Telefon Ekran Kilidini Değiştirebileceğin Start, Go Locker Gibi En İyi 5 Android Ekran Koruyucu Uygulaması

lock

Telefon güvenliği en önemli konulardan biri. Ancak güvenlik çözümü eğer aynı zamanda güzel bir görünüme de sahipse işte o zaman kalbimizi kazandı demektir. Bu nedenle yazımızı ekran kilitleme uygulamalarına ayırdık. Eğer telefonunda bulunan ekran kilitleme seçeneğinden sıkıldıysan ya da daha gelişmiş bir çözüm istiyorsan yazımızda ilgini çekecek ekran kilidi uygulamalarını bulacağına eminiz.

Sadece ekran kilidi özelliklerinin yanı sıra güvenlik gibi daha bir çok farklı özellikler de sunan ekran kilidi uygulamalarının senin de hoşuna gideceğini umarız.

Eğer senin de aklına farklı uygulamalar gelirse lütfen bize Yorumlar kısmından yaz.

 1. Start

  Start

  Listemizin ilk sırasında Start ekran kilidi uygulaması yer alıyor. Kilit ekranı özelliğinin yanı sıra uygulamalarına hızlı erişim sağlayan uygulama oldukça pratik. Kısa yollarını kişiselleştirebilmen sayesinde son arayanlardan mesajlarına kadar her bildirimi ekranına taşıyabilirsin.

 2. Echo Kilit ekranında

  Echo Kilit ekranında

  Bir diğer ekran kilidi uygulaması da Echo Kilit. Uygulama hem şık bir ekran görüntüsü hem de telefon ekranı kilitliyken bile kısayollara erişim sunuyor. Böylece telefonun kapalıyken sosyal medya hesaplarından fotoğraf galerine kadar bir çok menüye ulaşabilirsin.

 3. GO Locker - Most Installed

  GO Locker – Most Installed

  GO Locker listemizdeki en popüler uygulamalardan. Uygulama kilit ekranını kişiselleştirebilmen için sayısız seçenek sunuyor. Uygulamayla kilit ekranı için bir duvarkağıdı oluşturabilir ya da güvenlik kilidinin şekline karar verebilirsin. Oldukça kullanışlı olduğunu belirtmemiz lazım.

 4. LokLok: Draw on a Lock Screen

  LokLok: Draw on a Lock Screen

  Baştan söyleyelim biz LokLok: Drawn on a Lock Screen uygulamasına bayıldık. İçinde günlük moduna göre değiştirebileceğin birbirinden farklı sayısız tema barındırıyor. Yine kısa yollarla gereken menülerini ekrana taşıyabileceğin uygulama bizlerden tam puan aldı.

 5. Next Lock Screen

  Next Lock Screen

  Listemizdeki son uygulama Next Lock Screen. Oldukça farklı ve çekici ekran koruyuculara sahip olduğunu belirtmeliyiz. Ekran kilidini farklılaştırabileceğin uygulama aynı zamanda hava durumunu da bildirmesiyle beğenimizi kazandı.

Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?
Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?

Paylaşım yaptığın hesabın gerçekten sana ait olduğunu herkese anlatmak mı istiyorsun? Hesabın için TikTok doğrulama talebinde bulunabilirsin. Hesabın doğrulanırsa mavi tikli bir rozet alabilirsin. Doğrulama işlemlerini adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?
WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?

Mesajlaşmalarını daha gizli ve güvenli hale getirmek ister misin? Sana iyi bir haberimiz var: WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme imkanı sunuyor. Bu yeni özellik sayesinde bireysel sohbetlerini meraklı gözlerden koruyabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…