikler ve gerçekçi grafiklerle tüm oyunlar birbirinden fena! Şimdi korkusuzca yazımızı okumaya devam et ve bu zombi oyunlarının tadını çıkar.

Eğer aklına başka oyunlar gelirse bize Yorumlar kısmından yazmayı unutma.

 1. The Walking Dead No Man's Land

  The Walking Dead No Man’s Land

  Listemizin ilk sırasında The Walking Dead No Man’s Land oyunu var. The Walking Dead dünyasında hayatta kalman gerekiyor ve elbette karşına çıkan tüm zombileri öldürmelisin. Yapacağın stratejiye de dikkat etmen gereken oyunda bol kan revan var uyaralım.

 2. Into the Dead 2

  Into the Dead 2

  Hem silahları hem de zombi öldürmeyi severim diyorsan Into the Dead 2 oyunu onu indirmeni bekliyor. Sayısız silah seçeneği olan oyunda aileni ve arkadaşlarını hayatta tutmalısın. Unutma, bir ısırık işini bitirir!

 3. The Walking Dead: Season One

  The Walking Dead: Season One

  Eğer diziden haberin yoksa ve diziyi izlemek istiyorsan The Walking Dead’in ilk sezonunu bu uygulama sayesinde izleyebilirsin. Ayrıca hapisten kaçan bir suçlu olan Lee Everett olara hayatta kalmaya çalışacağın bir oyunu da barındırmakta. Kendi hikayeni yaratman için şahane fırsat!

 4. The Walking Dead Pinball

  The Walking Dead Pinball

  Pinball olarak anılan tilt oyunlarını seviyorsan The Walking Dead Pinball oyununa da bir göz atmalısın. Tüm arka plan diziden esinlenilerek oluşturulmuş. Korku öğelerinin arasında geçen bu oyun bizde bağımlılık yaptı bile!

 5. Wikia: The Walking Dead

  Wikia: The Walking Dead

  Kapanışı Wikia: The Walking Dead uygulamasıyla yapalım demek. Dizinin hayranları tarafından oluşturulan bu uygulama merak ettiğin her şeyi içinde barındırıyor. Haritalar, karakter bilgileri… kısaca diziye dair merak ettiğin her şey!

Android’de oynaman gereken en iyi balon patlatma oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi balon patlatma oyunları

Oynaması kolay ama bir o kadar da zevkli oyunları seviyor musun? O zaman efsaneyi hatırlayalım: Bubble Shooter. Oynaman gereken en iyi balon patlatma oyunlarından harika bir liste hazırladık. Sıkıntıya birebir bal tadında en iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya başla! …

Android’de oynaman gereken en iyi roguelike oyunlar
Android’de oynaman gereken en iyi roguelike oyunlar

Aksiyonun hiç kesilmediği, gizemli zindanları keşfetmen ve önüne geleni haklaman gereken Android oyunları seviyor musun? Roguelike oyunlar tam da aradığın türden olabilir. Geçmişi çok eskilere dayanan bu oyun türünün güncel en iyi örneklerini keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi 5 gizli nesne bulma oyunu
Android’de oynaman gereken en iyi 5 gizli nesne bulma oyunu

Dikkatine ve gözlem yeteneğine güveniyor musun? Ayrıntılar gözümden asla kaçmaz diyorsan severek oynayabileceğin en iyi 5 gizli nesne bulma oyununu seçip bir liste hazırladık. Maceralara dalacağın ve keyifli zaman geçireceğin Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …