Yeni Arkadaşlıklar Kurmak İçin Chatous, Moco+ Gibi 5 Sohbet Uygulaması

Görseller 1 - Yeni Arkadaşlıklar Kurmak İçin Chatous, Moco+ Gibi 5 Sohbet Uygulaması

Bu sıcak yaz günlerinde etrafındaki herkes tatile mi gitti? Sen de doğal olarak o eski mesajlaşmalar ve sohbet dolu günleri özlüyorsun. Ancak üzülmene gerek yok. Biz ekip olarak yardımına koşmaya hazırız. Bu nedenle bu yazımızı yeni arkadaşlıklar kurabileceğin sohbet uygulamalarına ayırdık. Yazımızda mümkün olduğunca popüler olanların dışındakilere yer verdik ki yepyeni insanlarla tanışabilesin.

Şairin dediği gibi: Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz! Şimdi sırasıyla sohbet uygulamalarına bakıp kendine uygun arkadaşlıklar kurabilir ve bir nebze de olsa yalnızlığından kurtulabilirsin.

Eğer senin de aklına farklı uygulamalar gelirse ya da farklı bir konuda yardım lazımsa lütfen bize Yorumlar kısmından yaz.

 1. MeetMe: Sohbet ve yeni arkadaş

  MeetMe: Sohbet ve yeni arkadaş

  Listemizin ilk sırasında MeetMe: Sohbet ve yeni arkadaş uygulaması var. Üye olması oldukça kolay. Tek yapman gereken bir fotoğraf ekleyerek üyeliğini başlatmak. Ardından yakınındaki yeni kişilerle sohbet etmeye başlayabilir, bir ömür sürecek arkadaşlıklar kurabilirsin.

 2. Moco+ - Chat, Meet People

  Moco+ – Chat, Meet People

  Moco+ Chat, Meet People uygulaması da listemizdeki bir diğer sohbet uygulaması. Birebir sohbet etme şansının yanında sohbet odalarına girerek toplu muhabbetlere de dalabilirsin. Biz eski günlerdeki gibi sohbet odalarında gezinmeye bayıldık! Şimdi sıra sende.

 3. Skout - Meet, Chat, Friend

  Skout – Meet, Chat, Friend

  Skout – Meet, Chat, Friend uygulaması tüm dünyadan insanlarla mesajlaşabileceğin bir sohbet uygulaması. Kullanıcılarla resimler paylaşabilir, profillerine yorumlar bırakabilirsin. Yıldızınız barışırsa da harika bir karşılıklı koyu sohbete girebilirsin. Denemeye değer diye düşünüyoruz.

 4. LOVOO Chat, Flirt, Real people

  LOVOO Chat, Flirt, Real people

  LOVOO Chat, Flirt, Real people uygulaması arkadaş bulmanın yanı sıra özel sohbetler de yapabileceğin ve kim bilir belki de hayat arkadaşını dahi bulabileceğin bir uygulama. Unutma; ne kadar detaylı ve çekici bir profilin varsa arkadaş bulma şansın da o kadar artacaktır.

 5. Chatous - Random Chat

  Chatous – Random Chat

  Chatous Random Chat bir diğer arkadaş bulma uygulaması. Fotoğraf ve mesajların dışında video da paylaşabildiğin uygulamayı bizim gözümüz pek bir tuttu. Etrafındaki ve tüm dünyadaki yalnızlara erişmek istiyorsan bu uygulamayı bulundursan iyi edersin.

Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?
Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?

Paylaşım yaptığın hesabın gerçekten sana ait olduğunu herkese anlatmak mı istiyorsun? Hesabın için TikTok doğrulama talebinde bulunabilirsin. Hesabın doğrulanırsa mavi tikli bir rozet alabilirsin. Doğrulama işlemlerini adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?
WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?

Mesajlaşmalarını daha gizli ve güvenli hale getirmek ister misin? Sana iyi bir haberimiz var: WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme imkanı sunuyor. Bu yeni özellik sayesinde bireysel sohbetlerini meraklı gözlerden koruyabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…