Mayıs Ayının ABC Keyboard, Money Lover Gibi En İyi 5 Uygulaması

mayis

Artık Mayıs ayına da veda etme vakti geldi. Resmi olarak yaza girmemize günler kaldı. Yazın sıcak günlerinde en büyük eğlencelerimizden biri de gölge bir köşe bulup oyunlarımıza gömülmek. Sadece oyun da değil. Mayıs ayında önerebileceğimiz bir çok uygulama da piyasaya çıktı.

Bu nedenle senin için Mayıs ayının En’lerini sıraladık. Umarız hoşuna gider!

Eğer senin de eklemek istediğin uygulamalar olursa bize Yorumlar kısmından mutlaka yaz.

 1. ABC Keyboard - TouchPal

  ABC Keyboard – TouchPal

  İlk uygulamamız ABC Keyboard – TouchPal. Neredeyse sayısız dil için destek sunan klavye uygulaması aynı zamanda içinde barındırdığı ifadelerle de oldukça eğlenceli hale getirilmiş. Kelime tahminleri de neredeyse mükemmel!

 2. Lazer el iplik makinası

  Lazer el iplik makinası

  Dünyayı saran elde çevirme çarkı Lazer el iplik makinası sayeside artık telefonunda! Sıkıntıya birebir olacak bu uygulama sayesinde telefonunu elinden düşürmeyeceğinin garantisini veririz.

 3. Weather Wiz: Forecast & Widget

  Weather Wiz: Forecast & Widget

  Weather Wiz ile dünyanın herhangi bir yerindeki hava durumunu gerçek zamanlı olarak öğrenebilmen mümkün. En güncel verileri sunan uygulma aynı zamanda ekranında şık bir görüntü de sağlıyor.

 4. Money Lover - Gider yöneticisi

  Money Lover – Gider yöneticisi

  Money Lover – Gider Yöneticisi kolayca kişisel harcamalarını ve günlük harcamalarını yönetmeni sağlar. Bu sayede aylık gelir gider planı yaparak tasarruf edebilir ve fazla harcamalarından kurtulabilirsin. Pratik ötesi!

 5. Cartoon Photo for Prisma

  Cartoon Photo for Prisma

  Cartoon Photo for Prisma sayesinde bir fotoğrafını harika bir tasarım ile mükemmel hale getirebilirsin. Özçekimlerin üzerinde de efektler uygulamanı sağlayan uygulama kolayca sosyal medya hesaplarında paylaşım yapmana da olanak sağlıyor.

Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?
Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?

Paylaşım yaptığın hesabın gerçekten sana ait olduğunu herkese anlatmak mı istiyorsun? Hesabın için TikTok doğrulama talebinde bulunabilirsin. Hesabın doğrulanırsa mavi tikli bir rozet alabilirsin. Doğrulama işlemlerini adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?
WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?

Mesajlaşmalarını daha gizli ve güvenli hale getirmek ister misin? Sana iyi bir haberimiz var: WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme imkanı sunuyor. Bu yeni özellik sayesinde bireysel sohbetlerini meraklı gözlerden koruyabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…