CATS (Cash Arena Turbo Strats’) Kedi Robotlar Hakkında Bilgi ve İpuçları

cats

Yavaş yavaş ilkbaharın sonlarına doğru geliyoruz. Yaz sıcakları artık kendini iyiden iyiye göstermeye başladı. Bu güzel günleri dünyayı kasıp kavuran bir oyun olan CATS (Cash Arena Turbo Starts’) oyunu oynayarak geçirebileceğini düşündük.

Adından da anlaşılacağı gibi kahramanları kediler olan bu oyunda birbirinden çılgın karakterlerin sokak kapışmalarına katılmak bizim stresimizi atmamıza iyi geldi. İpuçlarımız sayesinde senin de oyunu keyifle oynayacağını umuyoruz.

Tom Amca’nı Dinle

Tom Amca biraz garip görünebilir ama emin ol ki oyun hakkındaki herşeyi bilen karakter ta kendisi. Arada belirecek kutucuklarla onun tavsiyelerini mutlaka dinle ve verdiği hediye silahları hemen kap!

Fizik Kurallarını Zorla

Oyunda yarattığın robot aracın otomatik olarak dövüşüyor. Ancak bazen tasarımda yapacağın akıllı değişikliklerle çok daha büyük ve ürkütücü rakiplerini yenmen mümkün. Yaratcılığını konuşturmalısın!

Puanını ve Sıralamaları Takip Et

Her dövüş kazandığında oyundaki sıralaman ve puanın da artacak. Bunu adının yanında belirecek mavi kedi simgesinden takip etmeyi unutma. Elbette kaybettiğin zaman da tam tersi oluyor. O yüzden dikkatli savaşmakta fayda var.

Arkadaşlarınla Antrenman Yap

Eğer bilmediğin dövüşlere girip sıralamanı riske atmak istemiyorsan Facebook hesabın üzerinden arkadaşlarınla deneme savaşları yapabilirsin. Bu sayede hem yeteneklerini geliştirebilir hem de arkadaşlarınla eğlenceli dakikalar geçirebilirsin.

Savaş Makinanın Her Parçasını Tanı

Oyunda savaş aracın senin her şeyin. Bu nedenle en ufak paraasına kadar tanımanda fayda var. En ufak dişliye kadar her aracın değerlendirme puanlarını takip edip en yüksek puanı olanı almaya çalışmak dövüşlerde sana müthiş avantaj kazandıracak.

Oyunu rahatça indirebilmen için aşağıya adresini bırakıyoruz. Eğer senin de aklına farklı bir ipucu gelirse bize mutlaka Yorumlar kısmından yaz. İyi eğlenceler!

  1. CATS: Crash Arena Turbo Stars

    CATS: Crash Arena Turbo Stars

    Savaş makinalarını inşa et ve kedi dostunla birbirinden farklı savaşlara katıl. Kazanacağın puanlarla daha iyi araçlar oluşturarak oyunda ilerle.

Android’de Oynaman Gereken En iyi Spor Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En iyi Spor Oyunları

Spor ile aran nasıl? Fırsat buldukça yapıyor musun? Yoksa sen de bu zevkini mobil dünyaya taşıyanlardan mısın? En iyi spor oyunları için 5’li bir liste bugün AndroidListe’de seni bekliyor. Mobil cihazlarında oynaman gereken en iyi oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

Oynayabileceğin Roblox Benzeri En İyi RPG Oyunlar
Oynayabileceğin Roblox Benzeri En İyi RPG Oyunlar

Roblox oynamayı çok seviyorsun ancak alternatif oyunları da merak mı ediyorsun? Deneyebileceğin Roblox benzeri oyunlar bugün AndroidListe’de. En iyi RPG oyunları bulacağın listemize göz atmak ve binlerce oyuncunun severek oynadığı oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

Oynaman Gereken En İyi Android Çocuk Oyunları
Oynaman Gereken En İyi Android Çocuk Oyunları

Android telefon ve tabletlerden çocukları uzak tutmak çok zor. Çocukların daha keyifli ve güvenli zaman geçirmesini sağlayacak mobil oyunlar var. En iyi Android çocuk oyunları bugün AndroidListe’de seni bekliyor. Listemizi keşfetmek ve oyun indirmek için hemen okumaya başla! …

Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu
Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu

Bir medeniyet kurup tüm dünyaya meydan okumayı seviyor musun? O zaman Civilization benzeri en iyi strateji oyunları listemizi de çok seveceksin. Android’de severek oynayabileceğin, bu popüler oyuna alternatif olabilecek en iyi seçenekleri keşfetmek için hemen okumaya başla! C…