Grand Shooter: 3D Gun Game, Car Driving Simulator Drift Gibi Mayıs 2017’nin En İyi 5 Oyunu

mayis

Baharın son ayı olan Mayıs da hızlıca geçti. Artık resmen yaza başlamış bulunmaktayız. Plajda güneşlenirken ihtiyacın olacak Mayıs ayının en iyi oyunlarını senin için inceledik ve iddialı bir liste hazırladık. Sıkıntıya birebir bu oyunlar sayesinde umarız keyfine keyif katabiliriz.

Macera oyunlarından üçlü eşlemeye kadar çeşitli oyun türlerini derlediğimiz listemizi hazırlarken zamanın nasıl geçtiğini bizler anlayamadık. Sıra sende. Şimdiden iyi yazlar!

Eklemek istediğin başka oyunlar olursa bize Yorumlar kısmından mutlaka yaz!

 1. Lollipop & Marshmallow Match3

  Lollipop & Marshmallow Match3

  Listemizdeki ilk oyunumuz Lollipop & Marshmallow Match3. Adından da anlaşılacağı gibi şekerlemeleri bir araya getirerek oynanan bir üçleme oyunu. Zamanla zorlaşan seviyeleri sayesinde acayip bağımlılık yaptığını belirtelim.

 2. Grand Shooter: 3D Gun Game

  Grand Shooter: 3D Gun Game

  Silahını kapıp macereya atılmayı seviyorsan Grand Shooter: 3D Gun Game oyunu tam senlik demektir. Harika grafikleri ve üç boyutlu yapısıyla gerçek bir çatışmanın ortasındaymış hissi veren oyun bizden tam puan aldı.

 3. Terminator Genisys: Future War

  Terminator Genisys: Future War

  Terminator filmini bilmeyenimiz yoktur sanırız. İşte Terminator Genisys: Future War oyunu da filmin senaryosundan esinlenilerek oluşturulmuş. Oyunun bir diğer güzel yanı da tüm dünyadaki oyunculara karşı oynanabilmesi. Macera seviyorsan indirmelisin!

 4. Stickman Skate Battle

  Stickman Skate Battle

  Oynarken telefonu elimizden düşüremediğimiz bir diğer oyun da Stickman Skate Battle. Amaç çöpten adamın kaykay sürmesini ve engelleri açmasını sağlamak. Kolay gibi duruyor olabilir ancak kesinlikle eğlence garantili.

 5. Car Driving Simulator Drift

  Car Driving Simulator Drift

  Listemizde araba sevdalılarını da unutmadık. Birbirinden lüks modeller barındıran Car Driving Simulator Drift mükemmel bir sürüş oyunu. Şehrin sokaklarında rakiplerini alt etmen gereken bu yarış oyununu elinden bırakamayacaksın!

Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu
Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu

Bir medeniyet kurup tüm dünyaya meydan okumayı seviyor musun? O zaman Civilization benzeri en iyi strateji oyunları listemizi de çok seveceksin. Android’de severek oynayabileceğin, bu popüler oyuna alternatif olabilecek en iyi seçenekleri keşfetmek için hemen okumaya başla! C…

Android İçin En İyi Futbol Oyunları ile Gol Kralı Ol!
Android İçin En İyi Futbol Oyunları ile Gol Kralı Ol!

Tam bir futbol tutkunu musun? Sevdiğin oyuncularla maç yapmak ister misin? İşte sana büyük fırsat: Android için en iyi futbol oyunları. Sevdiğin takım ve futbolcularla yeşil sahalara çık, rakibini gole boğ ve galibiyet turu at. En iyi mobil oyunları keşfetmek için hemen oku! …

Oynaman Gereken En İyi Android Strateji Oyunları
Oynaman Gereken En İyi Android Strateji Oyunları

Oyun oynarken plan yapmayı, rakiplerini tuzağa düşürmeyi veya düşmanlarını gafil avlayıp yok etmeyi seviyor musun? O zaman bu liste tam senlik. En iyi Android strateji oyunları bugün AndroidListe’de. Bu muhteşem beş oyunu keşfetmek ve şimdi indirmek için hemen okumaya başla! …

Oynayabileceğin Android İçin En İyi RPG Oyunları!
Oynayabileceğin Android İçin En İyi RPG Oyunları!

Sen de bir RPG tutkunu musun? Mobil cihazlarında rol yapma oyunları oynamaktan keyif alıyorsan Android için en iyi RPG oyunları içeren tam senlik bir liste hazırladık. Yeteneklerini gösterebileceğin ve herkese meydan okuyabileceğin oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla!…