Müziklerini Çalabileceğin Pulsar, Neutron Gibi En İyi 5 Ücretsiz Müzik Çalar

muzik

Akıllı telefonundan müzik dinlemeyen var mı? Sanırız yanıt hayır. Kimi zaman yolculuk yaparken kulaklıkla, kimi zamansa arkadaşlarla toplanınca hoparlörle hepimiz müzik dinlemeyi seviyoruz. Ancak müzik çalar kullanarak ses kalitesini artırabileceğini ve müzik listelerini daha kaliteli sesle dinleyebileceğini biliyor muydun? İşte bu nedenle yazımızı müzik çalar uygulamalarına ayırdık.

Şimdi arkana yaslan ve yazımızı okuyarak sana en uygun müzik çaları bulmaya bak. Mesela bizim en sevdiğimiz yöntem oyunun sesini kapatarak, oyun oynarken sevdiğimiz şarkıları dinlemek. Sen de mutlaka denemelisin.

Eğer senin de aklına farklı müzik çalarlar gelirse lütfen bize Yorumlar kısmından yaz.

 1. Pulsar Music Player

  Pulsar Music Player

  Listemizin ilk sırasındaki müzik çalar Pulsar Music Player. Telefonundaki şarkı listelerini düzenlemeni sağlayan uygulama grafik olarak son derece profesyonel hazırlanmış. Müzik dinlemeye başladığında ekran şık ve basit kullanımlı bir arayüze sahip oluyor.

 2. Phonograph Music Player

  Phonograph Music Player

  Listemizdeki bir diğer ücretsiz müzik çalar uygulaması da Phonograph Music Player. Uygulama şarkıları içeriğine, albümlere, şarkıcılara veya listelere göre düzenleyerek çalma listelerini oldukça kullanışlı hale getiriyor. Canlı görünümü de cabası!

 3. Shuttle+ Music Player

  Shuttle+ Music Player

  Shuttle+ Music Player harika grafikleriyle bizi oldukça etkiledi. Albüm ve şarkıcı bilgilerini alarak ekranda etkileyici bir listeleme yapan uygulama ses güçlendirme ve şarkı sözlerini görüntüleme özellikleri ile bizi resmen büyüledi.

 4. n7player Müzik çalar

  n7player Müzik çalar

  Bir diğer müzik çalar uygulaması olan n7player şarkılarını dinlemek için bir başka harika uygulama. Şarkılarını düzenleme, listeleme gibi özelliklerinin yanı sıra hemen hemen tüm dosya formatlarını çalmasıyla da diğerlerine fark atıyor. Mutlaka denemelisin.

 5. Neutron Music Player

  Neutron Music Player

  Listemizin son sırasındaysa Neutron Music Player uygulaması var. Ekranda müzik çalarken ses grafiklerini görmekten hoşlanıyorsan bu uygulama sana hitap ediyor demektir. Aynı zamanda neredeyse sınırsız ses ayarıyla kaliteli ses sunması da uygulamayı oldukça cazip kılıyor.

Instagram arama önerileri nasıl temizlenir?
Instagram arama önerileri nasıl temizlenir?

Instagram platformu kullandıkça tercihlerin, neleri beğenip beğenmediğin nasıl zaman geçirdiğin ile ilgili kişisel verilerini toplar. Bu veriler doğrultusunda önerilerde bulunur. Instagram arama önerilerini silmene imkan tanır. Nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et…

Telegram sesli mesaj indirme nasıl yapılır?
Telegram sesli mesaj indirme nasıl yapılır?

Sohbetlerin sırasında aldığın sesli mesajları cihazına kaydetmek veya arkadaşlarınla yeniden paylaşmak mı istiyorsun? Telegram sesli mesaj indirme özelliğine sahip. Atacağın birkaç basit adımla kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için rehberimizi okumaya devam et!…