Temmuz 2017’nin En İyi ve Yeni Motion Stills, Ev Egzersizleri Gibi 5 Uygulaması

temmuz

Resmen Temmuz ayının da sonuna doğru yaklaşıyoruz. Sıcak olmasına rağmen bol tatilli geçen bu ay aynı zamanda Android dünyasında bir çok uygulamanın da piyasaya çıktığı ay oldu. Senin için geçen ayın özetini yapmaya çalıştık. Tasarımdan spora kadar pek çok uygulamayı eklediğimiz listemizden hoşlanacağını umuyoruz.

Tek yapman gereken arkana yaslanmak, Temmuz ayında çıkan son uygulamaları incelemek ve dilediğini indirerek keyfine bakmak!

Senin de aklına yeni başka uygulamalar gelirse lütfen bize Yorumlar kısmından yazmayı unutma.

 1. Aquila Messenger for Twitter

  Aquila Messenger for Twitter

  Listemizin ilk sırasındaki uygulama Aquila Messenger for Twitter. Adından da anlaşılacağı üzere bir mesajlaşma uygulaması. Ancak Twitter mesajlarını renkli ve farklı hale getirebiliyor. Arkadaşlarının durumunu da gösteren uygulama bizim oldukça hoşumuza gitti.

 2. Motion Stills

  Motion Stills

  İçinde hep bir yönetmen olma isteği varsa Motion Stills tam sana göre bir uygulama demektir. Farklı efektler kullanarak videolar çekebileceğin uygulama aynı zamanda bu videoları sosyal medya üzerinde de paylaşmana olanak veriyor. Mutlaka dene deriz!

 3. Icon Pack Studio

  Icon Pack Studio

  Telefonunu görünümünden sıkıldın mı? Yanıtın evetse o zaman Icon Pack Studio yardımına yetişecektir. İçinde sınırsız sayıda simge barındıran uygulama ile telefonuna bambaşka bir görünüm verebilirsin. Dene ve telefonunu yeni mi aldın sorularıyla eğlen deriz 🙂

 4. Ev Egzersizleri

  Ev Egzersizleri

  Sen de bizim gibi spor yapmak için hazırlanıp çıkmaya üşenenlerden misin? Bunun da bir çözümü var! Ev Egzersizleri uygulaması. Nerede olursan ol telefonunun yardımıyla egzersizler yapabilirsin. Ayrıca egzersiz durumunu da takip edebilirsin. Ücretsiz bir spor hocası istiyorsan durma deriz.

 5. ABC Klavyesi - TouchPal Emoji , etiket ve temaları

  ABC Klavyesi – TouchPal Emoji , etiket ve temaları

  ABC Klavyesi –  TouchPal Emoji etiket ve temaları uygulaması listemizdeki son uygulamamız. Daha hızlı mesaj yazabileceğin ya da arkadaşlarınla konuşurken mesajlarında binlerce emoji kullanabileceğin eksiksiz bir klavye. Ayrıca hataları önlemek için denetleyicisi ve bir tahmin motoru da barındırmakta. Zaman kazanmak istiyorsan mutlaka denemelisin.

Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?
Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?

Paylaşım yaptığın hesabın gerçekten sana ait olduğunu herkese anlatmak mı istiyorsun? Hesabın için TikTok doğrulama talebinde bulunabilirsin. Hesabın doğrulanırsa mavi tikli bir rozet alabilirsin. Doğrulama işlemlerini adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?
WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?

Mesajlaşmalarını daha gizli ve güvenli hale getirmek ister misin? Sana iyi bir haberimiz var: WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme imkanı sunuyor. Bu yeni özellik sayesinde bireysel sohbetlerini meraklı gözlerden koruyabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…