Anneni Mutlu Etmek İçin Sana Lazım Olan Anneler Günü Uygulamaları

anneler

Anneler Günü yaklaşıyor. Canımızdan çok sevdiğimiz annelerimizi mutlu etmek için bir telaştır bizi aldı. Sen de tatlı tatlı ne gibi bir sürpriz yaparım diye düşünüyorsan yazımız sana yardımcı olur umarız.

Aslında anneleri mutlu etmek için bir hediye almaya gerek yok, bir öpücük ya da sevgi sözcüğü yeterli olacaktır. Ancak biz yine de her ihtimale karşı sana yardımcı olabilecek birkaç uygulamayı ekleyelim dedik.

Eğer eklemek istediklerin olursa bize Yorumlar kısmından mutlaka yaz.

 1. Çiçek Sepeti

  Çiçek Sepeti

  Anneler Günü çiçeksiz olmaz. Çiçek diyince de akla gelecek ilk uygulama elbette Çiçek Sepeti. Hangi tarih ve saatte teslim edileceğine kadar belirtebildiğin çiçek sepeti sayesinde annene tatlı bir sürpriz yapabilirsin.

 2. Trendyol

  Trendyol

  Anneler Günü’nde sana yardımcı olacak bir diğer uygulama da Trendyol. Uygun kampanyalardan faydalanıp etkileyici bir hediye vermek istiyorsan bu uygulamayı mutlaka indirmelisin. En bilinen ve kaliteli markaların özel indirimleri sayesinde anneni havalara uçurabilirsin.

 3. Yemeksepeti

  Yemeksepeti

  Farklı bir hediye tarzı için Yemeksepeti uygulamasını da listemize ekletyelim dedik. Annen bir gün de olsa dinlensin istiyorsan Yemeksepeti sayesinde harika ve en sevdiği yemekleri ısmarlayarak annene farklı bir sürpriz yapabilrsin.

 4. n11.com

  n11.com

  İçinde binlerce farklı mağazayı barındıran n11 uygulaması da bir başka tavsiyemiz. Annene ihtiyacı olanı en ucuz fiyatlarla ve karşılaştırmalı olarak almak istiyorsan n11 bunun için en doğru tercih olacaktır.

 5. Hepsiburada

  Hepsiburada

  Mağaza mağaza dolaşarak ne hediye alacağını düşünmek yerine Hepsiburada sayesinde tüm bu işlemleri telefonundan yapabilirsin. Hem sana daha ucuza mal olacak hem de daha az yorulacaksın. Anneni sevindirmek de cabası!

Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?
Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?

Paylaşım yaptığın hesabın gerçekten sana ait olduğunu herkese anlatmak mı istiyorsun? Hesabın için TikTok doğrulama talebinde bulunabilirsin. Hesabın doğrulanırsa mavi tikli bir rozet alabilirsin. Doğrulama işlemlerini adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?
WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?

Mesajlaşmalarını daha gizli ve güvenli hale getirmek ister misin? Sana iyi bir haberimiz var: WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme imkanı sunuyor. Bu yeni özellik sayesinde bireysel sohbetlerini meraklı gözlerden koruyabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…