Şampiyonlar Ligi Finali’ni Androidinden Nasıl İzleyebilirsin?

uefa

Spor ve özellikle futbol hayranları, sizler de 3 Haziran’da oynanacak Şampiyonlar Ligi Finali’ni bizler gibi heyecanla bekleyenlerden misiniz? Harika bir maç olacağı rakip takımlar sayesinde şimdiden belli olan final maçı için geri sayım devam edeyor. Spordan ve spor oyunlarından vazgeçemem diyorsan bu yazımız ve uygulamalar tam da senin için.

Juventus ve Real Madrid arasındaki bu final maçını canlı takip etmek ve diğer müsabakalar hakkında bilgi almak için uygulamalarımızın sana yararlı olacağını düşündük. Şimdiden iyi seyirler!

Eğer senin de eklemek istediklerin olursa bize Yorumlar kısmından mutlaka yaz.

 1. UEFA Champions League

  UEFA Champions League

  UEFA Champions League UEFA’nın resmi uygulaması. Bu sayede içinde bulamayacağın bilgi yok desek doğru olur. Takımını seçebileceğin, canlı skorlara ulaşabileceğin uygulama aynı zamanda canlı anlatımlarıyla da ilgimizi çekti.

 2. Eurosport.com

  Eurosport.com

  Eurosport.com futbol da dahil tüm spor haberlerine ulaşmanı sağlayan bir diğer spor uygulaması. Bir çok maçın gerçek zamanlı sonuçlarını takip edebileceğin uygulama bazen sporcu ya da muhabirlerle de sohbet imkanı sağlamasıyla göz dolduruyor.

 3. LiveScore

  LiveScore

  Maçları takip etmeyi seviyorsan LiveScore uygulamasını telefonunda bulundursan iyi edersin. Tüm maçların skorlarını canlı olarak takip edebileceğin uygulama aynı zamanda verdiği istatistik bilgileri ile maç sonucu tahmin etmede oldukça işe yarıyor.

 4. Futbol Skor

  Futbol Skor

  Bir diğer canlı maç skoru takip edebileceğin uygulama da Futbol Skor. Kişiselleştirme yaparak takibe aldıklarını listeleyebileceğin uygulama da aynı zamanda bildirimler alarak merak ettiğin maç skorlarının sana gelmesini sağlayabilirsin.

 5. Onefootball - Sadece futbol!

  Onefootball – Sadece futbol!

  Onefootball da canlı maç takibi için tasarlanmış bir başka uygulama. Uluslararası karşılaşmalara kadar neredeyse tüm spor karşılaşmalarını takip edebileceğin uygulama kolay kullanımı ve başarılı tasarımıyla bizden tam puan aldı.

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…

TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?
TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?

Beğenmediğin bir videoyu yanlışlıkla tekrar mı paylaştın ya da artık tekrar paylaşılanlar arasında görmek istemiyor musun? TikTok tekrar paylaşılanları silme seçeneğine sahip. Böyle bir durumda kendin bunu kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…

WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?
WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?

Ünlü anlık mesajlaşma uygulaması hesabını daha güvende tutmak ve daha kolay bağlanabilmen için yeni alternatif yöntemler deniyor. WhatsApp doğrulama kodu artık e-posta ile de alınabilecek. Henüz test aşamasında olan bu özellik nasıl kullanılır keşfetmek için okumaya devam et!…

Instagram hitap şekli ekleme nasıl yapılır
Instagram hitap şekli ekleme nasıl yapılır

Bazı hesaplarla iletişim kurmak istediğinde nasıl hitap edeceğini kestirmek de zorlanıyor musun? Bu durumun farkında olan Instagram hitap şekli ekleme özelliğini duyurdu. Bu özellik sayesinde iletişim kurarken daha doğru kelimeleri seçebilirsin. Detaylar için okumaya devam et…