Trivia Crack, Quiz Harry Potter Gibi En İyi 5 Bilgi Oyunu

bilgi

Havalar güzelleştikçe insanın artık erkenden uyuyası gelmiyor. Haliyle de oyun oynama süremiz biraz daha uzadı. Bu yazımızda uzayan günlerde arkadaşların ve ailenle oynayabileceğin test ve bulmaca oyunların en keyiflilerini tanıtmaya karar verdik. Bilgini test ederken aynı zamanda yeni şeyler de öğreneceğin bu oyunlar eğlenmek için birebir!

Kısaca Quiz Oyunları diye adlandırılan bu oyunlar sayesinde bilgini test ederken doyasıya eğlenmeni dileriz.

Eklemek istediğin başka oyunlar olursa bize Yorumlar kısmından mutlaka yaz!

 1. Logo Oyun:Marka Guess

  Logo Oyun:Marka Guess

  İşte en keyifli oyunlardan biri: Logo Oyun: Marka Tahmini. Tek başına ya da arkadaşlarınla oynayabileceğin bu oyunda amaç ekranda beliren markaların isimlerini doğru tahmin etmek. Şaşırtıcı derecede eğlendiriyor!

 2. Trivia Crack

  Trivia Crack

  Trivia oyununu duymayanınız yoktur. İşte Trivia Crack de bunun üzerine kurulmuş bir oyun. Sanattan coğrafyaya onlarca başlıkta yarışabileceğin bu oyunda rekabet oldukça yüksek. Hem öğrenmek hem de eğlenmek için ideal.

 3. What if..

  What if..

  What if… oyunu kelimenin tam anlamıyla bir eğlence bombası. Ekranda beliren senaryolara dair cümleleri doğru şekilde tamamlamayı tahmin ederek oynanıyor. Bazı soru tipleri yüzünden büyük yaştakilere hitep ettiğini hatırlatalım.

 4. Coğrafya Bilgi Yarışması 3D

  Coğrafya Bilgi Yarışması 3D

  İşte zor ama eğlenceli bir oyun daha. Coğrafya Bilgi Yarışması 3D. Adından da anlaşılacağı gibi sorular coğrafya bilgisi üzerine. Ancak kendine güveniyorsan oldukça keyif alacağını garantileyebiliriz.

 5. Quiz Harry Potter

  Quiz Harry Potter

  Quiz Harry Potter oyunu da yine adından anlaşılacağı gibi Harry Potter hayranlarını oldukça mutlu edecek. Filmdeki ve kitaptaki bilgileri test eden oyun sayesinde biz bilmediğimiz bir sürü şey öğrendik. Sıra sende!

İndirmen gereken en iyi Android simülasyon oyunları
İndirmen gereken en iyi Android simülasyon oyunları

Günlük hayatı eğlenceli görsellerle mobil cihazlara taşıyan oyunları seviyor musun? O zaman en iyi Android simülasyon oyunları tam da senlik! Oyun mekanikleri ve grafikleri ile ilgini çekecek, mobil cihazlarına indirmen gereken en iyi Android oyunları keşfetmek için hemen oku…

Android için indirmen gereken en iyi Scrabble oyunları
Android için indirmen gereken en iyi Scrabble oyunları

Ailecek veya arkadaşlarınla oynayabileceğin kutu oyunlarının başında gelen kelime türetme oyunu Scrabble’ı bilirsin. Android için en iyi Scrabble oyunlarından birini indirerek bu keyfi mobil cihazlarına taşıyabilirsin. En iyi kelime oyunlarını keşfetmek için okumaya devam et!…

Android İçin Bilmen Gereken En İyi Masa Oyunları
Android İçin Bilmen Gereken En İyi Masa Oyunları

Masa oyunlarını seviyor ama taşıması zor mu geliyor? Android seni bu dertten kurtarıyor ve en popüler oyunları mobile taşıyor. Her an oynayabileceğin en iyi masa oyunları AndroidListe’de. Keyifli zaman geçirmeni sağlayacak en güzel oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla!…