Uluslararası Yoga Günü İçin Daily Yoga, Yoga.com Gibi En İyi 5 Uygulama

yoga

Bugün günlerden Yoga günü! Evet çoğumuz farkında değiliz ama bugün uluslararası yoga günü. Bu nedenle de yazımızı yoga uygulamalarına ayırdık. Sen de stresten arınmak ve sakin bir gün geçirmek istiyorsan uygulamaları deneyebilirsin.

Uygulamalar sana egzersizleri yaparken rehberlik ediyor. Rahatlatıcı müzikleri ile de göz dolduran bu uygulamaları umarız sen de beğenirsin.

Senin de aklına başka uygulamalar gelirse lütfen bize Yorumlar kısmından yazmayı unutma.

 1. Daily Yoga - Fitness On-the-Go

  Daily Yoga – Fitness On-the-Go

  İlk uygulamamız Daily Yoga – Fitness On the Go. Adından da anlaşılacağı gibi günlük yoga faaliyetlerini düzenliyor. Tek yapman gereken indirip denemek ve biraz olsun rahatlamak. Farkı göreceksin.

 2. Yoga – hareketler ve sınıflar

  Yoga – hareketler ve sınıflar

  Yoga – hareketler ve sınıflar uygulaması ise listemizdeki bir diğer uygulama. Bu uygulama Yoga sınıflarına katılarak öğrenmeni sağlıyor. Kurslara param yetmiyor ya da vaktim yok diyorsan bu uygulama derdine derman olacak.

 3. Yoga.com Studio

  Yoga.com Studio

  Yoga.com Studio uygulaması da yoga pozlarının neredeyse tamamını bulacağın uygulamalardan biri. Basitten zora tüm yoga pozlarını gösteren uygulama sayesinde sana uygun olan pozu seçerek stresten uzaklaşabilirsin.

 4. Relax M Meditation: Sleep Yoga

  Relax M Meditation: Sleep Yoga

  Uyku sorunu çekiyorsan Relax M Meditation: Sleep Yoga ile bu sorununu aşabilirsin. Birbirinden rahatlatıcı içerikler arasından sana gerekeni seç ve rahat bir uyku uyu!

 5. Yoga

  Yoga

  Son uygulamamız Yoga tam bir öğretici. İçinde barındırdığı videolar sayesinde sana baştan sona yoga yapmayı öğretiyor. Dilediğin zaman durdurup devam edebileceğin videolar sayesinde yoga öğrenmek çok daha kolay. Biz oldukça beğendik!

Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?
Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?

Paylaşım yaptığın hesabın gerçekten sana ait olduğunu herkese anlatmak mı istiyorsun? Hesabın için TikTok doğrulama talebinde bulunabilirsin. Hesabın doğrulanırsa mavi tikli bir rozet alabilirsin. Doğrulama işlemlerini adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?
WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?

Mesajlaşmalarını daha gizli ve güvenli hale getirmek ister misin? Sana iyi bir haberimiz var: WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme imkanı sunuyor. Bu yeni özellik sayesinde bireysel sohbetlerini meraklı gözlerden koruyabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…