Wallpapers, ABC Klavyesi Gibi Eylül 2017’nin En İyi 5 Uygulaması

eylul

Şaka maka resmen Eylül ayına da veda ediyoruz. Kışa doğru hızla ilerlediğimiz bu günlerde sararan yaprakları da görmeye başlarsak şaşırma. Ancak seni depresyondan çıkaracak bazı haberlerimiz de yok değil. Eylül ayı Android dünyasında fırtına gibi esti ve beğeneceğin uygulamaları da ardında bıraktı. Şimdi tek yapman gereken yazımızı okuyarak Eylül ayının en öne çıkan uygulamalarına göz atmak.

Bazıları çoktan bizim vazgeçilmezlerimizden oldu bile. Umarız sen de kendine uygun bir şeyler bulursun.

Eğer senin de aklına farklı uygulamalar gelirse ya da farklı bir konuda bilgi lazımsa lütfen bize Yorumlar kısmından yazmayı unutma.

 1. Wallpapers

  Wallpapers

  Listemizin ilk sırasındaki uygulamamız Wallpapers. Adından da anlaşılacağı gibi bir duvar kağıdı uygulaması. Ancak hemen söyleyelim bu duvar kağıtları HD. Yani netlikte sınır tanımıyor. Havalar kararmaya başlamışken içini açacak bir duvar kağıdıyla telefonunu yenilemek istiyorsan doğru adres bu uygulama deriz.

 2. 30 Günde Kilo Ver

  30 Günde Kilo Ver

  İşte gelelim listemizin ve Eylül ayının en ses getiren uygulamalarından birine: 30 Günde Kilo Ver. Tam bir can yoldaşı! Sana yapacağın egzersizlerden tut da yemek menüleri önermeye kadar hemen her konuda yardım eden uygulama bizden tam puan almayı başardı bile.

 3. Device Maintenance

  Device Maintenance

  Telefonun mu yavaşladı? Ya da bir temizlik yapıp telefonunda yer açman mı gerekiyor? O zaman Device Maintenance uygulaması imdadına koşacaktır. Deneyince performansın nasıl yükseldiğini ve telefonunun hızının arttığını kendi gözlerinle göreceksin.

 4. S Collage Photo Editor

  S Collage Photo Editor

  Fotoğrafları biraz rötuşlamanın kimseye bir zararı yok. Ama önemli olan bunu doğru uygulamayla yapmak. Orada da sana tavsiyemiz S Collage Photo Editor. Kolayca saçını değiştir, göz farı ya da ruj sür. Ayrıca erkeklere de uygun 15 sakal modeli de var. Denemesi bedava!

 5. ABC Klavyesi - TouchPal Emoji , etiket ve temaları

  ABC Klavyesi – TouchPal Emoji , etiket ve temaları

  Listemizin son sırasında ABC Klavyesi var.  En güzel özelliği zamanla sana alışarak daha hızlı yazmana yardım etmesi. Ayrıca içindeki binlerce emoji de cabası. 100 farklı dil desteği sunan uygulama hem yazdıklarını kontrol etmesi hem de bir sonraki kelime tahminindeki başarısıyla bizi kendine hayran bıraktı bile.

TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma
TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma

Sosyal medyanın en sevilen kısa video paylaşım uygulaması TikTok’u kullanıyor musun? Yoksa bir yayıncı mısın? TikTok analiz ve istatistikleri ile içeriklerinin ne kadar başarılı olduğunu, takipçilerinin özelliklerini ve çok daha fazlasını öğrenmek için hemen okumaya başla! Ti…

Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?
Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?

Video çekmeyi seviyorsun ancak bazen keşke fotoğraf da çekseydim dediğin oluyor mu? Üzülme, sonradan bunu yapabilirsin. Videodan fotoğraf alma Android’de mümkün. Bu rehberle nasıl yapacağını ve ihtiyaç duyacağın en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş
En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş

En sevdiğin kıyafete artık sığmıyor musun? Favori takım elbisen üzerinde ilk aldığın gibi durmuyor mu? En iyi 5 kilo verme uygulaması listemize göz at, formuna tekrar kavuş. Sağlıklı kilo vermek için kullanabileceğin en iyi Android uygulamaları listeledik hadi, hemen keşfet! …