İnternet Gezinme Tecrübeni Kökten Değiştirecek Opera, Firefox Gibi En İyi 5 Tarayıcı

browser

Akıllı telefonlarımızı en çok ne için kullanıyoruz desem sanırım çoğumuzun yanıtı İnternet olur. Ancak İnternet tarayıcıları o kadar çeşitli ki insan hangisini kullanacağına şaşırıyor. Bu nedenle sana da yardımcı olması için piyasadaki en gözde tarayıcıları değerlendirdik.

En az veri harcayandan en kolay kullanıma sahip olana kadar çeşitli kriterlerle sana en uygun tarayıcıyı sunmaya çalıştık. Şimdi tek yapman gereken oyunlara ara verip yazımızı okumak ve karar verdiğin tarayıcı sayesinde keyifli bir İnternet gezintisi yapmak!

Eğer senin de aklına farklı tarayıcılar gelirse lütfen bize Yorumlar kısmından yaz.

 1. UC Browser for Android

  UC Browser for Android

  Listemizdeki ilk tarayıcımız UC Browser for Android. Oldukça hızlı olduğunu hemen belirtmeliyiz. Kendi içinde bir de gizli gezinme moduna sahip. Herhangi bir şeyi indirmeye başladığında sayfayı kapatsan bile indirmeye devam eden bu tarayıcı bizden tam puan almayı başardı.

 2. Android için Opera tarayıcı

  Android için Opera tarayıcı

  Tarayıcılardan bahsedilir de hiç Opera unutulur mu? En önemli özelliği elbette verileri sıkıştırması sayesinde oldukça az veri kullanması. Bu da elbette faturalarda hatrı sayılır bir ucuzlamaya tekabül ediyor. Sırf bu özelliği sayesinde bile listemize girmeye hak kazandı. İndir, pişman olmazsın!

 3. Chrome Tarayıcı - Google

  Chrome Tarayıcı – Google

  Elbette listemizde bir de Google’ın tarayıcısını koymamız gerekti. Evet; Google Chrome Tarayıcı. Bilgisayarındaki tarayıcı model alınarak oluşturulan Google Chrome kullanım alışkanlıklarına hemen adapte olacak şekilde tasarlanmış. Basit, hızlı ve tanıdık bir çözüm arıyorsan indirmeni tavsiye ederiz.

 4. Firefox Browser hızlı tarayıcı

  Firefox Browser hızlı tarayıcı

  Listemizde sırada Mozilla tarafından geliştirilen Firefox var. Oldukça hızlı çalışan Firefox da yine bilgisayarında kullandığın tarayıcının arayüzüne sahip. Hız, gizlilik ve güvenlik istiyorsan senin tarayıcın Mozilla demektir. Denemesi de kullanması da bedava!

 5. Brave Browser: Fast AdBlock

  Brave Browser: Fast AdBlock

  Listemizin son sırasında gizli bir kahraman olan Brave Browser var. Gerçekten de bu taçsız kral bizi oldukça etkiledi. Reklamları engelleme özelliğinden tut da pil ömrünü uzatma fonksiyonuna kadar sahip olmadığı özellik yok. Ayrıca gizli şekilde İnternet kullanmanı da sağlayan bu tarayıcı artık bizim vazgeçilmezlerimizden!

İndirmen gereken en iyi manga okuma uygulamaları
İndirmen gereken en iyi manga okuma uygulamaları

En sevdiğin ünlü Japon çizgi romanlarını, her yerde, dilediğin an okumak ister misin? O halde bir manga okuyucuya ihtiyacın olacak. En iyi manga okuma uygulamaları listemizi incele, en çok beğendiğini kolayca indir. En iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya baş…

Android’e indirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı
Android’e indirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı

Oyun oynarken veya çeşitli görevleri yerine getirirken biri senin adına otomatik olarak tıklasa güzel olmaz mıydı? İndirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı için harika bir liste hazırladık. İşine çok yaracak en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …