Trivia Crack, Quiz Harry Potter Gibi En İyi 5 Bilgi Oyunu

bilgi

Havalar güzelleştikçe insanın artık erkenden uyuyası gelmiyor. Haliyle de oyun oynama süremiz biraz daha uzadı. Bu yazımızda uzayan günlerde arkadaşların ve ailenle oynayabileceğin test ve bulmaca oyunların en keyiflilerini tanıtmaya karar verdik. Bilgini test ederken aynı zamanda yeni şeyler de öğreneceğin bu oyunlar eğlenmek için birebir!

Kısaca Quiz Oyunları diye adlandırılan bu oyunlar sayesinde bilgini test ederken doyasıya eğlenmeni dileriz.

Eklemek istediğin başka oyunlar olursa bize Yorumlar kısmından mutlaka yaz!

 1. Logo Oyun:Marka Guess

  Logo Oyun:Marka Guess

  İşte en keyifli oyunlardan biri: Logo Oyun: Marka Tahmini. Tek başına ya da arkadaşlarınla oynayabileceğin bu oyunda amaç ekranda beliren markaların isimlerini doğru tahmin etmek. Şaşırtıcı derecede eğlendiriyor!

 2. Trivia Crack

  Trivia Crack

  Trivia oyununu duymayanınız yoktur. İşte Trivia Crack de bunun üzerine kurulmuş bir oyun. Sanattan coğrafyaya onlarca başlıkta yarışabileceğin bu oyunda rekabet oldukça yüksek. Hem öğrenmek hem de eğlenmek için ideal.

 3. What if..

  What if..

  What if… oyunu kelimenin tam anlamıyla bir eğlence bombası. Ekranda beliren senaryolara dair cümleleri doğru şekilde tamamlamayı tahmin ederek oynanıyor. Bazı soru tipleri yüzünden büyük yaştakilere hitep ettiğini hatırlatalım.

 4. Coğrafya Bilgi Yarışması 3D

  Coğrafya Bilgi Yarışması 3D

  İşte zor ama eğlenceli bir oyun daha. Coğrafya Bilgi Yarışması 3D. Adından da anlaşılacağı gibi sorular coğrafya bilgisi üzerine. Ancak kendine güveniyorsan oldukça keyif alacağını garantileyebiliriz.

 5. Quiz Harry Potter

  Quiz Harry Potter

  Quiz Harry Potter oyunu da yine adından anlaşılacağı gibi Harry Potter hayranlarını oldukça mutlu edecek. Filmdeki ve kitaptaki bilgileri test eden oyun sayesinde biz bilmediğimiz bir sürü şey öğrendik. Sıra sende!

Oynaman Gereken En İyi Android Çocuk Oyunları
Oynaman Gereken En İyi Android Çocuk Oyunları

Android telefon ve tabletlerden çocukları uzak tutmak çok zor. Çocukların daha keyifli ve güvenli zaman geçirmesini sağlayacak mobil oyunlar var. En iyi Android çocuk oyunları bugün AndroidListe’de seni bekliyor. Listemizi keşfetmek ve oyun indirmek için hemen okumaya başla! …

Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu
Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu

Bir medeniyet kurup tüm dünyaya meydan okumayı seviyor musun? O zaman Civilization benzeri en iyi strateji oyunları listemizi de çok seveceksin. Android’de severek oynayabileceğin, bu popüler oyuna alternatif olabilecek en iyi seçenekleri keşfetmek için hemen okumaya başla! C…

Android İçin En İyi Futbol Oyunları ile Gol Kralı Ol!
Android İçin En İyi Futbol Oyunları ile Gol Kralı Ol!

Tam bir futbol tutkunu musun? Sevdiğin oyuncularla maç yapmak ister misin? İşte sana büyük fırsat: Android için en iyi futbol oyunları. Sevdiğin takım ve futbolcularla yeşil sahalara çık, rakibini gole boğ ve galibiyet turu at. En iyi mobil oyunları keşfetmek için hemen oku! …

Oynaman Gereken En İyi Android Strateji Oyunları
Oynaman Gereken En İyi Android Strateji Oyunları

Oyun oynarken plan yapmayı, rakiplerini tuzağa düşürmeyi veya düşmanlarını gafil avlayıp yok etmeyi seviyor musun? O zaman bu liste tam senlik. En iyi Android strateji oyunları bugün AndroidListe’de. Bu muhteşem beş oyunu keşfetmek ve şimdi indirmek için hemen okumaya başla! …